Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na co zmienic Matadory - wydzielone z ogloszenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Na co zmienic Matadory - wydzielone z ogloszenia

    tomi98, po co kupowac całą kanape w aso lub jakimś sklepie z czesciami do occty powinienes dostac samo tylne szersze oparcie z dwoma zagłówkami i pasem. Przerobić tego sie raczej nieda wiem bo sie pytałem kilku speców
    O2 2.0 FSI (BVY) Elegance 150 KM 200 Nm ...najbardziej aksamitny silnik benzynowy VW...

  • #2
    Ja mam Matadory (10 kkm) i nie chciał bym ich dostać nawet nowych w prezencie.
    A na co zaminieniłeś ten szmelc ?
    Power is nothing without control !
    "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

    Komentarz


    • #3
      hehe to tak jak i ja ja na swoich ujezdziem jakies 20tys km i mialem dosyc :-)
      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Arek
        hehe to tak jak i ja ja na swoich ujezdziem jakies 20tys km i mialem dosyc :-)
        A co masz teraz założone ?
        Power is nothing without control !
        "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

        Komentarz


        • #5
          kolega Arek ma chyba założone Barumki, tak jak ja....
          aczkolwiek...
          NajtFukinPatrol North-West
          Techno-destroyed by dobrygrzeswawa
          WhitePride :smokedevil

          6,92 s do setki by DGW

          Komentarz


          • #6
            Barumki ?!
            A nie masz wrażenia, że zamienił stryjek siekierkę na kijek ?
            Power is nothing without control !
            "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

            Komentarz


            • #7
              Przenioslem to z gieldy bo tam sprzedajemy/kupujemy a nie dyskutujemy :idea:
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez LIFE
                Barumki ?!
                A nie masz wrażenia, że zamienił stryjek siekierkę na kijek ?
                Mogę się wypowiedzieć w swoim imieniu 8) , ja nie narzekam, przelatane jakieś 40.000 km na nich, zero bicia, zero mlasków i gwizdów, testowane do 215 km/h i nie mam uwag...
                No chyba, że pewnego razu strzelą z zaskoczenia w powietrze, to wówczas jak będę na siłach to..... :evil:
                A tak na razie są oki, o niebo lepsze od matadorek.

                Koledzy "wyczynowcy" zapewne się wypowiedzą zaraz negatywnie o barumkach, wiadomo, że jest spora oferta na rynku opon lepszych i droższych, ja oktaśki "używam" do normalnej codziennej jazdy i na rozsądnych warunkach :wink:
                Po prostu nie sram wyżej niż potrzebuję... :diabelski_usmiech

                p.s.
                Maicroft, dzięki za wyrozumiałość k
                aczkolwiek...
                NajtFukinPatrol North-West
                Techno-destroyed by dobrygrzeswawa
                WhitePride :smokedevil

                6,92 s do setki by DGW

                Komentarz


                • #9
                  Ja polecam Pirelli P7 lub michelin energy wszystkie w v 205/15

                  Komentarz


                  • #10
                    matadory montowane seryjnie do octavek to przestarzala technologia, nie wiadomo dlaczego montuja te kible, pewnie skoda podpisala z matadorem umowe na gigantyczna dostawe i musi to pchac.

                    matadory kupione u gumiarza, nowy model sa OK - oczywiscie w tej klasie cenowej
                    takze nie ma co pluc na matadory - bo to nie tylko te przestarzale opony bardziej bym plul na skode za taki numer

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez slavi
                      matadory montowane seryjnie do octavek to przestarzala technologia, nie wiadomo dlaczego montuja te kible, pewnie skoda podpisala z matadorem umowe na gigantyczna dostawe i musi to pchac.
                      mały OT - dzisiaj widziałem O2 na Bridgestone RE50 Potenza :shock: (na lawecie z innymi Skodami = nówka)
                      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                      http://www.disi-tune.pl
                      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                      Był WRX
                      Była Octa

                      Komentarz


                      • #12
                        cześc
                        ja mam matadory , maja 35000 przebiegu i walą tak jak bym po bruku jeździł .
                        Ale do zim.ówek dojeżdże na wiosne kupie sobie nowe jakieś z felgami.
                        KOLEJNY ZADOWOLONY Z SERWISU DOBRYGRZESWAWA

                        Komentarz


                        • #13
                          ja seryjnie mialem Dunlopy SP200, czy SP2000 nie pamietam juz oznaczenia :szeroki_usmiech

                          Komentarz


                          • #14
                            Może mam małe doświadczenie z innymi oponami.

                            Mam Matadory w O1 Tour 15 000 i nie widzę wybitnych odstępstw od innych.
                            Byłem autem w SJS (szkoła jazdy subaru) jeździłem po suchym i mokrym, co mogę stwierdzić - nie są jakieś super ale nie są jakąś tragedią. A tak na marginesie szkoda trochę na śmietnik, niech jeszcze polatają.

                            Komentarz


                            • #15
                              nie masz wrażenia, że zamienił stryjek siekierkę na kijek ?
                              ja tan jestem zadowolony k
                              -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                              Komentarz


                              • #16
                                Ja mam seryjnie jakieś Michelinki założone.. musze sie dokładnie przyjżeć co to za model.. gadałem z chłopakami na serwisie i tez narzekaj na te matadory że klienci sie skarżą...
                                BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                                Było O1 jest O3

                                Komentarz


                                • #17
                                  Co wam przeszkadza w matadorach??? Pytam bo mam i może nie wiem na co zwracać uwage żeby mi zaczeło przeszkadzać :wink: .
                                  POzdro - Pit

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Castaway
                                    Co wam przeszkadza w matadorach??? Pytam bo mam i może nie wiem na co zwracać uwage żeby mi zaczeło przeszkadzać :wink: .
                                    1. Słaba przyczepność na mokrym (chociaż to jest pojęcie względne),
                                    2. Pękające włókna powodują zniekształenia i bicie opon, można to wyważyć ale jazda już nie jest taka komfortowa (masz wrażenie lekko kwadratowych kół)
                                    3. Niektórzy skarżą się na ząbkowanie tych opon,
                                    4. Powyżej 130 km/h auto staje się lekko "nerwowe", powyżej 150 km/h jest jeszcze gorzej.
                                    Power is nothing without control !
                                    "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Ja tam nie wiem, ale po 60kkm:
                                      na mokrym trzymają,
                                      narazie są okrąglutkie,
                                      nie ząbkują ,
                                      przy 150 km/h najbardziej nerwowa jest moja żona :wink:
                                      POzdro - Pit

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        przy 150 km/h najbardziej nerwowa jest moja żona
                                        Moja też. :szeroki_usmiech
                                        Uważaj na autostradzie A4 (jak jeździsz tamtędy) na lotne patrole policji po cywilnemu.
                                        Uzbroili się w wideoradary i od 03-09-05 szaleją na A4.

                                        [ Dodano: Wto 06 Wrz, 05 12:22 ]
                                        Co do opon, to może tylko ja tak źle trafiłem (albo mam za duże wymagania).
                                        Power is nothing without control !
                                        "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          A co polecacie na zimę?

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez LIFE
                                            Zamieszczone przez Castaway
                                            Co wam przeszkadza w matadorach??? Pytam bo mam i może nie wiem na co zwracać uwage żeby mi zaczeło przeszkadzać :wink: .
                                            1. Słaba przyczepność na mokrym (chociaż to jest pojęcie względne),
                                            2. Pękające włókna powodują zniekształenia i bicie opon, można to wyważyć ale jazda już nie jest taka komfortowa (masz wrażenie lekko kwadratowych kół)
                                            3. Niektórzy skarżą się na ząbkowanie tych opon,
                                            4. Powyżej 130 km/h auto staje się lekko "nerwowe", powyżej 150 km/h jest jeszcze gorzej.
                                            I są przyczyną ściągania (od startu)-np. w lewo (u mnie)
                                            L&K

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez jabol79
                                              A co polecacie na zimę?
                                              Herbata po góralsku, grzane wino względnie grzane piwo z przyprawami i jędrną ...... :wink:

                                              A z opon to : Continental, ale typu Ci nie podam, kiedyś miałem i nie miałem problemu.
                                              POzdro - Pit

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                ja mam barumki eskimo i zajefajnie sie jezdzi,nienarzekam
                                                moge polecic k

                                                [ Dodano: Wto 06 Wrz, 05 15:10 ]
                                                ja mam barum eskimo i polecam sa spko k
                                                -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez jabol79
                                                  A co polecacie na zimę?
                                                  Michelin Pilot Alpin 2 8)
                                                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                                  http://www.disi-tune.pl
                                                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                                  Był WRX
                                                  Była Octa

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X