Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tankowałem tam wielokrotnie, aż raz trafiłem na jakiś bubel - drgawki na jałowym, spalanie z kosmosu, auto jakieś mułowate :roll: Przeszło po wyjeżdżeniu baku i zatankowaniu na innej stacji także...

    Komentarz


    • b-bar01, ja tam zatankowałem w grudniu po raz ostatni - auto zaczęło się dusić, zachowywał się jak wolnossący a powyżej 100 km/h to już nawet nie chciał się rozpędzać...wcześniej Octa i Gofer 3 tam tankowałem i nic się nie działo, ale nie będę więcej ryzykował. Paliwa z Orlenu (wiem, bo pracowałem na stacji w Auchan).
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • U mnie ON po 5,17 na prawie wszystkich stacjach, a na Lujkoilu nawet 5,14. Wczoraj w Sosnowcu widziałem ON po 5,44. Skąd taka różnica :|
        Marek

        Komentarz


        • Ja na razie dwa ostatnie tankowania ON zaliczyłem za 4,99zł Weekendowe promocje
          AGR 112KM, 232Nm
          Subaru Impreza GH 2.0 150KM

          Komentarz


          • pstrykacz, w Częstochowie Ruscy mają po 5,35 ON
            رافال
            Spoty
            Cause freedom is a lonely road
            My O2FL

            Komentarz


            • Zamieszczone przez rafiki
              Paliwa z Orlenu (wiem, bo pracowałem na stacji w Auchan).
              OK nie wątpię że mają paliwa z Orlenu, ale odnoszę wrażenie że są "paliwa z Orlenu" i paliwa z Orlenu. Mówiąc wprost: wydaje mi się że supermarkety sprzedają paliwo jak leci, a stacje firmowe dodają "czegoś" do sprzedawanego paliwa. Reasumując: paliwo z Leclerka jest z Orlenu, paliwo na Bliskiej też jest z Orlenu, ale IMHO jeden produkt od drugiego jednak się różni. . . .

              Komentarz


              • Zamieszczone przez pstrykacz
                Wczoraj w Sosnowcu widziałem ON po 5,44. Skąd taka różnica
                za granicą zawsze drożej

                Komentarz


                • Dzida, możliwe, nie znam się na paliwach, aczkolwiek wcześniej przez 2,5 roku nigdy nie było problemów...
                  رافال
                  Spoty
                  Cause freedom is a lonely road
                  My O2FL

                  Komentarz


                  • Na 1.2.3 (Statoil) w Katowicach przy Lidlu ON=5,11zł/l, Pb95=5,23zł/l...
                    Adam... Używam:
                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                    Passek: B6 175KM/366Nm

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Dzida
                      Zamieszczone przez rafiki
                      Paliwa z Orlenu (wiem, bo pracowałem na stacji w Auchan).
                      OK nie wątpię że mają paliwa z Orlenu, ale odnoszę wrażenie że są "paliwa z Orlenu" i paliwa z Orlenu. Mówiąc wprost: wydaje mi się że supermarkety sprzedają paliwo jak leci, a stacje firmowe dodają "czegoś" do sprzedawanego paliwa. Reasumując: paliwo z Leclerka jest z Orlenu, paliwo na Bliskiej też jest z Orlenu, ale IMHO jeden produkt od drugiego jednak się różni. . . .
                      Cysterna podjezdzalaby z logiem Orlenu??
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • Maicroft, możesz rozwinąć? Z tego co zauważyłem w tej chwili (przynajmniej w mojej okolicy), cysterny podjeżdżają bez jakiegokolwiek loga. Są to normalne białe cysterny bez żadnych oznaczeń.

                        Komentarz


                        • Dzida, Maicroft, jak robiłem na Auchan to i ciągnik i cysterna były wymalowane barwami i nazwą Orlen i z tego co wiem, to w Częstochowie nadal tak jest.
                          رافال
                          Spoty
                          Cause freedom is a lonely road
                          My O2FL

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez rafiki
                            ja tam zatankowałem w grudniu po raz ostatni - auto zaczęło się dusić, zachowywał się jak wolnossący a powyżej 100 km/h to już nawet nie chciał się rozpędzać
                            ja również miałem taki przypadek po tankowaniu na innej markowej stacji....
                            był nawet taki wątek o tych problemach, który dotyczył stacji różnych marek.
                            wyszło na to iż tej "zimy" sprzedawcom nie opłacało się kupować typowo zimowego zwykłego ON ze zwgl. m.in. na niską cenę w detalu. kupowali zatem tzw. ON przejściowy, tańszy bo zawierający inne dodatki niż zimowy. różnica była nie tylko w temp. krzepnięcia ale także w temp. mętnienia, o ile temp. krzepnięcia mozna obniżyć samemu za pomocą depresatora to temp. mętnienia można obniżyć tylko w "fabryce" specjalnymi/droższymi dodatkami.
                            *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Agamek12
                              Na 1.2.3 (Statoil) w Katowicach przy Lidlu ON=5,11zł/l, Pb95=5,23zł/l...
                              Katowice to duże miasto. Z duma donoszę, że mamy kilka Statoilów przy Lidlach :lol:
                              Pewnie tankowałeś na ul. Słonecznej. Na Szarych Szeregów było dziś o grosz drożej.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Big Wojtek
                                Zamieszczone przez Agamek12
                                Na 1.2.3 (Statoil) w Katowicach przy Lidlu ON=5,11zł/l, Pb95=5,23zł/l...
                                Katowice to duże miasto. Z duma donoszę, że mamy kilka Statoilów przy Lidlach :lol:
                                Pewnie tankowałeś na ul. Słonecznej. Na Szarych Szeregów było dziś o grosz drożej.
                                Brawo Szerloku
                                Adam... Używam:
                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Big Wojtek
                                  Katowice to duże miasto. Z duma donoszę, że mamy kilka Statoilów przy Lidlach
                                  saport techniczny baj DGW
                                  była BKD+DSG '05 120kkm
                                  była BXE '08 190kkm
                                  no i nie ma :-)

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez rafiki
                                    Dzida, Maicroft, jak robiłem na Auchan to i ciągnik i cysterna były wymalowane barwami i nazwą Orlen i z tego co wiem, to w Częstochowie nadal tak jest.
                                    Teraz tam nie tankuje, bo mi nie po drodze, ale jak jezdzilem, to byly cysterny albo bez logo, albo widywalem takie wlasnie z logiem Orlen.

                                    Generalnie jak pokaza papier z ostatniej dostawy paliwa tzn. certyfikat to na nim przeciez musi byc napisane skad jest paliwo.
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Dzida
                                      odnoszę wrażenie że są "paliwa z Orlenu" i paliwa z Orlenu.
                                      Tak samo jest ze wszystkim Są części z TRW i części z TRW dla danej firmy.
                                      - Superb
                                      - Panda 1.2

                                      Komentarz


                                      • I ON w Kielcach do góry..... na ex neste było w niedziele 5,19zl a dzis 5,33zł Orleny, BP też w góre :evil:
                                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                        Komentarz


                                        • ja wczoraj w Poznaniu przy tesco tankowałem ON za 5.19 zł (ze zniżką 5 groszy) ale kilka km dalej na shellu widziałem cenę 5.56 za zwykły ON

                                          Komentarz


                                          • Musiałem wczoraj w końcu i do "babci" dolać paliwka: 5,24zł/l za Pb95 na Lukoil.
                                            Adam... Używam:
                                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                            Passek: B6 175KM/366Nm

                                            Komentarz


                                            • Lekka wzwyżka ceny na Shellu - ON za 5,22, a był 5,17. Reszta stacji jeszcze trzyma 5,17 :|
                                              Marek

                                              Komentarz


                                              • 1-2-3 Zabrze
                                                ON- 5,17
                                                E95 - 5,27
                                                MARCIN
                                                Mój szkodnik

                                                Komentarz


                                                • LPG na BP w Zabrzu 2,44 zł

                                                  PIS to kretyni

                                                  Komentarz


                                                  • ON 5,37-5,39 wczoraj na okolicznych stacjach :roll:

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X