Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kierunkowskazy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kierunkowskazy

    Czy przypadkiem kolega Drako nie był dziś koło 17 w przychodni na ulicy Belgradzkiej z żona i dzieckiem ?

  • #2
    kierunkowskazy

    Witam.W ostatnim czasie zaczynają mi świrować kierunkowskazy raz działają raz nie .Prosze o pomoc zanim dojade do mechanika :roll:
    rm

    Komentarz


    • #3
      masz do wymiany najprawdopodobniej włącznik świateł awaryjnych ale tak przy okazji to napisz jak swiruja te kierunki ??

      Komentarz


      • #4
        prawdopodobnie zacina ci sie stacyjka. na odpalonym silniku spróbuj delikatnie cofnąć kluczyk. Pozdrawiam
        Czarna strzała..

        Komentarz


        • #5
          CZESC SPROBUJE TWOJEJ WERSJI, DZIEKI
          rm

          Komentarz


          • #6
            Niedawno tez raz mi działały a raz nie... Wymieniłem wyłącznik świateł awaryjnych i po kłopocie. Koszt 40 zł + 5 min. roboty. Podważasz delikatnie czymś cienkim (tak żeby nie porysować) i wyjmujesz. Trochę ciasno z wydłubaniem kostki, ale bez większych problemów. Poradzisz sobie.
            Acha. Jak Ci zaczną znowu świrować te kierunkowskazy, to przywal z piąchy tuz nad czerwonym trójkątem - może na chwilkę pomoże, a już na pewno potwierdzi diagnozę uszkodzonego wyłącznika...
            Życie nie jest ani tak złe, ani tak dobre, jak to sobie wyobrażamy.

            Piszę poprawnie po polsku.

            Komentarz


            • #7
              U mnie były podobne objawy.
              Tyle, że kierunki świeciły normalnie tylko po wyłączeniu dalej "cykały"
              u mnie trzeba było wymienić łopatke z przekaźnikiem.
              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

              Komentarz


              • #8
                witam,

                w moim przypadku pomogła wymiana wyłącznika św. awaryjnych, wcześniej często przestawał działać, pomimo że była manetka włączona.
                48 zł z przesyłką, i 3 min na wymianę
                Mario

                Komentarz


                • #9
                  Witam.
                  Jak wyjąć ten przełącznik świateł awaryjnych?
                  Wyjmujemy sam czerwony trójkąt? Kwadrat z napisem Octavia pomiędzy wentylacją czy może cały ten panel? Gdzie są zaczepy?
                  U mnie wszystko mocno siedzi a nie chciałbym tego porysować

                  Pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #10
                    Najpierw ta ramke z napisem OCTAVIA a potem wyjdzie sam przelacznik
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Heh zrobione, dzięki za pomoc.

                      Miałem przy sobie aparat więc w razie kłopotów innych osób odsyłam do zdjęć by zobaczyć gdzie są zaczepy.
                      404 Not Found
                      404 Not Found
                      404 Not Found

                      U mnie problem leżał w zbyt małej odległości pomiędzy cewką a tą blaszką zwierającą. Stary przekaźnik już działa jak nowy.

                      Co ciekawe, szukając usterki odkryłem, że w pewnych pozycjach można tym przekaźnikiem włączyć dmuchawę przy wyłączonej stacyjce i bez kluczyka. Czy to normalne?



                      Pozdrawiam
                      rokoski

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X