Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozrząd Skoda Octavia 1 silnik 1.8T 150KM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rozrząd Skoda Octavia 1 silnik 1.8T 150KM

    Witam. Kupiłem Octavie 1.8T 150km. planuję wymienić rozrząd. Polecili mi firmę Skf. Co o tej firmie sądzicie orz czy to dobrze współgra po wymianie?

    Pozdrawiam, AdamWwa

  • #2
    A nie lepiej kupić oryginał ? Cena przecież nie zabija ......

    Komentarz


    • #3
      Pytałem w Skodzie to 980zł komplet z pompa wody. Cena nie zabija ale chciłbym poznać opinie firmy Skf.

      Komentarz


      • #4
        Ja do swojego RS kupowałem zestaw INA z paskami Contitecha i pompą wody HEPU... z tego co wiem w SKFie mogą być graty od INA a więc może się zdarzyć,że za graty INA zapłacisz więcej bo będą zapakowane w opakowanie SKF. Dlatego brałem INA
        Champ20ns!

        Komentarz


        • #5
          Cześć,
          Ja zmieniłem na SKF, po 3000km reklamacja, która trwała 6 m-cy. W miedzy czasie założyłem komplet Contitech i jest super.

          Komentarz


          • #6
            Dzięki za te informacje, pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              zamowiony komplet INA + pompa SKF zero problemu juz 20 tys

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Montes Zobacz wpis
                Cześć,
                Ja zmieniłem na SKF, po 3000km reklamacja, która trwała 6 m-cy. W miedzy czasie założyłem komplet Contitech i jest super.
                Co się stało,że musiałeś reklamować?
                Champ20ns!

                Komentarz


                • #9
                  Montuję przeważne rouville lub conti.
                  www.k-mot.pl
                  Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                  Autoholowanie.
                  Robert Kulma

                  Komentarz


                  • #10
                    Napinacz tak działał, że po 3kkm pasek wyglądał jak po 40kkm, piszczało, przegrzewało się, wręcz nadtapiało od temperatury

                    Komentarz


                    • #11
                      Co do produktów SKF to zdania wśród kierowców są podzielone. Generalnie jest to bardzo dobra firma i produkuje części zamienne raczej z wyższe półki. Nie mniej jednak od siebie poleciłbym Ci zestaw z pompą wody INA Attention Required! | Cloudflare Cena jest bardzo przystępna, a części tej firmy cieszą się dużym zadowoleniem kierowców i mechaników.

                      Komentarz


                      • #12
                        U mnie w octavii lata SKF już ponad 10kkm zrobione bez problemów grubo ponad połowa z autostradowymi przelotami. Ale gość do fabii II 1.4 16v ostatnio założył INA nawet nie zapytałem czemu zmienił barwy bo zawsze skfy montował. Jak dotąd miałem najczęściej skf i nie było problemów.
                        ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                        Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                        Spalanie - Motostat.pl
                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • #13
                          Co ile km lub czas wymieniamy rorząd ?
                          Bo pompę wody wyemieniamy co drugi rozrząd ?
                          O1 AUM 1,8 T 2007r.
                          Felicia 1,3 MPi 1997r.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja pompę wymieniam za każdym razem. Nie jest to tak duży kosz, żeby na tym oszczędzać. Rozrząd wymieniam między 50 a 60 tys.

                            Inna sprawa to że rozrząd w 1.8t tani nie jest, ale nie polecam kupować taniochy z allegro. U mnie rozrząd jest źle spasowany i pasek rozrządu na kole jest wysunięty ze 2 mm na zewnątrz. Nie trze o obudowę ale no nie jest w całości na kole.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X