Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • A ja jako,że mam rodzinę na Ukrainie,to dosyć często tam jestem, zarówno Octą jak i moim Vw T5. Ostatnio w sobotę dokonałem zakupu od znajomego 4 talonów ze stacji Okko po 50 litrów ON każdy.Zapłaciłem mu złotówkami po 100zł za talon.Czyli daje to nam okrągłe 2,00zł/litr.On na Okko kupił ich chyba z 12. Jakby kupić 1000 litrów to byłoby jeszcze taniej,ale tyle to nie potrzebuję,a być może za chwilę zejdzie tam cena poniżej 2zł!!!

    Komentarz


    • Tylko jakos z tym trzeba wrocic przez granice, a bagaznik trzepia, no chyba ze $$$ w paszport.

      A tak, w zbiornik za wiele nie wejdzie.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • W T5 fabryczny zbiornik ma 80 litrów,także spokojnie,da radę talony na ON wykorzystać,a benzyna do Octavii w zakupie normalnie bez tych talonów wychodzi 2,50 więc jako,że jestem tam co jakiś czas,to w Polsce tankowałem już dosyć dawno.A uprzedzając wątpliwości,żadnych problemów odnośnie jakości paliwa nie ma,a tankuję tam już od 5 lat.

        Komentarz


        • Orleny...min 10 gr w górę dziś.... Kielce, Suchedniów itp...
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • Wczoraj tankowałem na Auchan Modlińska w Wawie ON-3,49 :szeroki_usmiech
            Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
            jak pomogłem to daj punkcik
            sprzęgło od G 60

            Komentarz


            • W Łodzi też delikatny wzrost na Orlenach, PB95 przekroczyło delikatnie 4 zł a było już 3,92-3,94PLN. Może to reakcja na podatek marketowy ? bo zdaje się ich w jakiś sposób dotknie.

              Na innych sieciowych i no-name póki co ceny stoją.

              Komentarz


              • Leclerc Łódź - 3.81zł.
                Najnowszy polski VCDS - doświetlanie zakrętów, TPMS, staging i inne - kontakt PRIV - Łódź.

                Komentarz


                • Kalisz Tesco
                  PB95 3.82
                  ON 3.39 :shock:
                  Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                  Komentarz


                  • Łódź:
                    Orlen Al.Palki LPG 1.59
                    Lukoil Strykowska LPG 1.59
                    Shell Zgierska LPG 1.83

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez piotrek_os
                      Orleny...min 10 gr w górę dziś.... Kielce, Suchedniów itp...
                      Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec to samo, teraz 3,72... a w Sosnowcu na Crabie spadło do 3,52

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez grzelski
                        Łódź:
                        Orlen Al.Palki LPG 1.59
                        Lukoil Strykowska LPG 1.59
                        Shell Zgierska LPG 1.83
                        Szok co nie ?
                        Własnie wczoraj wyjątkowo telepałem się Al. Palki i byłem w szoku widząc tę cenę.
                        To samo miasto, ta sama sieć stacji i takie róznice (ja wiem, to są ajenci moga ustalać cene jaką chcą).

                        Na Politechniki czy Waltera Janke na Wróblenach LPG powyzej 1,8 PLN.

                        Komentarz


                        • Na Tesco ON 3.39,tak sobie myślę że niżej to już nie będzie i się waham co by z 300l nie zakupić.
                          Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez bishop
                            No fakt , wpakowałeś się w tego diesla , trzeba cierpieć
                            A jakoś tak nie żałuje, dobrze mi się tym dieslem pomyka

                            A po za tym Superb z 1,6 MPI to by była niezła rakieta :P
                            Marek

                            Komentarz


                            • A po za tym Superb z 1,6 MPI to by była niezła rakieta
                              E no do TSI też można wsadzić gaz jak komuś zależy :wink:

                              W czwartek u nas Pb95 osiągnęło poziom 96Ct
                              - Superb
                              - Panda 1.2

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Maicroft
                                Tylko jakos z tym trzeba wrocic przez granice, a bagaznik trzepia, no chyba ze $$$ w paszport.

                                A tak, w zbiornik za wiele nie wejdzie.
                                Maicroft a widziałeś "tuningowe" zbiorniki do Masetrów i innych cudaków plandekowych jeżdżących na kurierce po EU?? 210l na stronę, zakładasz dwa i jest już w co nalać ))

                                Komentarz


                                • Kiedys na allegro widzialem ze byly takie. Ale cos tam kiedys szeptali, ze takich dorabianych sie mocno czepiali. No a druga sprawa to trzeba zainwestowac w taki zbiornik :wink:
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Maicroft
                                    Kiedys na allegro widzialem ze byly takie. Ale cos tam kiedys szeptali, ze takich dorabianych sie mocno czepiali. No a druga sprawa to trzeba zainwestowac w taki zbiornik :wink:

                                    Płacisz 10 euro odczepnego i z głowy

                                    A co do inwestowania, to zwróci się po 4-5 kursach.

                                    Swego czasu byłu jaja na granicy z szeroko pojętymi ruskimi, gdzie był taki prikaz, że musie mieć tyle samo paliwa na wjeżdzie i na wyjeździe. Wchodził polski celnik do szoferki, patrzył na zegary i pisał 1/2, 1/4 zbiornika itp...
                                    Jak na wjeżdzie było więcej to była jakaś tam opłata, jak mniej to spoko.

                                    No to zaraz się zaczęło szukanie ogłoszeń "ustawiam wskaźniki paliwa" - wprawny elektronik wmontował potencjometr i przełącznik II pozycyjny, gdzie po naciśnięciu guzika zamiast rezerwy pokazywało ponad 3/4 baku.
                                    A jak bak w takim XF105 miał 1200-1600l to było już w co zatankować

                                    Komentarz


                                    • U nas zawsze sobie radzono, nawet z kartkami na paliwo :diabelski_usmiech
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Maicroft
                                        U nas zawsze sobie radzono, nawet z kartkami na paliwo :diabelski_usmiech
                                        Można wiedzieć jak? Niestety kartki znam tylko z dzieciństwa, a zawsze byłem ciekawy jak sobie z tym radzono? Jedyna scena jaką kojarzę to ta z filmu "Zmiennicy" odc 5 jak jadą z Englertem do Krakowa. Na stacji pracownik odmówił wszystkim - księdzu, kobiecie z dzieckiem, facetowi co chciał zapłacić podwójnie, a Jacek podjechał, mrugnął, facet mu odmrugał (czemu :?: ) i... paliwo dostał. Tu: między 43:35, a mrugnięcie dokładnie w 43:39. O co chodziło?

                                        Komentarz


                                        • Crab Sosnowiec, ON 3,49. Na Orlenie 3,73

                                          Komentarz


                                          • orlen po żniżkach na biznestank
                                            lpg 1.64
                                            95 3.78
                                            BYŁA o1 rs
                                            BYŁA o2 1.6
                                            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                            Komentarz


                                            • Orlen Radomsko LPG 1,52 ON 3,52

                                              Komentarz


                                              • Wczoraj byłem w Niemczech na zakupach w Kleve Niemcy
                                                Shell diesel 0.959EUR
                                                Pb 1.159 Eur
                                                W Holandii
                                                diesel 1.0 Euro
                                                Pb 1.34 Euro
                                                Tak tanio to było chyba z 10 lat temu. Jakoś 2 lata temu Pb tankowałem 1.85 Euro/litr

                                                Komentarz


                                                • Podobno w marcu ma być najtaniej PB95 3.50-3.60
                                                  ON 3.00-3.20.A od kwietnia systematycznie w góre.
                                                  Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                                                  Komentarz


                                                  • jak będzie po 3.00 to kupuję zbiornik 500l i zalewam

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X