Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zegary i cos jeszcze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zegary i cos jeszcze

    Jak w kazdym temacie ,zawsze będą rozbieżnosci. Fabyka podaje tak ,a fachura mówi co innego,a co innego jeszcze podaje producent jakiegoś podzespołu ..Ja sam jak spojrzałem na na to co podaje producent auta to zdębiałem .W O II np. gdy masz full zapakowany samochód ,przy kapiach 205/55 R16 przód 2,3 tył 3,1 bar-a . ( jeszcze nigdy w swoim życiu nie napompowałem opony więcej jak 2,4 , no chyba że w "góralu ")Trzeba by wozić ze sobą kompresorek :? Najlepiej było by uśrednić to co podaje producent auta z warościami sugerowanymi przez prod.opon.Dużo zależy też od samej opony i jej wymiarów , czy kulasz się po mieście na krótkich odcinkach ,czy robisz długie trasy.Twoje subiektywne odczucia, jak auto się prowadzi , też są ważne.

    Producent auta zaleca takie a nie inne ciśnienie w oponach na pewno z jednego powodu :
    by auto było bezpieczne (bezpieczeństwo ,komfort , własciwa trakcja) ,by podczas normalnego użytkowania samochodu , zachowywał się tak , jak w fazie projektowania i testów, by wszystkie elementy układu zawieszenia ze sobą zgodnie pracowały i samochodem tym można się było poruszać bez stresu .

  • #2
    Zegary i cos jeszcze

    Witam mam dwa pytania do was użytkownicy
    - mam problem,że zbyt ciemno są podświetlone zagary,a włacznik ,który ma coś z tym wspólnego (czyli przy włączniku świteł) nie działa tzn. brak jakiejkolwiek reakcji po jego wciśnięciu. Wszystkie pozostałe funkcjie tego "pokrętła" działają. Czy jest może jescze jakiś inny przycisk odpowiedzialny za podświetlenie?
    - przy wchodzeniu ostro w łuk w prawo są dość mocno odczuwalbe tak jakby wibracjie lewego koła,wszystkie łączniki ,końcówki były sprawdzane i brak jest na nich luzów,czyżby łożysko?

    Dzięki za ewentualną odpowiedź.
    OUTLANDER BSY TDI

    Komentarz


    • #3
      Przepraszam, ale chyba Cie wogóle nie zrozumiałem :shock:

      - mam problem,że zbyt ciemno są podświetlone zagary,a włacznik ,który ma coś z tym wspólnego (czyli przy włączniku świteł) nie działa tzn. brak jakiejkolwiek reakcji po jego wciśnięciu.
      A jakiej reakcji się spodziewasz po jego wciśnięciu ? Po wciśnięciu wg mnie powinien się tylko schować i nic więcej. :roll: Może napisze jak jest w mojej Octavii (w tej z przed faceliftu) Poprostu po jednokrotnym wciśnięciu tego przycisku (a raczej pokrętła) trochę się wysuwa i poprzez przekręcenie go w lewo lub w prawo reguluję intensywność podświetlenia wskaźników na desce rozdzielczej.

      Wszystkie pozostałe funkcjie tego "pokrętła" działają.
      To jakie ma jeszcze ono funkcje ?

      Komentarz


      • #4
        hehe spoko już obczaiłem,właśnie kurna pierwszy raz miałem do czynienia z takim ustrojstwem i nie zczaiłem,że wciśniecie służy do schowania tego przycisku. Po prostu wcisnąłem i myśle ee nie działa i potem dopiero na wycisniętym przekręciłem i eureka - sam z siebie się śmieję
        - co do drugiej kwesti to też błacha sprawa po prostu był za niski poziom płyny wspomagania
        OUTLANDER BSY TDI

        Komentarz


        • #5
          Najważniejsze, że sprawny jest przełącznik i nie trzeba kombinować dalej. k

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X