Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

17965 notlauf

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    czesc BioBogon.czy masz na mysli probe w aso czy moze u jakiegos dobrego magika samochodowego?moze w servisie bosh-a'.problem w tym ze tam gdzie mieszkam mieszka duzo bogatych burakow-wiec warsztaty zeruja na niewiedzy ludzkiej i wciskaja ciemnote ze az milo.mnie juz niejednokrotnie chcieli naciagnac na cos co bylo zupelnie sprawne -stad moje obawy .wiec tylko aso wchodzi w rachube?

    [ Dodano: Sro 25 Paź, 06 18:41 ]
    PawelT-mysle ze jakby byly zapieczone kierownice turbiny to w ciagu 1000 kilometrow przejechanych (po wejsciu trybu awaryjnego)blad by sie powturzyl .a tu wszystko w pozadalu .apropos. zauwazylem ze masz ten sam model co ja wiec jakby ci sie kiedys chcialo to moglbys podzielic sie doswiadczeniami przez g-g na przyklad.dzieki za zainteresowanie tematem

    Komentarz


    • #27
      Jak się często nie powtarza to raczej nie są to zapieczone kierownice w turbo, a bardziej stawiałbym na N75. Ciężko mi powiedzieć gdzie powinienneś jechać, pewnie do serwisu w końcu powinni się znać tam na samochodach
      Leon FR 2.0TDI 170KM

      Komentarz


      • #28
        tak sobie mysle ze dopoki sie nie powtorzy to nie ma co ruszac-jak sie powtorzy jade prosto do aso.jakby co to dam znac(apropos n-75 jak mi sie auto zamulilo postukalem w czujnik-moze tam cos sie zacielo),odpalilem i odpukac do tej pory jest dobrze

        Komentarz


        • #29
          przejedź się parę razy porządnie z wysokimi obrotami, to może się ruszy, u mnie tak zrobiłem i problem ustąpił, więc mogą to być także zapieczone kierownice.
          TDI ASV 140KM 300Nm

          Komentarz


          • #30
            problem moze polegac na tym ze duzo jezdze po miescie i zbyt zadko daje mu wyzszych obrotow-a zauwazylem ze jak dostaje po garach na trasie to lepiej ciagnie.tak ze moze byc zamulony dziadkowa jazda.moze nic mu nie jest bo ostatnie 1000 km nie oszczedzalem go.dzieki za sugestie

            Komentarz


            • #31
              dziś byłem u kumpla i podłączenie do vag a tu masz 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation,
              a jutro jest wizyta u Aligatora w Tychach i co tu zrobić,
              u mnie narazie tryb awaryjny włącza się jak jest świeżo zagrzany, i jak tu rozwikłać problem na liczniku jest już 140tys
              Spot Graniczny Małopolska - Podkarpacie, piątek 23.11.2012r. godz. 18.00, Pogórska Wola, Zajazd u Kazika, 521 km DK4 Tarnów - Dębica

              Komentarz


              • #32
                Poruszac sztanga przegonic po A4 i powinno puscic, jak nie dzieje sie to ciagle. Wojtek nie zrobi programu jak beda problemy i nie bedzie tego w stanie sam na miejscu zrobic.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #33

                  to będę musiał jutro z samego rana na kanał u siebie poruszać sztangą i w drogę, a od góry przy asv da rade jakoś poruszać?? bo nie za bardzo mi się będzie chciało z rana włazić
                  Spot Graniczny Małopolska - Podkarpacie, piątek 23.11.2012r. godz. 18.00, Pogórska Wola, Zajazd u Kazika, 521 km DK4 Tarnów - Dębica

                  Komentarz


                  • #34
                    Szansa jest zawsze, ale trzeba wiedziec jak ruszac, a jak nie ruszales to pierwszy raz moze byc utrudniony
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #35
                      wiec byłem u Aligatora, logi dynamiczne sprawdził, egr lux, przepływka lux, n75 lux, przeładowań na turbinie nie ma, tylko za jakiś czas będzie trzeba czyszczonko zrobić, ale narazie dało rady jednak zrobić program bez żadnych problemów, seria byla 116KM i 245Nm, a mod 135KM i 305Nm a moment udał się płaski i lata fajowo i banan
                      Spot Graniczny Małopolska - Podkarpacie, piątek 23.11.2012r. godz. 18.00, Pogórska Wola, Zajazd u Kazika, 521 km DK4 Tarnów - Dębica

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X