Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak stacji radiowych na wyświetlaczu pelny Fis radio oryginalne symphony

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak stacji radiowych na wyświetlaczu pelny Fis radio oryginalne symphony

    Witam serdecznie, nie pokazuje mi stacji radiowych na wyświetlaczu (pelny fis) sterowanie z kierownicy działa bez problemu. Ktoś wie jak rozwiązać problem? Mam dostęp do vcds.
    Kodowanie radia 00400

  • #2
    Radio z CD, czy bez?
    Sławek

    Komentarz


    • #3
      A pokazywało i się straciło? Masz Symphony?
      Ja w mojej Fabii musiałem podłączyć radio do licznika pod CAN i zakodować to w radiu.
      Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Tak z CD , przesyłam podłączenie kostek, moze tu tkwi problem.Radio było dokładane przeze mnie.
        wcześniej było było założone jakieś podstawowe zwykle radio. Postanowilem zmienić na oryginalne że względu na sterowanie z kierownicy i pełny Fis Pisałem ostatnio na ten temat na fb ale zbytnio odzewu.
        Załączone pliki

        Komentarz


        • #5
          Tak dołożyłem symphony. Mam dostęp do vcds mogę zmienić kodowanie, to nie problem tylko na jakie?

          Komentarz


          • #6
            Spróbuj zmienić kodowanie na 00405.
            Sławek

            Komentarz


            • #7
              Dzięki spróbuję, są jakieś jeszcze inne opcje do sprawdzenia, jakby to kodowanie nie działało ?

              Komentarz


              • #8
                Poniżej w załączniku masz kodowania Symphony zależne od opcji, w linku też trochę info z naszego forum:
                ​ ​​​​​​
                przekodowanie symphony CD na analog - Octavia Club Polska
                Sławek

                Komentarz


                • #9
                  Przy zmianie kodowania na 00405 wystąpił taki błąd, chyba jednak to nie jest takie proste jak się wydaje
                  Załączone pliki

                  Komentarz


                  • #10
                    Czyli chce się pokazać na radiu ale chyba brakuje CI kabelków.

                    Co to masz w tej zielonej podłączone?

                    Żeby grzebać w schematach potrzebuję rocznik Octavii.
                    Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #11
                      Rocznik 2002, żeby ją wiedział co to za zielonka wtyczka, byłem pewien że jest to związane z komunikacją właśnie z fisem, .W opcji wyświetlacza jest także wzmianka o nawigacji że nie jest podłączona, i nie wiem czy ona była w oryginale, czy ewentualnie była możliwość domówić podczas zakupu do wyposażenia
                      ​​

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez pieter112 Zobacz wpis
                        Rocznik 2002,
                        Zobacz czy masz kabelki z radia połączone z licznikiem jak na tym wycinku. K to licznik:
                        ]"]That page doesn't exist (404) — ImgBB
                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                        Komentarz


                        • #13
                          Dzięki za zainteresowanie. To już zaczynają się schody,
                          muszę wyciągać licznik i sprawdzić podłączenie czy jest jakiś inny sposób?

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez pieter112 Zobacz wpis
                            muszę wyciągać licznik i sprawdzić podłączenie czy jest jakiś inny sposób?
                            Tak. Musisz się dostać do wtyczki. To co masz w zielonej do niczego mi nie pasuje. Niby wygląda to na oryginał ale grubość i kolory przewodów nie pasują do schematu.
                            Wyjmij licznik (proste) i radio i sprawdź miernikiem czy masz połączenie między pinami
                            8---30
                            9---31
                            10--32
                            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                            Komentarz


                            • #15
                              Licznik z tego co widziałem to nie jest dużo roboty.
                              co powinien pokazywać miernik jak jest prawidłowe połączenie? Jak na chłopski rozum sprawdzić to miernikiem? Sorry ale takich zeczy nie mailem okazji robic?

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X