Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kradzież tablicy rejestracyjnej !!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Gorzej jak policja cie faktycznie wezmie za zlodzieja i zacznie strzelac
    Moich kumpli zatrzymali jak jechali maluchem wysadzili ich na glebe mierząc do nich z kałacha oskarżając że rozpętali zadymę na dyskotece.Dopiero jak im jeden wytłumaczył że jak trzech chłopaków mogło sie żucić na 20-stu kilku ludzi to dopiero ich puścili.(na szczęście najpierw pytali a nie strzelali).TRAGEDIA!!!

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez Guciek
      Moich kumpli zatrzymali jak jechali maluchem wysadzili ich na glebe mierząc do nich z kałacha oskarżając że rozpętali zadymę na dyskotece.Dopiero jak im jeden wytłumaczył że jak trzech chłopaków mogło sie żucić na 20-stu kilku ludzi to dopiero ich puścili.(na szczęście najpierw pytali a nie strzelali).TRAGEDIA!!!
      Mnie na glebę wywlekli w trzy radiowozy w kominiarkach i z kałachami.
      Ale to było w czasach, jak pracowałem w porządnej firmie, która służbowe mercedesy dawała. I kiedyś wokół jednorodzinnego domku, który był siedzibą firmy w Rzeszowie stało sobie 11 mercedesów, z czego 6 S-Klasse.

      Miałem tego pecha, że pierwszy odjechałem.
      Później, po długich walkach (w tym i w prokuraturze) dowiedziałem się, że życzliwy sąsiad doniósł, że to spotkanie mafii :szeroki_usmiech:

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X