Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z wskazówka temperatury silnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z wskazówka temperatury silnika

    Napinacz z magiczną literą "N" wyciągnięty przy 110kkm z silnika BZB
    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

    Ogólnie po rozebraniu rozrządu nie było niepokojących oznak zużycia. Łańcuch rozciągnięty w stosunku do nowego o około pół długości ogniwa, ciężko dokładnie porównać bo nowy łańcuch ma zmienioną konstrukcję.

  • #2
    Problem z wskazówka temperatury silnika

    Witam, mam problem ze wskazówką temperatury , raz podchodziła do góry zaraz potem opadała, od 2 dni w ogóle nie drgnie, co to może być termostat czy raczej czujnik temperatury ?

    Komentarz


    • #3
      Czujnik temperatury, u mnie też tak jest a jestem po wymianie termostatu więc on nie ma nic do tego

      Komentarz


      • #4
        Mam tak samo. Na początku wskaźnik idzie do góry by po chwili opaśc . W poniedziałek ruszam do warsztatu.
        Dipol

        Komentarz


        • #5
          U mnie po wymiana czujnika wszystko wróciło do normy.

          Komentarz


          • #6
            Tomasz2712, prawdopodobnie będzie to czujnik, aczkolwiek winny może być też termostat. Najpierw wymień czujnik (cena ok 20zł) jak nie pomoże to wtedy termostat (ok 40zł)
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=#952309

            Komentarz


            • #7
              Właśnie wróciłem z warsztatu, czujnik wymieniony - cena 38 zł. Wymiana 20 zł. Wszystko działa.
              Dipol

              Komentarz


              • #8
                Witam, u mnie wskazówka nie drgnęła. Okazało się że przy kostce pod akumulatorem oberwał się kabelek. Elektryk zrobił mostek i jest git. pozdro

                Komentarz


                • #9
                  Mam ten sam problem, wskazówka wogóle się nie raczy podnieść. Od momentu odpalenia zimnego silnika, nawet po przejechaniu 50km jest w położeniu zero....
                  Jeżeli chodzi o czujnik temp. płynu to jest ten osadzony w króćcu z prawej strony silnika, do którego wchodzą m.in. trzy świece podgrzewające płyn chłodniczy?

                  Pozdrawiam
                  Piotrek

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez bula1990
                    osadzony w króćcu z prawej strony silnika, do którego wchodzą m.in. trzy świece podgrzewające płyn chłodniczy?
                    Tak :idea:
                    Forum - Octavia Club Polska
                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                    =================================================

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X