Parowanie tylnego lewego klosza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • k58
    Classic
    • 2013
    • 1

    Parowanie tylnego lewego klosza

    Zamieszczone przez Deo
    U mnie w trakcie piątkowego powrotu z Wwy do Krk (w tym godzina stania w korku przed Tarczynem) spalanie wyszło 5,4 :P
    Momentami komputer pokazywał, że przy takim "stylu" jazdy na zbiorniku zrobię 1400km :twisted:
    Ja też ostatnio zrobiłem kurs krk-wawa-krk na jednym baku i wyszło z całego baku 6.7
  • Ziemniak
    Classic
    • 2012
    • 4

    #2
    Parowanie tylnego lewego klosza

    Witam wszystkich. Zakupiłem nowa octavie FL w październiku 2011r. Od początku zakupu mam problemy z parowaniem z lewego tylnego klosza. Po długich negocjacjach serwis wymienił klosz na nowy, który po jakimś czasie znów zaczyna parować. Nie wiem co jest tego przyczyna :?: . Czy ktoś ma/miał takie problemy i jak temu zaradzić :?

    Komentarz

    • Biszczu
      RS
      • 2011
      • 5567

      #3
      Ziemniak, sprawdź uszczelki w bagażniku może któraś przepuszcza
      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Komentarz

      • Ziemniak
        Classic
        • 2012
        • 4

        #4
        Okej sprawdze to jutro i dam znać

        Komentarz

        • Big
          RS
          S_OCP Member
          • 2007
          • 6389

          #5
          Ziemniak, miałem to samo gdy moja O II była nowa. Ale sprawe olałem i ... przeszło samo
          Czarny Elegance

          Komentarz

          • Ziemniak
            Classic
            • 2012
            • 4

            #6
            A więc tak, uszczelki są ok. Zadzwoniłem do serwisu z pytaniem czy tak powinno się dziać i serwis powiedział mi że wyslali do Skody zapytanie o tym przypadku i dostali odpowiedz, że takie parowanie klosza jest naturalnym zjawiskiem. :shock:
            To ja nie wiem czy Skoda ma nierowno pod sufitem czy ktoś z kogoś głupka chce zrobic? :shock: W tych czasach takie sprawy to smiech na sali

            Komentarz

            • kaskader
              Classic
              • 2011
              • 35

              #7
              Na ostatniej wizycie w serwisie 2 tyg. temu. Zgłosiłem ten sam problem z parujacym lewym kloszem a dokladniej to srodkowym paskiem w bialej części klosza. Wymienili mi na nowa lampę. Teraz jest jeszcze gorzej bo oprocz srodkowego paska zaparowany jest tez pasek nad tj od kierunkowskazów :evil:

              Komentarz

              • Eidos71
                RS
                • 2011
                • 2050
                • Octavia II (1Z3)
                • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                #8
                Zamieszczone przez kaskader
                Na ostatniej wizycie w serwisie 2 tyg. temu. Zgłosiłem ten sam problem z parujacym lewym kloszem a dokladniej to srodkowym paskiem w bialej części klosza. Wymienili mi na nowa lampę. Teraz jest jeszcze gorzej bo oprocz srodkowego paska zaparowany jest tez pasek nad tj od kierunkowskazów :evil:
                Pomijając istotę problemu, potwierdza się powiedzenie: lepsze wrogiem dobrego :-)
                Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                MOJA FURKA

                Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                Komentarz

                Pracuję...