Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tempomat

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Panowie to jak to jest z tym tempomatem? Warto montować do manuala czy nie (zakładając przebieg 40tys. rocznie)? Przeczytałem wszystko i nie jestem pewien.
    Jeździłem kiedyś Vectrą na automacie z tempomatem i wiem, że to świetna rzecz nawet na polskich drogach.Ale jak to jest ze skrzynią tradycyjną?
    POzdro - Pit

    Komentarz


    • #52
      warto ja mam manuala i tempomat z kierownicą wielofunkcyjną

      Komentarz


      • #53
        warto jak najbardziej

        Komentarz


        • #54
          Dzięki ......już wiem co zrobie.
          POzdro - Pit

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez Castaway
            Panowie to jak to jest z tym tempomatem? Warto montować do manuala czy nie (zakładając przebieg 40tys. rocznie)? Przeczytałem wszystko i nie jestem pewien.
            Jeździłem kiedyś Vectrą na automacie z tempomatem i wiem, że to świetna rzecz nawet na polskich drogach.Ale jak to jest ze skrzynią tradycyjną?
            Ja mam i polecam. Jadąc przez całą Francję wyłączyłem go może z 6 (w punktach opłat za autostrady i na obwodnicy Paryża). W Niemczech było trochę gorzej bo mi sie jakieś Merce przed maską plątały :twisted: . A potem wróciłem do poskiej rzeczywistości.. czyli tempomatu dało sie użyć tylko na utostradzie Nowy Tomyśl - Konin, bo potem to już slalom między TIR-ami Ale z własnych doświadczeń wiem że po Polsce też da się spoko jeździć z tempomatem (wieczorami, nocą). Także w mojej opinii jest to rzecz przydatna.
            ...
            O1 ASV & O2 RS

            Komentarz


            • #56
              Ja też polecam tempomat. W ciągu miesiąc robie przynajmniej 4 kursy Poznań - Warszawa i na odwrót i przydaje się. Nawet jeżeli mało nabijasz km to zawsze się znajdzie sytuacja że można sobie pozwolić na trochę automatyki .

              Moje osobiste odczucia co tempomatu są takie że zawsze lubie coś popstrykać i takie funkcje to sama przyjemność.

              Komentarz


              • #57
                tempomat...... raz sprobujesz i juz w kazdym nastepnym autku bedzie obowiazkowy...... :szeroki_usmiech
                gachul

                czarniutka dwulitrowka combi elegance...była...jest... dwa litry brąz mocca combi platinum

                Komentarz


                • #58
                  Ja nie mam i żałuję :cry: , może w następnym aucie
                  BTW ale kotleta odgrzaliście. :lol: :diabelski_usmiech

                  Komentarz


                  • #59
                    tempomat faktycznie fajna sprawa, ja mam i nie żałuję - ale faktem jest ewidentnym, ze jazda "na tempomacie" powoduje większe spalanie w granicach 0,2-0,5 l/100km
                    OII COMBI 2.0 TDI

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez uwe
                      tempomat faktycznie fajna sprawa, ja mam i nie żałuję - ale faktem jest ewidentnym, ze jazda "na tempomacie" powoduje większe spalanie w granicach 0,2-0,5 l/100km
                      A nawet więcej jeśli po górkach jeździsz :shock:
                      Takie zwykłe Ambiente

                      Komentarz


                      • #61
                        Witam,mam takie pytanie jak wygląda sytuacja z montażem tempomatu w mojej OI AEE czy jest jakiś patent który mógłbym zastosować ? :?:

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X