Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[OI] teleskopy/siłowniki maski

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • No to wiesz co robić
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • Tak jak patrzę u kolegi, to końcówki też ma proste i sobie chwali. Te końcówki mają wgłębienia i daje to większy ruch na sworzniu. Wczoraj dotarły też do mnie i są też proste. Montaż niestety dopiero w sobotę i wtedy ewentualnie mogę podzielić się uwagami

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Raphael_88 Zobacz wpis

        Tak jak patrzę u kolegi, to końcówki też ma proste i sobie chwali. Te końcówki mają wgłębienia i daje to większy ruch na sworzniu. Wczoraj dotarły też do mnie i są też proste. Montaż niestety dopiero w sobotę i wtedy ewentualnie mogę podzielić się uwagami
        Daj znać jak zamontujesz,mi mają dosłać drugie zobaczymy czy to coś było źle czy że mnie taki mechanik

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Raphael_88 Zobacz wpis

          Tak jak patrzę u kolegi, to końcówki też ma proste i sobie chwali. Te końcówki mają wgłębienia i daje to większy ruch na sworzniu. Wczoraj dotarły też do mnie i są też proste. Montaż niestety dopiero w sobotę i wtedy ewentualnie mogę podzielić się uwagami
          Daj znać jak zamontujesz,mi mają dosłać drugie zobaczymy czy to coś było źle czy że mnie taki mechanik ,do mnie dotarły wczoraj inne końcówki siłownika jak założę na górny sworzeń tak żeby się zatrzasnęło to siłownik nie jest prosto w lini z drugim sworzniem tylko pokazuje mi silnik a jak chce założyć go prosto to nie wejdzie na sworzeń bo mu plastik przeszkadza mam prośbę - jak będziesz montował możesz mi zrobić zdjęcia po kolei? Bo to nie możliwe u mnie że wszystko jest ok zamówione a złożyć do kupy się nie da.....
          Załączone pliki
          Ostatnio edytowany przez Tomasz0815; 9995442.

          Komentarz


          • Nie ma problemu. Tylko musisz poczekać jeszcze te kilka dni, bo skoda daleeeeko ode mnie i spotkamy się dopiero w sobotę

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Raphael_88 Zobacz wpis
              Nie ma problemu. Tylko musisz poczekać jeszcze te kilka dni, bo skoda daleeeeko ode mnie i spotkamy się dopiero w sobotę
              Spoko,ja cierpliwy

              Komentarz


              • No to jestem po montażu. Serio, gdybym wiedział, że zamiast 20 minut zajmie mi to 2 godziny to chyba bym odpuścił zakup. Do rzeczy. Na obecnej aukcji sprzedawany jest dobry zestaw, ale z dwoma ch#$@wymi końcówkami, które tak jak Tobie wyskakują ze sworznia na masce. Nie chciało mi się zwracać więc zaraz przejdę dalej. Teraz rozkminiłem dlaczego napisałeś, że idzie po skosie do silnika. Co do montażu to musiałem opiłować te dwie główki po skosie, żeby przy montażu "na sucho" były w linii prostej do sworznia na błotniku i miały przy okazji lekki luz, bez opierania się na śrubie sworznia. Tak spiłowane siedzą pewnie i wszystko gra. Co to wypychania maski to dzieje się tylko w momencie kiedy zostawimy pod sprężyną gazową śrubę od błotnika, tą drugą od szyby. Sprężyna na niej się opiera i wypycha maskę w górę. Można zastąpić tą śrubę inną tylko trza spiłować jej łeb na jakieś 1,5 mm lub po prostu zostawić puste miejsce. Ja zdecydowałem się na pierwszy sposób żeby w dziurę po śrubę nie leciała woda. Kilka zdjęć też wrzucam. Nie obyło się bez k@#wowania w garażu, ale mimo kłopotów to jest naprawdę spoko
                Załączone pliki

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Raphael_88 Zobacz wpis
                  No to jestem po montażu. Serio, gdybym wiedział, że zamiast 20 minut zajmie mi to 2 godziny to chyba bym odpuścił zakup. Do rzeczy. Na obecnej aukcji sprzedawany jest dobry zestaw, ale z dwoma ch#$@wymi końcówkami, które tak jak Tobie wyskakują ze sworznia na masce. Nie chciało mi się zwracać więc zaraz przejdę dalej. Teraz rozkminiłem dlaczego napisałeś, że idzie po skosie do silnika. Co do montażu to musiałem opiłować te dwie główki po skosie, żeby przy montażu "na sucho" były w linii prostej do sworznia na błotniku i miały przy okazji lekki luz, bez opierania się na śrubie sworznia. Tak spiłowane siedzą pewnie i wszystko gra. Co to wypychania maski to dzieje się tylko w momencie kiedy zostawimy pod sprężyną gazową śrubę od błotnika, tą drugą od szyby. Sprężyna na niej się opiera i wypycha maskę w górę. Można zastąpić tą śrubę inną tylko trza spiłować jej łeb na jakieś 1,5 mm lub po prostu zostawić puste miejsce. Ja zdecydowałem się na pierwszy sposób żeby w dziurę po śrubę nie leciała woda. Kilka zdjęć też wrzucam. Nie obyło się bez k@#wowania w garażu, ale mimo kłopotów to jest naprawdę spoko
                  Dzięki wielkie ,to jednak nie ja zły fachowiec tylko tak jak mi się wydawało końcówki do du...py. W poniedziałek zrobię jak Ty . Ja do nich napisałem że są zle i wysłali gratis dwie ale kątowe i dalej to samo.Wiec zamówiłem znowu ale już płacąc dwie normalne. Jutro odbiorę spiluje i będę się cieszył. Dzięki wielkie jeszcze raz .

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X