Octavia 2.0 slx strasznie muli po regeneracji głowicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Jaszczuryy
    Classic
    • 2015
    • 1

    Octavia 2.0 slx strasznie muli po regeneracji głowicy

    Z kamerki też jestem zadowolony
    no i mam czujniki z tyłu
  • marijuanaart
    Classic
    • 2013
    • 11

    #2
    Octavia 2.0 slx strasznie muli po regeneracji głowicy

    WItam. problem mam taki jak w temacie po regeneracji głowicy u mechanika oraz polerowaniu zaworów problem uszczelki został usunięty lecz auto totalnie nie jedzie na drugim czy trzecim biegu w każdym zakresie auto zbiera się tak samo czy 2tys czy 4,5 tys obrotów, a zbiera się tak, że szkoda gadać. wg vag przepływomierz działa nie wiem w jakim stopniu dobrze działa, lecz podejrzewam, że to jego wina. pozdr

    Komentarz

    • danishow
      Classic
      • 2014
      • 30

      #3
      Przyczyn może być kilkanaście, sprawdź czy nie ciągnie gdzieś lewego powietrza, może też być rozrząd źle ustawiony ...praktycznie wszystko trzeba sprawdzić co było dotykane podczas demontażu/montażu głowicy.
      GALERIA
      1.9 TDi / ASV / ~145 PS

      Komentarz

      • ahmed799
        RS
        • 2009
        • 6871
        • Ford

        #4
        marijuanaart, dokładnie jak pisze danishow, Najlepiej jechać do gościa co robił Tobie silnik i niech szuka w ramach reklamacji. Ostatnio też robiłem u siebie uszczelkę pod głowicą + wszystkie uszczelniacze i pierścienie, silniczek chodzi jak nowy. Skończyło się też redukowanie z 5 na 4 bieg przy wyprzedzaniu Tak z ciekawości ile nalatane ma Twoja ocia??

        филип
        Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

        Komentarz

        • marijuanaart
          Classic
          • 2013
          • 11

          #5
          Dzięki zrobię tak jak mówicie. a moja O1 ma 215 tyś. A jeśli pasek rozrządu byłby źle ustawiony to jest możliwe, że silnik będzie równo pracował??

          Komentarz

          Pracuję...