Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tyl skasowany (do wymiany) - jaki zderzak, jaka klapa?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tyl skasowany (do wymiany) - jaki zderzak, jaka klapa?

    Super autko !!! Wygląd zacny, a jeżeli chodzi o mechanikę i rozwiązania techniczne - francuskie auta obecnie nie odbiegają już jakością od konkurencji z Europy i z krajów "skośnookich"...
    sisi

  • #2
    tyl skasowany (do wymiany) - jaki zderzak, jaka klapa?

    Witam,

    Ostatnio jakas pani wjechala w tyl mojej szkodziny, bo "zagapilam sie"

    Efektem jest klapa i tylny zderzak do wymiany i chce to zrobic pod wlasnym nadzorem (czytaj wlasne graty z allegro prosto do lakiernika i potem podmiana)

    Moje auto: O1 1999 L&K 1.8 20V kombi przed liftem.

    1. Jaka jest roznica tych dwoch elementow przed i po lifcie? Czy moge kupic "po lifcie" (takich na allegro jest znacznie wiecej)? Czy beda pasowac?
    2. Czy nie jest problemem jak bedzie tylko blacha i szyba (czy reszte rzeczy w miare latwo jest przelozyc)?

    Prosba o pomoc.

    [ Dodano: Wto 26 Lip, 11 13:42 ]
    Wiem juz, ze w klapie roznica jest, ze spryskiwacz jest:
    - przed liftem w wycieraczce
    - po lifcie w swiatelku stopu
    Reszta powinna pasowac.

    W zderzaku podobno sa roznice, ale nie wiem dokladnie jakie. Chyba trzeba bedzie szukac przed liftem...

    Dzieki Pawel!

    Komentarz


    • #3
      Zobacz jeszcze pod koło zapasowe czy nie ma uszkodzeń.
      MARCIN
      Mój szkodnik

      Komentarz


      • #4
        jszczeci, Ja u siebie mam przełożony cały tył po FL, wygląda to tak:

        Zderzak pasuje bez żadnych problemów natomiast klapę też można założyć po FL ale trzeba przełożyć "graty ze swojej - spryski, zamek, nie pamiętam jak się ma sprawa z silniczkiem od wycieraczek. Ale jak znajdziesz ciekawą klapę po FL to bierz śmiało
        Załączone pliki

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez bzyq_74
          Zobacz jeszcze pod koło zapasowe czy nie ma uszkodzeń.
          Mam Bedzie wyciaganie, bo minimalnie nie spasowuje sie klapa.
          Ale ten watek traktuje o czesciach.


          Zamieszczone przez wrobel
          jszczeci, Ja u siebie mam przełożony cały tył po FL, wygląda to tak:
          Obrazek
          Zderzak pasuje bez żadnych problemów natomiast klapę też można założyć po FL ale trzeba przełożyć "graty ze swojej - spryski, zamek, nie pamiętam jak się ma sprawa z silniczkiem od wycieraczek. Ale jak znajdziesz ciekawą klapę po FL to bierz śmiało
          Tylko ja wlasnie chcialem ten sprysk sobie przelozyc na swiatlo i ponoc to mozliwe. Ale tym zderzakiem to mnie zaskoczyles!! Serio pasuje bezproblemowo????

          [ Dodano: Wto 26 Lip, 11 15:00 ]
          wrobel, tak btw, miales wczesniej czujniki parkowania czy to tylko atrapa ze wzgledu na zderzak po FL?

          [ Dodano: Wto 26 Lip, 11 15:18 ]
          wrobel, moze Ty masz auto po FL, ze Ci tak wszystko pasuje
          Folie naklejales nowa tylko na tyl?

          Komentarz


          • #6
            wrobel, moze Ty masz auto po FL, ze Ci tak wszystko pasuje
            Folie naklejales nowa tylko na tyl?
            jszczeci, moja jest na 100% przed FL wersja SLX :diabelski_usmiech
            Z tego co pamiętam też byłem lekko zakłopotany jak przyszła paczka ze zderzakiem bo dopiero po rozpakowaniu zobaczyłem, że jest inny od mojego starego zderzaka :evil: ale po przymiarce wszystko ładnie pasowało bez żadnych przeróbek
            Jak chcesz przełożyć spryskiwacza to musisz rozglądać się za "pełną" klapa ze wszystkim i wtedy ewentualnie pokombinować, niestety nie pamiętam czy jest to możliwe bo ja przełożyłem swoje stare wnętrzności. Rozebrać i tak będziesz musiał, z tego co pamiętam, żeby przełożyć wkładkę zamka.
            Szyby przyciemniałem po przekładce.
            Zamieszczone przez jszczeci
            wrobel, tak btw, miales wczesniej czujniki parkowania czy to tylko atrapa ze wzgledu na zderzak po FL?
            Czujniki dokładane własnoręcznie, tzw. "allegrówki" z wyświetlaczem i brzęczkiem ale dają radę. :szeroki_usmiech

            Komentarz


            • #7
              No to tchnales we mnie optymizm, bo slyszalem, ze zderzaki "przed" i "po" FL maja rozne listwy montazowe i ze niekoniecznie musi pasowac. Chyba sobie nowszy sprawie zatem

              A klape i tak musze rozebrac do gola, bo bede ja malowal (przynajmniej te nowa). Tez chyba zostawie ten nowy osprzet, ale jeszcze zobacze co uda sie dostac.

              wrobel, dzieki za pomoc!

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez jszczeci
                No to tchnales we mnie optymizm, bo slyszalem, ze zderzaki "przed" i "po" FL maja rozne listwy montazowe i ze niekoniecznie musi pasowac. Chyba sobie nowszy sprawie zatem
                wrobel, dzieki za pomoc!
                Jacek z tą listwą to jest jednak prawda. Teraz sobie przypomniałem, że dostałem goły zderzak i zrobiłem sobie przekładkę tej listwy ze starego

                [ Dodano: Sro 27 Lip, 11 15:38 ]
                Tak wygląda listwa montażowa u mnie, z tego co pamiętam jest przełożona z wersji przed FL:
                Przy okazji znalazłem miejsce, które trzeba będzie wyczyścić przy następnym pucowaniu :diabelski_usmiech
                ]"]404 Not Found

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X