Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia TDI po 100.000 km - raport

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Nie chodzi o łatwość zwinięcia, tylko znalezienia odpowiedniej furki.
    Ale nie o tym gadka.

    Komentarz


    • #27
      Fabryczny zabezpieczenia to żenada. Kiedyś wpadłem kumpla Passatem do serwisu i mówie serwisantom - Panowie tu jest antynapad. A oni: Gdzie pod ...... czy pod ...... . Kurfa na cholere montują te antynapady?
      Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
      teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
      czarna AR 156 1.8 T.Spark

      Komentarz


      • #28
        Fabryczny zabezpieczenia to żenada. Kiedyś wpadłem kumpla Passatem do serwisu i mówie serwisantom - Panowie tu jest antynapad. A oni: Gdzie pod ...... czy pod ...... . Kurfa na cholere montują te antynapady?
        Zawsze sam możesz sobie przenieść guzik....gdzie ci sie podoba i..jak kabla starczy)

        Ale fakt, że trzeab coś dozrucić jeszcze, jakąś blokadkę...

        Komentarz


        • #29
          Z antynapadów to chyba najlepsza jest pastylka (pod warunkiem że nie siądzie w niej bateria w środku lasu :wink: )
          Piotruś
          AGR(RIP) + ALH

          Komentarz


          • #30
            Taka noszona przy pasku, czy chodzi Ci o taka na wzor immo ktora sie przyklada przed startem.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez Maicroft
              Taka noszona przy pasku, czy chodzi Ci o taka na wzor immo ktora sie przyklada przed startem.
              IMO taka noszona w kieszeni 8)
              Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
              http://www.disi-tune.pl
              Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
              Był WRX
              Była Octa

              Komentarz


              • #32
                Zajebiście.Ja też nie mam problemów(oprucz przepływomierza)a na szafie 80tys. tylko nic nie modyfikowana bo brak zezwolenia starszyzny.A no i jeszcze słaby nawiew ale to już wina warunków atmosferycznych i filtra przeciw pyłkowego.Jest po prostu SUPER!!!

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez Bond
                  Dotrwałem ale z trudem :wink:
                  Ja kupiłem swego rok temu(elegance 130 PD), mam przehulane 60.000 (na oryginalnych oponach) i też po za gumami w sawieszeniu nic nie wymieniałem, no po za sprężarką która była lekko za mała :lol: .
                  Bond co oszukujesz, a sprzegło :roll: .... co się czaisz

                  Ja mam 39kkm i wymieniałem:
                  - gumki stabilizatora
                  - tylne gwizdki (nie działały od początku)
                  - docisk sprzęgła

                  pzdr
                  Outlander
                  była OII 4x4 BMM
                  już nie ma Octa ASZ super fajna była

                  Komentarz


                  • #34
                    Re: Octavia TDI po 100.000 km - raport

                    Zamieszczone przez MiKruS
                    Po pierwszej przejazdzce, lekkie rozczarowanie - troche mulowaty ten samochod - a wszyscy mi mowili, ze TDI tak zasuwa. Poniewaz przesiadlem sie z dosc lekkiej 115 konnej Corolli, to niestety dalo sie odczuc, ze Octavia nie jezdzi.
                    (...)
                    Nie wytrzymuje nerwowo i jade do Wimaru na Modlinskiej. Kumaty facet wsiada do samochodu z Vagiem i po przejechaniu 100 metrow juz wie co sie dzieje.
                    Jakis fajfus w serwisie odpial wtyczke od przeplywomierza i jej nie podpial ponownie!!!!! :shock:
                    Przez ponad 3 tys km jezdzilem autem, ktore mialo z 60PS.... :shock: :lol:
                    Ale jaja. Miałem identyczny przypadek - tylko, że sam odkryłem przyczynę mułowatości!
                    Jak pojechałem do ASO na przegląd i powiedziałem, że dali "dupy" to się tylko uśmiechnęli i stwierdzili, że przynajmniej dobrze dotarłem auto!

                    Ręce opadają

                    Pozdrawiam
                    Jarek
                    Jarek "Vinci"

                    Komentarz


                    • #35
                      Re: Octavia TDI po 100.000 km - raport

                      Zamieszczone przez pantol
                      Ale jaja. Miałem identyczny przypadek - tylko, że sam odkryłem przyczynę mułowatości!
                      Jak pojechałem do ASO na przegląd i powiedziałem, że dali "dupy" to się tylko uśmiechnęli i stwierdzili, że przynajmniej dobrze dotarłem auto!
                      Jarek
                      Ciekawe czy lepiej sie dotarlo ? jak zeby szlo trzeba bardziej pilowac :roll:
                      ps. kolega chyba przyszedl tak jak ja z grupy alt.pl.misc.samochody.skoda
                      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                      Komentarz


                      • #36
                        Mikrus...gratulacje przebiegu. Znając ciebie podchodzisz do auta z aptekarską dokładnością i nie kładziesz sie spać jak coś w autku nie "bangla" należycie.
                        Ja swoim passatem już 200tyś stuknełem a co przezył to tylko wiem ja i jego silnik :twisted: .
                        Ale to chyba nie te forum aby o obcej marce tu się rozpisywać :twisted:
                        Pogromca mitów...o pieknych koniach

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez pantol
                          Ale jaja. Miałem identyczny przypadek
                          Hehe - to niezle. Ciekaw jestem w jakim celu oni to odlaczaja. Mi powiedzieli, ze jest taka potrzeba przy montazu radia. :?
                          Nie bardzo wiem w jakim celu... :roll:

                          Zamieszczone przez Samiec
                          jak zeby szlo trzeba bardziej pilowac :roll:
                          No co Ty? Mniej powietrza = mniej paliwa. Nawet jak masz gaz do dechy, to silnik jest obciazaony jakbys mial normalnie gaz do polowy.


                          Zamieszczone przez Master's
                          Ja swoim passatem już 200tyś stuknełem a co przezył to tylko wiem ja i jego silnik :twisted: .
                          200kkm to juz przebieg przy ktorym mozna powiedzic cos konkretnego o aucie. 100kkm to nadal za malo, zeby je recenzowac, ale zawsze cos.
                          Poprzednim moim autem dobilem do 240-250kkm i bylem z niego w pelni zadowolony. Mam nadzieje, ze Skoda okaze sie rownie dobrym samochodem. Choc nie zamierzam nia zrobic az tylku km - ale "nigdy nie mow nigdy".
                          TDI 205PS

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez MiKruS
                            Hehe - to niezle. Ciekaw jestem w jakim celu oni to odlaczaja. Mi powiedzieli, ze jest taka potrzeba przy montazu radia. :?
                            Nie bardzo wiem w jakim celu... :roll:
                            Jakbyśmy spisali wszystkie kity jakie próbują wcisnąć Nam w ASO w jeden wątek na forum to nie podniósłbyś się ze śmiechu przez cały dzień :wink:

                            Może akurat padła przepływka w innym aucie i wzieli z Twojego żeby sprawdzić czy to rzeczywiście to :roll:

                            EDIT: Ja moją dobijam do 180kkm, jak znajdę chwilę to też coś skrobnę
                            Piotruś
                            AGR(RIP) + ALH

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez Piotrus
                              Jakbyśmy spisali wszystkie kity jakie próbują wcisnąć Nam w ASO w jeden wątek na forum to nie podniósłbyś się ze śmiechu przez cały dzień :wink:
                              To fakt!

                              Zamieszczone przez Piotrus
                              Ja moją dobijam do 180kkm, jak znajdę chwilę to też coś skrobnę
                              Koniecznie!
                              TDI 205PS

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X