Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Stukot z okolic deski rozdzielczej.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez kamel2208
    czy on to robi "potajemnie" ;]
    potajemnie, ale mam wrażenie, że zamykanie obiegu, czy przy spryskiwaczu czy przy wstecznym jest zakleżne od temperatury na zewnątrz, działa albo nie
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez szkoda
      potajemnie, ale mam wrażenie, że zamykanie obiegu, czy przy spryskiwaczu czy przy wstecznym jest zakleżne od temperatury na zewnątrz, działa albo nie
      dokładnie, bodajże poniżej 5 stopni przestaje działać automatycznie załączany obieg wewnętrzny przy spryskaniu lub wbiciu wstecznego.
      O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

      Komentarz


      • #28
        niby sie zajmuję klima ale do swojego samochodu jeszcze nie zdążyłem się dobrać :roll: ...., też mi od jakiegoś czasu postukuje za schowkiem klapka najprawdopodobniej , i jak na razie nie mogę dojść w jakich okolicznościach się to uaktywnia.., ale jakoś tak zauważam że po hamowaniu do niskich prędkości to słychać czasami .
        oczywiście nie tylko wtedy.
        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
        GVI 1.4TSI
        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

        Komentarz


        • #29
          u mnie takie pukanie jest w konsoli centralnej. nie ma reguly czy cieply czy zimny. zdarza sie to tylko w czasie postoju (swiatla/parking) a klime mam najprostsza manulana. tez spotkalem sie z kilkoma opiniami ze to w octaviach jest raczej standard.
          www.rallyart.pl www.wideview.pl www.rastarize.pl

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez loru
            Zamieszczone przez szkoda
            potajemnie, ale mam wrażenie, że zamykanie obiegu, czy przy spryskiwaczu czy przy wstecznym jest zakleżne od temperatury na zewnątrz, działa albo nie
            dokładnie, bodajże poniżej 5 stopni przestaje działać automatycznie załączany obieg wewnętrzny przy spryskaniu lub wbiciu wstecznego.
            Hmmm prosze o rozjasnienie heh bo nie ogarniam dlaczego mialby sie zamykac przy wbiciu wstecznego . ? ze niby jadac do tyłu bedzie spaliny zasysał czy co .?

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez kamel2208
              ze niby jadac do tyłu bedzie spaliny zasysał czy co .?
              bodajże nawet w instrukcji jet to napisane, i nie będę zasysał tylko jest takie prawdopodobieństwo.
              O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

              Komentarz


              • #32
                Przejrzałem właśnie instrukcje obsługi.Zarówno w opisie podstawowym jak i Climatica a nawet Climatronica nie ma nigdzie wzmianki o automatycznym zamykaniu obiegu wewnętrznego. Także myślę, że opcja ta jest jednak jakąś opcją wyposażenia.
                Skoda Octavia II 1.9TDI 2006rok CLASSIC

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez leszekmw
                  jakoś tak zauważam że po hamowaniu do niskich prędkości to słychać czasami
                  to tak jak u mnie
                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                  Komentarz


                  • #34
                    U mnie zamyka sie obieg przy spryskiwaniu i wstecznym niezależnie od temperatury - np dzisiaj rano -8 i sie załączyło przy spryskiwaniu szyby.
                    Zamykanie obiegu jest wyraźnie słyszalne - robi sie głośniej wewnątrz auta od nadmuchu powietrza.

                    Komentarz


                    • #35
                      Panowie mam pytanie odnosnie tego stukania - czy pomimo, że ono wystepuje to nastawy temperatur wybierane sa prawidłowo?
                      Czyli nastawiam sobie 22 i to sie ładnie reguluje pomimo tej "usterki" - chodzi mi bardziej o climatic.
                      Pozdrawiam
                      Paweł

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez Pawko
                        Panowie mam pytanie odnosnie tego stukania - czy pomimo, że on wystepuje to nastawy temperatur wybierane sa prawidłowo?
                        Czyli nastawiam sobie 22 i to sie ładnie reguluje pomimo tej "usterki" - chodzi mi bardziej o climatic.
                        Tak i trudno to nazwać usterką, może lepiej przypadłość. Bo określenie TTTM jest prowokujące.
                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                        Komentarz


                        • #37
                          Ok - dzieki za odpowiedz, bo ja to też mam (stukot), ale mam również wrażenie, że troszke te temperatury nie słuchają sie mnie :|
                          Pozdrawiam
                          Paweł

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez Pawko
                            Ok - dzieki za odpowiedz, bo ja to też mam (stukot), ale mam również wrażenie, że troszke te temperatury nie słuchają sie mnie :|
                            U mnie od czasu do czasu słyszę te stukanie, ale temp. mi trzyma ładnie.
                            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X