Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czujnik poziomowania ksenonów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • czujnik poziomowania ksenonów

    Zamieszczone przez Purchawa
    Witam

    Kto chcialby adres w domenie klubowej, prosze reka w gore

    Aha i prosze od razu podac nazwe uzytkownika
    głupie pytanie k

    misiekwaw

    wolałbym Misiek i nicka też Misiek, ale to pewnie będzie trudne :?: :roll:
    Pozdrawiam Herdi

    Gravity Audio Experts

  • #2
    czujnik poziomowania ksenonów

    Kupiłem ostatnio Octavie L&K- strasznie fajna bryczka ale okazało się że ma przy lewym kole uszkodzony czujnik do układu samopoziomowania xenonów. Kłopot z tym taki, że elektronika przechodzi w tryb awaryjny i maksymalnie opuszcza światła w dół. Nie da się ich sensownie wyregulować. Ma ktoś pomysł gdzie coś takiego można kupić?
    Samochodzik ma 150 kkm i porównałem moje xenony na białej ścianie z xenonami nowej primery- moje dużo słabiej świecą - czy xenony mogą z czasem obniżyć swoją skuteczność? Czy czas wymienić żarniki? światło nie jest różowe tylko mniej intensywnie świeci
    pozdrawiam
    Razaw


    110km+ box chiptronic z zamiarem viruska

    Komentarz


    • #3
      z tego co czytalem to xenon ma barwe swiatla
      od 4000 do 10000czegos tam i moga swiecic od bialego
      do niebieskiego odcienia...

      podjedz do jakiegos elektryka co w grupie VAG sie specjalizuje
      i moze CI doradzi. chlopaki ogolnie firme BODEX czy jakos tak polecaja
      do wszystkiego...moze pomoga??

      Komentarz


      • #4
        Re: czujnik poziomowania ksenonów

        Zamieszczone przez razaw
        Kupiłem ostatnio Octavie L&K- strasznie fajna bryczka ale okazało się że ma przy lewym kole uszkodzony czujnik do układu samopoziomowania xenonów.
        Masz dwa czujniki do xenonów, na tylnej belce oraz w przednim zawieszeniu. Mi osobiście udało się urwać na jakiejś dziurze w stylu "krater księżycowy" ten znajdujący się z przodu, nowy w ASO dostępny jest na zamówienie ~600zł, a używany jeszce ciężej, bo żaden z handlarzy nie wie o co chodzi do końca. Co do barwy i słabego świecenia, owszem, ziarniki się wypalają i stopniowo świecą coraz gorzej.

        BTW upewniłbym się czy to na pewno czujnik, bo może, po prostu masz źle ustawione światła, a to normalne, że po włączeniu zapłonu xenonki poziomują się góra<>dół

        --
        pozdrawiam,
        grisza

        Komentarz


        • #5
          szukal bym na gieldzie nie koniecznie od octavi bo napewno reszta VAGow ma ten sam czujnik

          Komentarz


          • #6
            Re: czujnik poziomowania ksenonów

            Zamieszczone przez grisza
            Zamieszczone przez razaw
            Kupiłem ostatnio Octavie L&K- strasznie fajna bryczka ale okazało się że ma przy lewym kole uszkodzony czujnik do układu samopoziomowania xenonów.
            Masz dwa czujniki do xenonów, na tylnej belce oraz w przednim zawieszeniu. Mi osobiście udało się urwać na jakiejś dziurze w stylu "krater księżycowy" ten znajdujący się z przodu, nowy w ASO dostępny jest na zamówienie ~600zł, a używany jeszce ciężej, bo żaden z handlarzy nie wie o co chodzi do końca. Co do barwy i słabego świecenia, owszem, ziarniki się wypalają i stopniowo świecą coraz gorzej.

            BTW upewniłbym się czy to na pewno czujnik, bo może, po prostu masz źle ustawione światła, a to normalne, że po włączeniu zapłonu xenonki poziomują się góra<>dół

            --
            pozdrawiam,
            grisza

            wyrwany pewnie na jakiejs dziurze przez poprzedniego wlasciciela widziałem sterczące flaki za oponą
            światła są maksymalnie podniesione do góry ale i tak za mało bo automat sciąga je w dół

            [ Dodano: Pią 19 Lis, 04 22:24 ]
            czy jest sens kupowac żarniki na allegro? czy gdzieś indziej?
            pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez danielpoz
              szukal bym na gieldzie nie koniecznie od octavi bo napewno reszta VAGow ma ten sam czujnik
              Dokładnie, wszystkie na tej samej płycie podłogowej co octa czyli golfy, bory, toleda, a3, etc.

              "Większe" VAGi mogą mieć inne czujniki, ze względu na różnice w konstrukcji zawieszenia.

              --
              pozdrawiam,
              grisza

              [ Dodano: Sob Lis 20, 2004 00:21 ]
              Zamieszczone przez razaw
              wyrwany pewnie na jakiejs dziurze przez poprzedniego wlasciciela widziałem sterczące flaki za oponą
              światła są maksymalnie podniesione do góry ale i tak za mało bo automat sciąga je w dół
              czy jest sens kupowac żarniki na allegro? czy gdzieś indziej?
              AFAIR nie bardzo możesz widzieć resztki czujnika za oponą, chyba, że oglądałeś autko z kanału. Sprawdziłbym czy doraźnie nie da się przepoziomować tych światęł VAGiem. A co do ziarników, kolega kupował na allegro 2xosram d2s i było wszystko w porządku, zapłacił niecałe 100zł/szt.

              --
              pozdrawiam,
              grisza

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X