Ogolnie fajnie, ale jednak klapa i dach tak pomalowane mnie sie nie widza, sama maska to spoko, najlepiej jakby byl karbon. Fele cud, ale to wiadro w wydechu WTF :| :?:
Wodne IC ....
Zwiń
X
-
Tagi: Brak
-
Wodne IC ....
Czy miał ktoś jakiś kontakt, lub posiada jakąś wiedzę o wodnych IC ......... ?
Jak się mają pod względem wydajności do zwykłych IC'ków ?
-
Generalnie masz w d.... jak przychodza upaly. Kolega mial w C30CDI AMG, wiec nie sadze, zeby taka firma stosowala gorsze rozwiazanie. Powiem szczerze, ze nie mialem okazji tego pomacac, a chetnie bym zobaczyl
Komentarz
-
Wdepnij do mnie
Czy jest sens wymieniać takie na większe ? Koszt będzie spory... i czy przełozy się jakoś wymiernie na wydajność ?
Komentarz
-
W chlodzenie zawsze jest sens sie bawic, ale nie wiem, czy wlasnie beda znaczne efekty. Kurcze, jak masz czas i chec sie w to bawic, to przecieraj szlaki i dziel sie z ludzmi. O to w tej calej zabawie chodzi. Moze bedziesz polskim pionierem tuningu 3.3TDI :diabelski_usmiech
Komentarz
-
Komentarz
-
Chłopaki, w serii jak sie gniecie to temp. jest 99st.C i nie rośnie na większą bo skończył sie zakres pomiarowy elementu!
Komentarz
-
Gdzie tak jest??Zamieszczone przez krzyChłopaki, w serii jak sie gniecie to temp. jest 99st.C i nie rośnie na większą bo skończył sie zakres pomiarowy elementu!
[ Dodano: Pią 05 Sty, 07 11:55 ]
Nie bardzo rozumiem jak to działa. IC jest chłodzony wodą z układu chłodzenia silnika? Jeśli tak to bezsens, temp w dolocie musi być dużo mniejsz niż temp płynu w chłodnicy.Zamieszczone przez bezdusznyCzy jest sens wymieniać takie na większe ? Koszt będzie spory... i czy przełozy się jakoś wymiernie na wydajność ?
Gdzieś mi się obiło o uszy ze ktoś kombinował natrysk ciekłego CO2 na IC-ka. To może przynieść niezłe schłodznie.Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD
Komentarz
-
bezduszny, wiem że gość z streetracing co śmiga Foką RS chyba Rsss ma coś takiego u siebie, zagadaj do niego :!:Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
BMW serii 3... Radość z jazdy.
Komentarz
-
bezduszny zobacz tu:Zamieszczone przez Tymonbezduszny, wiem że gość z streetracing co śmiga Foką RS chyba Rsss ma coś takiego u siebie, zagadaj do niego :!:
Nie wiem czy dobrze kumam, ale tam w tej foce jest chyba seryjnie wodny ic :roll: Poczytaj też inne wątki o tym aucie na tym forum
Leon FR 2.0TDI 170KM
Komentarz
-
BioBogon, dokładnie on ma w serii wodny IC...fakt :P
Ale wiem, że miał zakładać, może już założył ale większy.Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
BMW serii 3... Radość z jazdy.
Komentarz
-
Ma odzielny układ. Na forum SR ktoś wstawił takie materiały...Zamieszczone przez MasmoIC jest chłodzony wodą z układu chłodzenia silnika?
Kolektor i turbinki...
No i zbliżenie na IC..
... dziwna konsrukcja ale pracuje rewelacyjnie.
Komentarz
Komentarz