Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

przerywacz kierunków OI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • przerywacz kierunków OI

    może nie zauważyłeś wycieku(włącznik wentylatora, pompa wody, przewody- dokładnie obejrzyj widoczne miejsca). możesz zauważyć suche nacieki koloru płynu(płyn odparowuje, barwa zostaje). niestety do pompy wody dostęp trochę utrudniony. możesz zrobić test uszczelki pod głowicą(tester szczelności układu), czasem wydaje się, że nie ma objawów wydmuchniętej uszczelki, a jednak...

  • #2
    przerywacz kierunków OI

    Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mam szukać tego przerywacza.

    I może miał ktoś podobny problem jak ja: po wyłączeniu kiunkowskazu przerywacz potrafi jeszcze działać (pyka); jak równiez zdarza się że jest cisza i ci jakiś cas pyknie raz lub dwa

    Komentarz


    • #3
      perzykt, włącznik świateł awaryjych


      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz


      • #4
        perzykt, jesteś z Radomia więc podjedź na przytycką do skodaczęśći albo na warszawską do Auto mobil klubu powinni mieć orginał koszt 90 zł albo zamiennik za 50zł
        ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

        JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

        Komentarz


        • #5
          Re: przerywacz kierunków OI

          Zamieszczone przez perzykt
          Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mam szukać tego przerywacza.

          I może miał ktoś podobny problem jak ja: po wyłączeniu kiunkowskazu przerywacz potrafi jeszcze działać (pyka); jak równiez zdarza się że jest cisza i ci jakiś cas pyknie raz lub dwa
          Żaden włącznik świateł awaryjnych. Nie słuchaj głupot. Wymienisz i dalej będzie Ci "pykało". Wina leży po stronie włącznika kierunkowskazów. Ciekawostka , prawda .
          W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.

          Komentarz


          • #6
            Re: przerywacz kierunków OI

            Zamieszczone przez Rudi
            Zamieszczone przez perzykt
            Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mam szukać tego przerywacza.

            I może miał ktoś podobny problem jak ja: po wyłączeniu kiunkowskazu przerywacz potrafi jeszcze działać (pyka); jak równiez zdarza się że jest cisza i ci jakiś cas pyknie raz lub dwa
            Żaden włącznik świateł awaryjnych. Nie słuchaj głupot. Wymienisz i dalej będzie Ci "pykało". Wina leży po stronie włącznika kierunkowskazów. Ciekawostka , prawda .
            Mozesz miec racje ale nie na 100%, widzialem przypadki ze pykal po wylaczeniu (buczalo). W przerywaczu ( właczniku awaryjnych) blaszka stykala.

            Jak masz miernik to wlacz go na tzw. buzzer i sprawdz w czym jest problem. Może byc tak jak kolega powiada ze opilki w wlaczniku robia swoje. Poczytaj na forum, bylo juz pisane jak to naprawic.
            Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

            _

            Komentarz


            • #7
              Witam serdecznie. Przerabiałem to. Winne są opiłki zalegajace we właczniku. Dobre spryskanie WD 40 czasem pomaga. Jak nie to wymiana włacznika. Proszę odłącz przedtem klemę(-) by nie włączyć kontrolki poduchy. Pozdrawiam.
              Witek

              Komentarz


              • #8
                Rudi,
                Zamieszczone przez Rudi
                Żaden włącznik świateł awaryjnych. Nie słuchaj głupot.
                :?


                gdybyś niedoczytał, takie było pytanie:
                Zamieszczone przez perzykt
                gdzie mam szukać tego przerywacza.
                a taka odpowiedź:
                Zamieszczone przez zurcio
                włącznik świateł awaryjych
                widzisz tutaj jakieś głupoty :?:
                Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez zurcio
                  Rudi,
                  Zamieszczone przez Rudi
                  Żaden włącznik świateł awaryjnych. Nie słuchaj głupot.
                  :?


                  gdybyś niedoczytał, takie było pytanie:
                  Zamieszczone przez perzykt
                  gdzie mam szukać tego przerywacza.
                  a taka odpowiedź:
                  Zamieszczone przez zurcio
                  włącznik świateł awaryjych
                  widzisz tutaj jakieś głupoty :?:
                  Moje najuniżeńsze przeprosiny , ze uraziłem a może zraniłem dumę . Uderz w stół a nożyce się odezwą. Jeśli ktoś pisze że ma objaw taki a taki i szuka przyczyny w złym miejscu to nie będę się obcyndalał tylko spieszę z radą , która jest najbardziej zbliżona do stanu faktycznego. Bo pytającemu nie chodzi o wymianę czy zlokalizowanie przerywacza a o usunięcie przyczyny "pykania" ( w rozrachunku końcowym oczywiście ) . Więc schowaj sobie w buty swoje rozdęte ego i sam czytaj ze zrozumieniem. A bezmyślnie udzielona odpowiedź na źle zadane pytanie ( nie wszyscy pytający muszą mieć to połapane ) naraziłaby pytającego na niepotrzebne koszty. Nie sztuką jest pisać co się wie ale wiedzieć co się pisze.

                  Całuję
                  Rudi
                  W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.

                  Komentarz


                  • #10
                    Rudi, Wina lezy raz po stronie tego wlasnie przerywacza w wlaczniku awaryjek, a raz po stronie dzwigni.


                    Uwierz mi jak mialem OI to mialem 3 wymiany tego badziewia. Dwa razy zmieniony byl wlasnie wlacznik awaryjek, a za 3 tez go zmienilem, a potem pykalo dalej, lecz juz inaczej i wyczyscilem dzwignie. Mam nadzieje, ze do tej pory nie pyka :twisted:


                    Tak, wiec sroka ma dwa ogony :diabelski_usmiech
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Maicroft
                      Rudi, Wina lezy raz po stronie tego wlasnie przerywacza w wlaczniku awaryjek, a raz po stronie dzwigni.


                      Uwierz mi jak mialem OI to mialem 3 wymiany tego badziewia. Dwa razy zmieniony byl wlasnie wlacznik awaryjek, a za 3 tez go zmienilem, a potem pykalo dalej, lecz juz inaczej i wyczyscilem dzwignie. Mam nadzieje, ze do tej pory nie pyka :twisted:


                      Tak, wiec sroka ma dwa ogony :diabelski_usmiech
                      Nie moge sie oprzec ciekawosci, dlaczego w skodzie zastosowano tak dziwne rowiazanie z tymi przerywaczami. W innych autach z grupy VW ten problem wystepowal juz od dawna, a mimo wszystko wstawiono go w poczatkowej produkcji O1.
                      Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

                      _

                      Komentarz


                      • #12
                        phrix, Hmm Tour to też początkowa produkcja ?? Bo ja mam Tour'a i jakoś ten problem też miałem
                        O ortografie dba FF.
                        Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
                        http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
                        Skoda Octavia & Audi A6

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Thundi
                          phrix, Hmm Tour to też początkowa produkcja ?? Bo ja mam Tour'a i jakoś ten problem też miałem
                          Thundi wiesz do czego pije. :diabelski_usmiech
                          Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

                          _

                          Komentarz


                          • #14
                            Sprawa została rozwiązana. To jednak był problem z przełącznikem kierunków. Został przeczyszczony i działa bez zarzutu

                            Komentarz


                            • #15
                              dobrze kolego ze sam rozwiazales ten problem. niepotrzebie niektorzy zaczeli sie nawzajem sprzeczac.
                              a tak na marginesie rowniez mialem taki problem i po wymianie przerywacza kierunkow problem zniknal.

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X