Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

turbina w AGR

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • turbina w AGR

    Mam DPF,przebieg 165tys km i zero problemów z filtrem. Jeżdżę głównie poza miastem.
    wojtek492, jak autko zdrowe i udokumentowane to bierz śmiało.

  • #2
    turbina w AGR

    Witam szanowne grono mam pytanko odnosnie turbo posiadam skodzinke niby z silnikiem AGR a po ostatniej wizycie u znajomego mechanika przekonywal mnie ze posiadam turbine ze zmienna geometria a z tego co wyczytalem to powinienem miec turbine bez zmiennej geometrii probowalem doczytac numer silnika ale niestety nic juz nie widac powiedzcie czy to mozliwe zebym posiadal turbine ze zmienna geometria nadmienie ze skoda octavia 1999 1.9 tdi 4x4 haldex z włoch
    Nurkowanie - Jedyny sport w którym osiągnięcie dna jest sukcesem

    Komentarz


    • #3
      wklejkę w bagażniku ma???
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        no wlasnie ma i niby napisane ze AGR
        Nurkowanie - Jedyny sport w którym osiągnięcie dna jest sukcesem

        Komentarz


        • #5
          p1iotr, A jak ten mechanik stwierdził, że to jest turbina ze zmienną geometrią?
          Bo turbo ze stałą geometrią łopatek też ma mieszek sterujący zaworem upustowym. Wygląda bardzo podobnie jak te sterujące łopatkami.
          Alfee
          Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
          Kawasaki ER5 :-)

          Komentarz


          • #6
            Wjedź na kanał i spójrz na połączenie turbiny z przewodem wydechowym.
            W AGRz-e połączenie to jest prostokątne(+- 11 x 9 cm),mocowanie na 4 śruby.W pozostałych dieslach jest to trójkąt,mocowanie na 3 śruby.
            Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

            Komentarz


            • #7
              Zrob zdjecie turbiny/zaworka n75
              VW Vento 1.9TDI 1Z ++
              Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
              Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez p1iotr
                czy to mozliwe zebym posiadal turbine ze zmienna geometria nadmienie ze skoda octavia 1999 1.9 tdi 4x4 haldex z włoch
                może wcześniejszy właściciel wymienił ori turbawkę i wsadził inną/lepszą.
                ja miałem wcześniej silnik AGR i z ori turbawką i na 100% nie miała ona zmiennej geometrii.

                Komentarz


                • #9
                  Jest możliwość że silnik był przeszczepiony ??

                  Daj fotke będzie łatwiej ...
                  Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

                  _

                  Komentarz


                  • #10
                    sugerowal sie tym ze niby ma zawor podcisnieniowy a ten zawor ma wlasnie turbinka ze zmienna geometria jutro postaram sie zrobic jakas fotke zaworka i wstawie
                    Nurkowanie - Jedyny sport w którym osiągnięcie dna jest sukcesem

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja tez mam taki zawor, tylko ze to N18 od EGR
                      VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                      Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                      Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                      Komentarz


                      • #12
                        Witam

                        mam do was prośbę bo byłem w ASO na przeglądzie za 1zł i pan z serwisu stwierdził ze mam wyciek z tyłu silnika z okolicy turbiny czy zobaczę turbinę w silniku AGR od góry?


                        Moja Octavia 1.9 TDI AGR

                        Komentarz


                        • #13
                          Nie bardzo, najlepiej w ogóle żebyś pooglądał ją od dołu, tam wszystko ładnie widać.
                          Moja Balbina

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X