Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

korodujaca klapa bagaznika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • korodujaca klapa bagaznika

    krzysiekb123, jeżeli przeszkadza gniazdo zapalniczki to nie masz ori podłokietnika, jak ci zapalniczka nie potrzebna to odepnij gniazdo i po problemie
    Pozdrawiam serdecznie

  • #2
    korodujaca klapa bagaznika

    Witam
    Mam 4letnia skode octavie II. Rok temu ja sprowadzilem z niemiec byla sprawdzana odnosnie grubosci lakieru. Z autkiem bylo wszystko ok. W sobote zauwazulem podczas mycia rdze na klapie bagaznika. SZok autko ma 4 lata i juz cos sie dzieje. Co mam robisz jest szansa na gwarancyjne zalatwienie sprawy??/

    Komentarz


    • #3
      andriu79, ja mam Octe z 2003 i pod tylnym spojlerem na klapie tez zaczela wychodzic rdza,a,ze mam 10lat gwarancji na korozje pojechalem z tym do skody i zglosilem.Spytali ktorym jestem wlascicielem, skserowali ksiazke serwisowa i czekalem 3 tygodnie i sie nie doczekalem.Zajzalem do nich. Gosciu od razu mnie poznal, podszedl i powiedzial,ze dlugo czekali na odpowiedz i w ostatnich dniach nie sprawdzal maila.Sprawdzil przy mnie i powiedzial,ze Main Dealer chce wiecej szczegolow, a to oznacza powodzenie, bo nie napisal,ze NIE. Napisal je odrecznie i powiedzial,ze w poniedzialek badz wtorek bedzie odpowiedz. Takze jak masz ksiazke to gon do Skody- Cuda sie zdarzaja(mam nadzieje).
      P.s grubosc lakieru tez sprawdzali. Ale po miernik musial gosciu pozyczyc z salonu LandRovera, bo im sie zepsol. SKODA AUTO LINCOLN.
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=#390558

      Komentarz


      • #4
        heheh dobre a powiedz mi ile jest lat gwarancji na lakier

        Komentarz


        • #5
          A masz wszystkie wpisy z przegladow ??
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            mysle ze tak poprzednik mial robione wpisy ja bylem jak kupilem auto to mialo 98 tys zrobione pojechalem wymienic wszystkie plyny pasek rozrzadu ogolnie psrawdzili autko i bylo
            ok pozniej bylem an wymiane oleju i filterkow
            a reszta wszystko ok nie kwalifikujace sie do wymiany tak mnie informowali nie wiem ja sie ma do tego wszystkiego wymiana skrzyni na uzywke bo moja kleknela
            A tak szczerze to moj seriwc w zg to totalna porazka kiedy nie pojade tzn kiedy nnie jezdzilem zawsze problem wiec od 3 mieisiecy nie jezdze do nich

            Komentarz


            • #7
              Jak nie masz aktualnych to nawet jakby gwarancja byla na 10 lat, to nic z tego, bo brak pieczatki z przegladu konczy gwarancje na perforacje nadwozia.


              Generalnie dziwne, ze rdzewieje, jeszcze w oII z tym sie nie spotkalem, wiec albo pomalujesz, albo kupisz nowa klape w tym samym kolorze, zeby nie trzeba bylo malowac, a swoja popchniesz dalej, komus kto i tak by musial ja malowac :twisted:
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                chyba pomaluje swoja koszt chyba ok 700 zl tak mi sie wydaje a szukanie innej mija sie z celem bo mam przeciez bity numer VIN na szybie

                Komentarz


                • #9
                  andriu79, szybe mozna wyciac i pozniej wkleic
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=#390558

                  Komentarz


                  • #10
                    no tak ale to nadal koszta ile kosztuje nowa klapa??/

                    Komentarz


                    • #11
                      andriu79, a to jest w widocznym miejscu? Jeżeli nie widać tego miejsca to lepiej zaprawkę zrobić lakierem do zaprawek.
                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                      Komentarz


                      • #12
                        jak jest napis octavia to ponizej jak jest zalamanie tzn uskok

                        Komentarz


                        • #13
                          andriu79, warto spróbować zaprawką oryginalną wg numeru koloru auta. Jak się przyłożysz to nie będzie widać. Taki kpl. ma lakier kolorowy i bezbarwny. Przerabiałem to w fabii jak mi kamień odbił lakier. Koszt takiego zestawu to ok 30zł.

                          Pomalować zawsze zdążysz
                          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                          Komentarz


                          • #14
                            no masz racje a co najlepsze ze mailem odprysk lakieru an zderzaku kamien walnal i kupilem taki zestaw naprawczy o ktorym mowisz

                            Komentarz


                            • #15
                              andriu79, no widzisz wyczyść , odtłuść, i zrób zaprawkę.
                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X