Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka to wersja wyposażenia?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaka to wersja wyposażenia?

    Zamieszczone przez Janus
    34 000 km nie chce mi się wierzyć, jak to można tak szybko zarznąć.

    ....o zaiste można.... :szeroki_usmiech , ja się jakoś strasznie nie starałem....a i liderem też nie jestem... :szeroki_usmiech

    tylko, w kontekście jednomasu, jakie to ma dla Ciebie znaczenie ?

  • #2
    Jaka to wersja wyposażenia?

    Czy można określić wersję wyposażenia na podstawie VIN albo książki serwisowej? Czy elegance może mieć czarny kolor wnętrza ( jasna jest tylko podsufitka). U mnie to chyba nie jest ani ambiente ani elegance...

    Komentarz


    • #3
      paisak, można na podstawie VIN okreslić wersję a na wlepie w książeczce masz napisane jaka to wersja

      czy elegance może mieć czarne wnętrze- może ale nie osłony słupków które sa jasne

      czarna podsufitka i osłony słupków, lampki w podsufitce to rs
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        paisak, można okreslic, sa spece co ci to "rozkminia" z biegu. ja mam elegance, i mam jasna podsufitke,słupki a reszta czarna pozdrawiam
        [scroll:d077aef450]Moja Czesia 1.6 TDI CR DSG---SPRZEDANA------> Jest Lexus CT200h [/scroll:d077aef450]

        Komentarz


        • #5
          paisak, oczywiście, ze można...
          Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

          Komentarz


          • #6
            Dzieki za szybkie odpowiedzi! Podsufitka i słupki są jasne, reszta jest czarna. Jutro spojrzę do książki serwisowej.
            Pozdro!

            Komentarz


            • #7
              w bagażniku w pobliżu koła zapasowego jest naklejka , na której jest napisana wersja wyposażenia
              Antyfotoradar Valentine1
              Harry II Classic+Sirio ML145

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez piotrek_gdy
                paisak, można na podstawie VIN okreslić wersję a na wlepie w książeczce masz napisane jaka to wersja

                czy elegance może mieć czarne wnętrze- może ale nie osłony słupków które sa jasne

                czarna podsufitka i osłony słupków, lampki w podsufitce to rs
                piotrek, miales racje, na nalepce jest napisane ELE., czyli mam do czynienia z elegance. Dzieki!

                Komentarz


                • #9
                  paisak, :szeroki_usmiech
                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                  Komentarz


                  • #10
                    A czy kotoś może wie gdzie można znaleźć jakie wyposażenie posiadała wersja Ambiente i Elegance w Octavii II przed FL?

                    Komentarz


                    • #11
                      Lucky24, po nr VIN swojego auta w ETCE
                      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja wiem że mam wersię Ambiente - tak przynajmniej wynika z naklejki w książce serwisowej, ale chciałbym porownać z czystej ciekawości wyposarzenie wersji Elegance z moim autem.

                        Komentarz


                        • #13
                          Lucky24, dodaj elektryke 4 szyb, alu, inne listwy wewnetrzne, climatronic, esp dla kombi parktronikx8 i pare innych rzeczy

                          wszystko zależy jaki rynek będziesz porównywał, bo np niemiecki elegance i polski elegance mogą sie różnić
                          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez piotrek_gdy
                            Lucky24, dodaj elektryke 4 szyb, alu, inne listwy wewnetrzne, climatronic, esp dla kombi parktronikx8 i pare innych rzeczy

                            wszystko zależy jaki rynek będziesz porównywał, bo np niemiecki elegance i polski elegance mogą sie różnić
                            Dzięki za info. Ja mam wersję z Włoch i chyba dośc dobrze wyposarzoną jak na Ambiente, bo mam alufelgi, 4xel. szyby i climatronic dwustrefowy, skórzana kierownicę oraz dźwignię zmiany biegów i hamulec ręczny. Nie wiem tylko co z ESP.

                            Komentarz


                            • #15
                              jeżeli masz combi a wnioskuje po opisie ze tak jest to na wklejce powinien byc kod 1Z5364 to jest elegance combi 1,9tdi/105KM

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Lucky24
                                Zamieszczone przez piotrek_gdy
                                Lucky24, dodaj elektryke 4 szyb, alu, inne listwy wewnetrzne, climatronic, esp dla kombi parktronikx8 i pare innych rzeczy

                                wszystko zależy jaki rynek będziesz porównywał, bo np niemiecki elegance i polski elegance mogą sie różnić
                                Dzięki za info. Ja mam wersję z Włoch i chyba dośc dobrze wyposarzoną jak na Ambiente, bo mam alufelgi, 4xel. szyby i climatronic dwustrefowy, skórzana kierownicę oraz dźwignię zmiany biegów i hamulec ręczny. Nie wiem tylko co z ESP.
                                Powinienesz być zadowolony jak masz dźwignię zmiany biegów i hamulec ręczny bo to bardzo niespotykana opcja. A tak na poważnie w kwestii ESP to Ci podpowiem, bo sam niedawno kupiłem i zacząłem się interesować, że na konsoli jak masz wyłącznik ESP off to masz ESP a jak masz wyłącznik ASR off to nie masz ESP tak jak ja.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez bart82
                                  jeżeli masz combi a wnioskuje po opisie ze tak jest to na wklejce powinien byc kod 1Z5364 to jest elegance combi 1,9tdi/105KM
                                  U mnie jest 1Z5264 A5

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    czyli "Ambiente"

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Witam wszystkich

                                      Pozwole sobie na odświeżenie tego tematu bo sam baruję się z wersją wyposażenie mojego niedawno zakupionego szkodnika :wink:
                                      Czy mógłby któś podpowiedzieć w którym miejscu na wlepie lub książce serwisowej jest zapisywany rodzaj wyposażenia :?:
                                      Znalazłem coprawda między innymi taki zapis 1Z5164 ale mnie on nic nie mówi :?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez nexus7
                                        Witam wszystkich

                                        Pozwole sobie na odświeżenie tego tematu bo sam baruję się z wersją wyposażenie mojego niedawno zakupionego szkodnika :wink:
                                        Czy mógłby któś podpowiedzieć w którym miejscu na wlepie lub książce serwisowej jest zapisywany rodzaj wyposażenia :?:
                                        Znalazłem coprawda między innymi taki zapis 1Z5164 ale mnie on nic nie mówi :?
                                        na naklejce w ksiazce serwisowej, lub w bagazniku masz oznaczenie CLAS, AMBI lub ELEG (albo jakos podobnie sa to kolejno: classic, Ambiente, Elegance. Ozanczenia masz zaraz pod tym numerem ktory podales.

                                        Ponizej masz fotke z mojego starego samochodu.




                                        Ponizej sa kody wyposazenia. Mozna je rozszyfrowac na wielu stronkach samochodow z koncernu VAG. Lista ta jest jednak nie pelna. Pelna liste zdobedzeisz na podstawie numeru VIN. np. W aso :diabelski_usmiech
                                        Zostały mi czesci, po szkodniku:
                                        VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                                        Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Heretyk Jetsem pod wrażeniem :shock: nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi. Rozwiązałeś mój dylemat teraz wiem że mam wersję Clasic Dzięki Wielkie !!

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            20240217_120943.jpg U mnie jest taka naklejka i w kółeczku wychodzi na to że oznaczenie AMB oznacza wersja wyposażenia Ambiente. I nic więcej nie wiem co konkretnie ma na wyposazeniu 20240217_120943.jpg

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              DesperoPl To wszystko to Twoje wyposażenie, możesz rozkodować w internecie np. tutaj VAG Codes

                                              image.png
                                              Wirus -> 136 KM 310 Nm
                                              https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X