Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kod do radia Bolero

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kod do radia Bolero

    no to napisałem, że 5 sierpnia....

  • #2
    Kod do radia Bolero

    Hej, Przeszukałem całą plik dokumentów które dostałem przy odbiorze auta i nie doszukałem sie kodu do radia... skad moge taki kod dostać??

    Komentarz


    • #3
      Tam gdzie kupiłeś auto :shock:

      Komentarz


      • #4
        ASO (a raczej SKODA) nie daje kodu do radia klientowi. Uzyskanie kodu radia to koszt 60zł w ASO i jest to osobna usługa.
        Pozdrawiam,
        Michał

        Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

        Komentarz


        • #5
          radio

          No to bardzo dziwne ...zapłaciłem za radio ton jest ono moją własnością a kod w VW dostałem a w skodzie nie ma??

          Komentarz


          • #6
            Re: radio

            Zamieszczone przez pitersoonn
            No to bardzo dziwne ...zapłaciłem za radio ton jest ono moją własnością a kod w VW dostałem a w skodzie nie ma??
            Prawdę mówiąc w normalnym trybie użytkowania PIN nie jest potrzebny. Kiedys chyba było tak, że po odłączeniu zasilania (akumulatora) radio wymagało wprowadzenia kodu. Teraz już tak nie jest, w zasadzie pin jest potrzebny w momencie przełożenia radia do innego auta.

            Ja dostałem pin, ale postawiłem to jako warunek przed zakupem.

            Komentarz


            • #7
              No to sprawdza sie zasada ze człowiek uczy sie całe życie:P. Ja przed zakupem zrobiłem liste czego ma nie byc..ale o tym nie pomyslałem bo jak Golfa z salonu odbierałem to było w instrukcji radia wklejone...(kod). No nic bede sie musiał do Krakowa kiedyś przejechac... no chyba ze jakos z netu sie uda to sciagnac...badz jakis miły diler mi to na gwarancji zrobi...

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez pitersoonn
                No to sprawdza sie zasada ze człowiek uczy sie całe życie:P. Ja przed zakupem zrobiłem liste czego ma nie byc..ale o tym nie pomyslałem bo jak Golfa z salonu odbierałem to było w instrukcji radia wklejone...(kod). No nic bede sie musiał do Krakowa kiedyś przejechac... no chyba ze jakos z netu sie uda to sciagnac...badz jakis miły diler mi to na gwarancji zrobi...
                - no, ja moją listę zrobiłem na bazie nauki z poprzednich zakupów moich, znajomych i lektury wątków z forum typu 'co jeszcze zaprogramować, na co zwracać uwagę'....

                Pamiętam, że kiedyś wraz oplem też dostałem kartkę Car Pass, gdzie były wszystkie niezbędne piny i kody dla użytkownika. W Skodzie nie ma takich rzeczy...
                Z netu tego raczej nie ściągniesz, bo niby jak? To jest indywidualny pin Twojego radia
                Ale pewnie każde ASO Ci to załatwi, tylko jak już koledzy wspomnieli, za drobną opłątą

                Komentarz


                • #9
                  Re: radio

                  Zamieszczone przez pitersoonn
                  ...zapłaciłem za radio ton jest ono moją własnością
                  i dokładnie w tym duchu poprosiłem wielmożów o pincode, cobym mógł swobodnie dysponować geretem za który już uiściłem :szeroki_usmiech

                  pin dostałem a sugestię o daninę w postaci setki złotówek skwitowałem niekiepawym poziomem żartu tegoż przybytku i szlus.
                  >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez pitersoonn
                    No nic bede sie musiał do Krakowa kiedyś przejechac
                    a po co?
                    wystarczy sam numer urzadzenia albo VIN
                    podadaj z osoba która sprzedawała ci auto to pewnie załatwi ci to od ręki
                    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                    Komentarz


                    • #11
                      Mój kod PIN zczytali z radia, chcieli bym dostarczył radio do ASO inaczej mówili że nieda rady koszt 20zł. radio BLUES.
                      Załączone pliki
                      Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez kropeck
                        ASO (a raczej SKODA) nie daje kodu do radia klientowi. Uzyskanie kodu radia to koszt 60zł w ASO i jest to osobna usługa.
                        o ile dobrze pamiętam jak sprzedawałem swojego SWINGa i zadzwoniłem do ASO, gdzie kupiłem auto kod do niego podali mi przez telefon i na dodatek bezpłatnie

                        Komentarz


                        • #13
                          Przy odbiorze swojego samochodu nawet nie pomyślałem o czymś takim jak PIN da radia. To, że jest mi potrzebny uzmysłowił mi sprzedawca wklejając w instrukcję od radia żółtą, przyklejaną karteczkę z czterema cyferkami :roll:

                          Komentarz


                          • #14
                            no to Tobie sie udało:-) mnie nie wkleił... i teraz musze sie z tym bujać..Mam nadzieje ze uda mi sie załatwić jakoś z salonu bez jechania do niego gdyż mam 450 km

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez piotrek_gdy
                              wystarczy sam numer urzadzenia albo VIN
                              Nie tak...
                              Do uzyskania PINu potrzebne są 2 rzeczy:
                              - numer VIN
                              I
                              - numer SKZ z naklejki jaka jest na radiu.

                              Nie "ALBO" tylko to i to...

                              Ćwiczone tydzień temu ze swingiem

                              Komentarz


                              • #16
                                pitersoonn, jeśli kupowałeś u Danielcia mail z vinem i prośbą o kod do Bolera załatwi sprawę

                                Komentarz


                                • #17
                                  to w końcu wystarczy VIN czy nie?
                                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Spili, numer SKZ wychodzi tez z etki
                                    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Najpierw spisal etke
                                      A potem wrócił i spisał skzetkę

                                      I dopiero wtedy zabanglało...

                                      Ale może w Bolerku jest inaczej...

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X