Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[OI] teleskopy/siłowniki maski

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Zamieszczone przez OCT.RS.AUQ Zobacz wpis
    A jak mocno siłowniki pchają maskę? Zastanawiam się nad jej wygłuszeniem, to zawsze pare dodatkowych kilogramów, czy wtedy nie będę koniecznie mocniejsze siłowniki? Ktoś przerabiał taki temat?
    Nie masz oryginalnego wygłuszenia maski?
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #77
      Zamieszczone przez vulture30 Zobacz wpis
      Pokaż zdjęcie tej płaskiej śruby zamontowanej.
      U mnie nie wypycha nic, albo nie jest to zauważalne. 10mm to bardzo dużo
      W ogóle nie przykręcalem śruby i tez wypycha

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez Bambek1 Zobacz wpis

        Nie masz oryginalnego wygłuszenia maski?
        Już ogarnięte, złożyłem fabryczne wygluszenie i siłowniki dają radę, ale to wygluszenie słabe

        Komentarz


        • #79
          to jak u jednych wypycha a u innych nie? bo sam sie zastanawiam i ostudziłem sie trochę po przeczytaniu, że jednak wypycha....

          Komentarz


          • #80
            u mnie jest lekko wypchnięte po lewej stronie, ale zamierzam jeszcze spróbować spasować maskę na zawiasach. Tu może u mnie być problem bo maska była zdejmowana swego czasu.
            http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
            https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

            Komentarz


            • #81
              Zamieszczone przez icemerc Zobacz wpis
              to jak u jednych wypycha a u innych nie? bo sam sie zastanawiam i ostudziłem sie trochę po przeczytaniu, że jednak wypycha....
              U mnie tez maska nigdy nie zdejmowania

              Komentarz


              • #82
                lipton.... chyba sobie daruje bo aż tak często maski nie podnoszę aby z dobrodziejstwa siłowników korzystac....

                Komentarz


                • #83
                  U mnie nie wiem czy maska zdejmowana była czy nie (osobiście jej nie ruszałem ), ale po zmianie śrub trzymających błotnik na takie z płaskim łbem maska jest umiejscowiona tak jak było bez teleskopów. A sam bajer bardzo fajny, sam łapię się na tym, że podnosząc u kogoś maskę jest jakoś dziwnie ciężka i odruchowo przypominam sobie o potrzebie podniesienia pałąka
                  Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                  Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                  Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                  Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                  Komentarz


                  • #84
                    Temat stary ale ja też zamontowałem siłowniki

                    Na allegro jest złożony zestawik od Euroautozbyt za 80zł:
                    Link

                    Do zawiasów maski potrzebny torx TX40.
                    Niestety nie pamiętam jaka nasadka do śruby przy błotniku (między 11 a 13 chyba :P )

                    Zdjęć nie robiłem ale jak ktoś potrzebuje to też wrzucę.

                    Komentarz


                    • #85
                      Kolego, jeśli możesz podeślij parę fotek. Nie odstaje maska tak jak ktoś tam powyżej pisał?

                      Komentarz


                      • #86
                        Ok, idę do fury zrobić fotki

                        EDIT:
                        Tak to wygląda. Może na zdjęciach jest minimalne złudzenie, że jakoś odstaje ale to tylko złudzenie. Wszystko jest ok, ładnie pasuje, nic się nie ociera ani nie zawadza. Sworznie przykręcałem bez podkładek. Polecam, bo roboty na kilka minut, niedrogo a przydaje się

                        Ostatnio edytowany przez pedropp93; 9992162.

                        Komentarz


                        • #88
                          Dzięki kolego, rozwiałeś wszelkie wątpliwości. Dziś wieczorem zamawiam

                          Komentarz


                          • #89
                            Mam te siłowniki z Milteca już ponad 14-15 lat działają. Ale te czarne powyżej wyglądają lepiej jak fabryczne. B fajnie. U mnie też występuje haczenie o śroby. Patyk maski wywaliłem .

                            Widze u kolegów brak wygłuszenia maski brak osłon kielichów
                            Ostatnio edytowany przez rafalus; 387.
                            nowy cSIMC od Aliego
                            seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
                            Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

                            półosie seryjne przebieg 273 tyś

                            Komentarz


                            • #90
                              Macie może link do tego kompletu?

                              Komentarz


                              • #91
                                Oj Tomek.. 2 minuty na allegro i jest to:
                                Link
                                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                Komentarz


                                • #92
                                  Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                                  Oj Tomek.. 2 minuty na allegro i jest to:
                                  Link
                                  Dzięki ,nie mogłem namierzyć ale wysłałem maila kopiując z tego wątku i już rano był odzew. Ale jeszcze jedno pytanie...oprócz tego co kupię trzeba jeszcze tam coś zmienić? Bo niektórzy tu pisali że po założeniu podnosi im maskę

                                  Komentarz


                                  • #93
                                    Zamówiłem,dziś dotarło i lipa ,u dołu trzyma się elegancko a u góry nie trzyma się kupy i przy zamykaniu wyskakuje z tych plastików na siłowniku
                                    Załączone pliki

                                    Komentarz


                                    • #94
                                      Wciśnij mocno. Jak sprężyna dobra w siłowniku (a widzę na zdjęciu, że tak) to samo nie powinno to z kulki zejść.
                                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                      Komentarz


                                      • #95
                                        Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                                        Wciśnij mocno. Jak sprężyna dobra w siłowniku (a widzę na zdjęciu, że tak) to samo nie powinno to z kulki zejść.
                                        Próbowałem i chyba przyznam się bez bicia że już te sprężynki nie trzymają. Nawet do sklepu napisałem i zadzwonili w moment i powiedział miły Pan że wszystko jest ok i ma działać. I pewnie ma rację chyba ja zepsulem te sprężynki. Można zamówić same końcówki od strony maski? A te sworznie co się wkręca zamiast śrub to mają średnicę główki ok 10 mm i te uchwyty plastikowe też mają mieć w środku 10 mm?
                                        Ostatnio edytowany przez Tomasz0815; 9995442.

                                        Komentarz


                                        • #96
                                          Coś mi się wydaje że te uchwyty nie są szerokokątne bo mocując tylko do sworznia u góry to już amortyzator nie jest prosto do drugiego sworznia i chcąc go podczepić do drugiego na błotniku już jest coś źle.
                                          Załączone pliki

                                          Komentarz


                                          • #97
                                            Druga główka jest taka sama? Na aukcji napisane jest, że wymiana na kątowe jest gratis. I taka kątowa byłaby OK.
                                            Na zdjeciu widzę, że jest prosta jak w siłowniku klapy bagażnika.
                                            Jak robiłem w O2 siłownik maski to główka była kontowa.
                                            Coś takiego:
                                            Link
                                            Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
                                            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                            Komentarz


                                            • #98
                                              Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                                              Druga główka jest taka sama? Na aukcji napisane jest, że wymiana na kątowe jest gratis. I taka kątowa byłaby OK.
                                              Na zdjeciu widzę, że jest prosta jak w siłowniku klapy bagażnika.
                                              Jak robiłem w O2 siłownik maski to główka była kontowa.
                                              Coś takiego:
                                              Link
                                              No właśnie nie są kątowe, wszystkie 4 są proste i dlatego pewnie mi to nie pasuje.Ale dzwonili i mówili dziś że zmienili mi i ma być dobrze a nie jest. Ta z linku to za mała do mnie? Bo jest m6 a chyba ma być mi chyba że się mylę. Bo bym sobie sam zamówił.
                                              Ostatnio edytowany przez Tomasz0815; 9995442.

                                              Komentarz


                                              • #99
                                                Nie wiem jaki masz gwint. Odkręć i zmierz.
                                                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                Komentarz


                                                • M8 tak jak w Twoim linku

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X