Turbo BKD

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ćwirgol
    Classic
    • 2011
    • 17

    Turbo BKD

    Zamieszczone przez marqz
    No to się popisałem!. Ale aż dzisiaj pójdę i to sprawdzę. Mówimy o O1
    o 01 :diabelski_usmiech
  • ganzal
    Drive
    • 2010
    • 99

    #2
    Turbo BKD

    Ostatnio mi padło Turbo 2.0 Tdi silnik Bkd O2. Mam pytanie jaki jest najlepszy sposob zeby to wyciagnac jeden mechanik mi mowi od dolu ale trzeba rozlaczyc uklad napedowy, drugi ze gora tylko trzeba bedzie silnik przesunac. To drugie raczej mi sie nie podoba z przesunieciem silnika. Wie moze ktos jak najlepiej to zrobic zeby nie narobic wiecej roboty.

    Komentarz

    • jefry
      Rider
      • 2009
      • 411

      #3
      dotyczy to w sumie 1,9 ale sądzę że the same shit...



      Skoda Octavia II 2.0TDI 16V BKD v. Elegance.

      Komentarz

      • mikolaj93
        Rider
        • 2009
        • 383

        #4
        Na maila wysłałem ci instrukcje z elsy
        Gdyby ktoś potrzebował podpiąć Vas'a w Łodzi to mogę pomóc tel. 600683962 lub PW (+serwis)
        !!!MoTóR NiE UmIeRa NiGdY , MoTóR JeSt WiEcZnY !!!
        Panie władzo, wiem ze przekroczyłem prędkość, ale porostu... lubię za==e==alać!!!

        UNIDEN USER

        Komentarz

        • Maicroft
          Moderator
          S_OCP MemberModeratorr
          • 2004
          • 25757
          • Audi

          #5
          Odkrecasz czesc wydechu z dolu, bo i tak musisz go odlaczyc od turbo, a potem wszystkie sruby da sie odkrecic z dolu. Wszystkie nakretki do szpilek bedzie mozna wtedy odkracic kluczem lamanym, z wezami tez nie bedzie problemu, rurka gorna odkreca sie bajecznie, a dolna odkrec od bloku, a potem juz przy zdjetej turbinie odkrecaj od samej turbiny.

          Na pierwszy raz jakies 2-3godziny dlubania, potem idzie juz szybciej :diabelski_usmiech
          Spritmonitor.de

          Komentarz

          • ganzal
            Drive
            • 2010
            • 99

            #6
            Dzieki wielkie za szybka odpowiedz. Wyglada latwo ale sam nie wymienie i tak nie mam kanalu ani podnosnika. Przynajmniej wiem ze z przesunieciem silnika to jakies glupoty bo da sie obejsc bez tego dzieki wielkie za szybka odpowiedz.

            Komentarz

            Pracuję...