Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TPMS w MY 2010 i nowszysch

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • TPMS w MY 2010 i nowszysch

    Zamieszczone przez Kapuhy
    Nie, nie mam odczytu temperatury, ale mam VCDSa wiec mogę to sprawdzić, muszę tylko poczytać, który to blok.
    Ja się do tego w O2 FL dobieram przez Instruments.
    W możliwie ciepły dzień zaloguj jakąś swoją typową dla siebie trasę przejazdu z uwzględnieniem podjazdu, o którym piszesz. Zwróć uwagę na jak długo i o ile przekroczone jest 85 st. C. W tej temperaturze Motul Specific 506.01 ma lepkość ok. 14 cSt, a więc taką jak 5w40 w 100 st (i raczej bezpieczną dla łożysk).
    Ale jeżeli z oleju jesteś zadowolony, to może nie kombinować ? Wszak lepsze bywa wrogiem dobrego...

  • #2
    TPMS w MY 2010 i nowszysch

    Pytanie o zachowanie się TPMS w O2 FL MY 2010 i nowszych.
    W MY 2009 (bez MaxiDota) aktywowany system można poznać po tym, że na szafie pokazuje się kontrolka po przekręceniu kluczyka. Natomiast w MY2010 (z MaxiDotem) kontrolka ta się nie zapala (pomimo że jest sprawna). W BasicSettings wszystko wygląda ok. Czy zatem posiadająć MaxiDot, komunikat o przebiciu opony wyświetla się na wyświetlaczu?
    Pozdrawiam
    Marcin

    Komentarz


    • #3
      Re: TPMS w MY 2010 i nowszysch

      Zamieszczone przez Enriquez
      Pytanie o zachowanie się TPMS w O2 FL MY 2010 i nowszych.
      W MY 2009 (bez MaxiDota) aktywowany system można poznać po tym, że na szafie pokazuje się kontrolka po przekręceniu kluczyka. Natomiast w MY2010 (z MaxiDotem) kontrolka ta się nie zapala (pomimo że jest sprawna). W BasicSettings wszystko wygląda ok. Czy zatem posiadająć MaxiDot, komunikat o przebiciu opony wyświetla się na wyświetlaczu?
      Odpowiem na moim przykładzie. Octa MY2010 el. Kontrolka zapala się po przekręceniu kluczyka. Jak łapie kapcia, to mam info na MaxiDot aby sprawdzić ciśnienie w oponach. Dioda na szafie pali się na stałe. Dodam, że system aktywowany VCDS-em, a nie montowany seryjnie.
      @200KM

      Komentarz


      • #4
        Posiadam O2 FL Ambiente produkowany wrzesien 2010, czy u mnie tez można to aktywować?

        Komentarz


        • #5
          można, ale musisz mieć kabel VCDS lub przycisk SET do resetowania jak Ci spadnie ciśnienie w oponach.
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez ali7
            Octa MY2010 el. Kontrolka zapala się po przekręceniu kluczyka. Jak łapie kapcia, to mam info na MaxiDot aby sprawdzić ciśnienie w oponach. Dioda na szafie pali się na stałe.
            ja mam tak samo
            TPMS montowany fabrycznie
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              można, ale musisz mieć kabel VCDS lub przycisk SET do resetowania jak Ci spadnie ciśnienie w oponach.
              a gdzie ten przycisk? nie wystarczaja te z manetki kompa pokladowego?

              Komentarz


              • #8
                nie
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez toomasz
                  gdzie ten przycisk
                  na konsoli środkowej obok włacznika parktronika/ESP/ASR/kontrolki poduszki pasażera
                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie mam go, czy dołożenie takiego jest problemem i wiąze sie z wielkimi przerobkami?

                    Komentarz


                    • #11
                      prosta sprawa to jest
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • #12
                        toomasz, jest o tym temat
                        uzyj opcji "SZUKAJ"
                        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X