Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Falujace obroty i stuki po odpaleniu 1,6TDI CAYC [FILM]

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Nie to u mnie takich akcji z obrotami nie ma. Jedynie na zimno 1100-1200, potem za chwile 1000, a jak jest calkiem cieply to 750. Jak znow by temp spadla to wskoczy na 1000
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #27
      U mnie podobnie przy odpaleniu, ale inny silnik.

      Komentarz


      • #28
        xtremesystems, czyli co wg. aso świece sa ok?

        Komentarz


        • #29
          wg aso wszystko jest ok.

          dzisiaj start po nocy w garazu -6.5 i ladnie odpalil
          lekkie wahniecia obrotow moze przez sekunde


          wydaje mi sie ze albo mi wgrali inny program albo mi cos wlali do baku.

          stawiam ze paliwo slabo wytrzymuje temperature -25 , -30 a ten silnik moze byc wrazliwy na parafine


          zobaczymy jak wyjezdze ten bak czy problem wroci

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez xtremesystems
            wg aso wszystko jest ok.
            sory ale to jest nowe auto i ma chodzić jak zegareczek a nie napierdalać w silniku, toż nie żuk :roll:


            OneDetailing.pl - Profesjonalne kosmetyki samochodowe. Zapraszam!

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez barteq
              sory ale to jest nowe auto i ma chodzić jak zegareczek...
              :haha: :

              Komentarz


              • #32
                A tak sie zastanawiam czy DPF z tym nie ma cos wspolnego i on po uruchomieniu zaczyna ustawiac kat wtrysku i cala reszte, zeby jak najszybciej go zagrzac - wtedy wlasnie dzwiek jest zupelnie inny, a i obroty sobie podnosi jak chce
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #33
                  znaczy zeby byl zapchany?
                  wyszlo by na kompie.

                  pozatym po trasce 300km tez tak bylo. mnie sie wydaje ze lipne paliwo tak dziala na tego CRa

                  zobaczymy jak wywale dpf po gwarancji. (choc narazie nikt nie umie go wywalic bo silnik jest nie chipowalny wiec zostaje tylko emulator)

                  Komentarz


                  • #34
                    No wlasnie, brak mozliwosc przeprogramowania - jakos bardzo mnie dziwi ze juz tyle lat ten silnik jest, a tu dalej cisza
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #35
                      no wlasnie. czym to jest spowodowane? bo cholera nieczipowalna jest

                      juz zaczynaja 1.2 tsi czipowac a tego nie

                      Komentarz


                      • #36
                        Odnosnie paliwa nie wiem gdzie tankujecie,ale radzil bym abyscie szerokim lukiem omijali stacje lotosu,bo lotos wypuscil na rynek bardzo duza partie paliwa do -11,takze przy mrozach ktore ostatnio nawiedzily nasz kraj to paliwo jest gowno warte,wiem,ze zaraz posypia sie teksty typu,skad wiesz itp. ale mowie wam ze wiem .Wiadomo w polsce wiekszosc stacji kupuje paliwo w lotosie lub orlenie i dolewaja jedynie swoje uszlachetniacze.Ja osobiscie w zimie tankuje tylko na Bp i poki co od 2000 r jezdze dieslem i w zimie nic sie nie dzieje.Kolega przed wyjazdem w gory zatankowal swojego nowego Smaxa na lotosie i wszystko bylo by fajnie gdyby nie na miejscu ASO i wymiana filtrow i spuszczanie paliwka,takze pomyslcie jak bedziecie tankowac

                        Komentarz


                        • #37
                          Zatankowal na patronackiej Lotos czy na franczyzie Lotos
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #38
                            Na ladnym pieknym lotosie w gdansku na suchaninie i tez go namawialem zeby szedl z faktura za naprawe do sadu,ale wiadomo tak wielki koncern jak lotos ma prawnikow na ktorych zwykly zjadacz chleba nie porwie sie

                            Komentarz


                            • #39
                              Generalnie jak nie masz faktury na zakup gdzie jest wpisany numer rejestracyjny i przebieg auta w chwili tankowania, to praktycznie bez szans
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • #40
                                na jakiej stacji pisze sie przebieg w tracie tankowania :?: :shock:

                                Komentarz


                                • #41
                                  Jak chcesz to na kazdej wpisza do faktury, przeciez i tak wpisuja numer rejestracyjny

                                  Jak masz karty Floty to tez w wiekszosci przypadkow masz podac pin i przebieg
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Zamieszczone przez xtremesystems
                                    na jakiej stacji pisze sie przebieg w tracie tankowania :?: :shock:
                                    W każdym praktycznie programie do fakturowania przy wydruku jest opcja UWAGI gdzie można wpisac dowolną treść czyli np. przebieg.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      a panowie mam taki pomysl. czy te falujace obroty moga byc od zasyfionego filtra paliwa?

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Xtremesystems ja tak mialem w leonie 1.6 tdi wgrali mi nowe oprogramowanie i nie faluja i jeszcze mi sterowanie egr zmienili bo akcja serwisowa byla i tak samo sterowanie dpf tekz akcja serwisowa.tylko wlasnie mam taki dziwny stukot przy niskich obrotach jakby na plaku jechal.od 1100 do 1500 jak przez prog z predkoscia 20km/h i dodam nagle gazu to tak jebie jakby na plaku jechal albo benzynie tak klepie.ri co to moze byc

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X