Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

lusterko moze macie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • lusterko moze macie?

    Zamieszczone przez aniol
    Zamieszczone przez kabanos
    Zamieszczone przez aniol
    Zamieszczone przez strzala_1st
    Potwierdzam. Przy jeździe 140 - 150 km/h jakbym nie próbował nie ma szans zejścia poniżej 6,2-6,5 l/100km
    WITAM! Chłopie co ty masz za auto? 6,5 litra to mi pali po mieście a jeżdże tak żeby mi turbina chodziła. Pozdrawiam. :szeroki_usmiech
    Ja się pytam, co ty masz za auto, jak przy jeździe na autostradzie z prędkościami 150-160, pali 5,1 l. :roll:
    WITAM! Jak będzie okazja zatankuje i zaproszosze cie na przejażdżke mojom furom i sprawdzimy jej spalanie. Druga sprawa nie gadaj mi o jeżdzie autostradom do krakowa bo tom droge znam i wiem w jakim jest stanie. Ja pisałem żewracałem z holandi przez niemcy, tam jak wrzucisz piątke to jedziesz asz sie nudzi. Trzecia sprawa nie wiem jak ty ale ja dbam o samochód i mi sie to potem opłaca. Pozdrawiam wszystkich
    Tylko pogratulować takiej fury Przydałoby się też umówić na spotkanie ze słownikiem ortograficznym.

    Kabanos to my chyba nie potrafimy jeździć naszymi octavkami.

    Pozdrawiam
    strzala_1st

  • #2
    lusterko moze macie?

    jakic pajac na parkingu urwal mi lewe lusterko od octavi 1.

    nie macie moze albo jakies tanie zrodlo znacie aby kupic?

    Komentarz


    • #3
      Jestes z MIlanowka to ja na twoim miejscu szukałbym w kolorze po szrotach, Strażacka (ostatnio stała Octa) jak jedziesz na nieporęt szrot po lewej stronie(mieli miec ok 15szt octy ale niebieskie, w drodze z wawy do pruszkowa-za pruszkowem masz szrot-stoi octa Anglik.

      Komentarz


      • #4
        co to znaczy tanie?
        Lusterko lewe sterowane elektrycznie czarne Skoda Octavia I - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia
        lub np:
        Link
        bo rozumiem, że miałeś elektryczne?

        Komentarz


        • #5
          dzieki!

          kupilem juz na allegro
          Link

          co prawda nie pomalowane ale zobaczymy co z tego bedzie.

          macie moze jakas instrukcje jak je teraz wymienic? :-)

          jutro ma przyjechac kurier

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X