Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

'pisk" kierunkowskazów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 'pisk" kierunkowskazów

    a co z resztą klubowiczów :?: ktoś jeszcze sie wybiera :?: może z innych okolic :?:
    Pozdrawiam
    SAILOR

    TDI 1,9 90KM Combi Ambiente grudzień 2001

  • #2
    'pisk" kierunkowskazów

    Hej. U mnie coś piszczało w czasie zapalenia kierunkowskazów. Potem przeszło....
    Teraz od czasu do czasu....Co to może być? Może przerywacz? A może coś ze stykiem przełącznika pod kierownicą?

    Komentarz


    • #3
      Też miałem taką awarię. Wymieniłem przerywacz, ale nie pomogło. Dopiero wymiana całego przełącznika pod kierownicą rozwiązała problem.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez QBA
        Też miałem taką awarię. Wymieniłem przerywacz, ale nie pomogło. Dopiero wymiana całego przełącznika pod kierownicą rozwiązała problem.
        przełącznik ten jest rozbieralny i naprawialny :szeroki_usmiech (naprawa 50 zł)
        Octavia 1.6 AEE 165tys przeb.

        Komentarz


        • #5
          A tak a propos - jak wymienć przełącznik awaryjnych? - wydaje mi się, że tylko trzeba zdjąć zaślepkę z napisem "Octavia" (wygląda mi to na zaślepkę). Może już ktoś ćwiczył taką naprawę?
          Obecnie na tapecie Subarak OBK 2.0D

          Komentarz


          • #6
            przełącznik ten jest rozbieralny i naprawialny
            Ja wymieniłem cały mechanizm, razem z dźwignią kierunkowskazów :szeroki_usmiech

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez QBA
              przełącznik ten jest rozbieralny i naprawialny
              Ja wymieniłem cały mechanizm, razem z dźwignią kierunkowskazów :szeroki_usmiech
              ja też zawsze wymieniałem całość (kolejna wada aut grupy VW) teraz wiem, ze mozna to naprawiać.

              A co do włącznika awaryjnych to jest on odrazu przerywaczem.
              Octavia 1.6 AEE 165tys przeb.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Kmab
                A tak a propos - jak wymienć przełącznik awaryjnych? - wydaje mi się, że tylko trzeba zdjąć zaślepkę z napisem "Octavia" (wygląda mi to na zaślepkę). Może już ktoś ćwiczył taką naprawę?
                Ta zaslepke trzeba zdjac, schodzi nawet bez uszkodzen, a potem trzeba wyjac na zewnatrz przerywacz razem z guzikiem. Uwaga na przewod, zeby nie wpadl spowrotem, bo potem bedzie klopot z wyjeciem.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Maicroft
                  Ta zaslepke trzeba zdjac, schodzi nawet bez uszkodzen,.
                  Ona jest na klej czy na wcisk przyczepiona?
                  Obecnie na tapecie Subarak OBK 2.0D

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Kmab
                    Zamieszczone przez Maicroft
                    Ta zaslepke trzeba zdjac, schodzi nawet bez uszkodzen,.
                    Ona jest na klej czy na wcisk przyczepiona?
                    Na zatrzask, ale z ktorej strony ja podwazyc to nie pamietam. Bedziesz musial delikatnie probowac
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez piotrekwawa
                      Zamieszczone przez QBA
                      Też miałem taką awarię. Wymieniłem przerywacz, ale nie pomogło. Dopiero wymiana całego przełącznika pod kierownicą rozwiązała problem.
                      przełącznik ten jest rozbieralny i naprawialny :szeroki_usmiech (naprawa 50 zł)

                      A gdzie w Warszawie lub okolicy można ten przełącznik naprawić bo dostaje szału od pstrykania. przerywacz juz wymienułem

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez razaw
                        Zamieszczone przez piotrekwawa
                        Zamieszczone przez QBA
                        Też miałem taką awarię. Wymieniłem przerywacz, ale nie pomogło. Dopiero wymiana całego przełącznika pod kierownicą rozwiązała problem.
                        przełącznik ten jest rozbieralny i naprawialny :szeroki_usmiech (naprawa 50 zł)

                        A gdzie w Warszawie lub okolicy można ten przełącznik naprawić bo dostaje szału od pstrykania. przerywacz juz wymienułem
                        Elektryk na Al. Prymasa Tysiąc Lecia zaraz za rondem jak bedziesz jechał w strone mostu Grota po wyjeździe z tunelu pierwsza w prawo. Jest tam VW/Audi/Skoda/Serwis (Dobrucki) potem myjnia za myjnią w lewo.
                        Elektryk ten regeneriuje rozruszniki, alternatory itp.
                        Octavia 1.6 AEE 165tys przeb.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X