Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwalone gniazdo zaplniczki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uwalone gniazdo zaplniczki

    Ma ktoś jakiś patent na te łuszczące sie uchwyty bo czytałem o płycie i później jakiejs paście tylko nie wiem jakie sa efekty bo nigdzie nie ma zdjęć

  • #2
    Uwalone gniazdo zaplniczki

    Octavia 2002
    Mam problem jak w temacie sprawdzialem bezpieczniki sa ok
    Wyczytalem ze moze byc to blokada szyb tylnich ktora odcina rozniez zapalniczke jednak ta widze u mnie wogole nie dziala. Nawet jak jest wcisnieta szyby tylnie moge otworzyc :?
    Na konkutrencyjnym forum znalazlem info o jeszcze jakis bezpiecznikach ktore znajduja sie pod kierownica za wlacznikiem swiatel . Zagladalem tam jednak udalo mi sie wypatrzyc caly jeden bezpiecznik . CZy ktos juz mial ten sam problem?
    W ktorym konkrenie miesjcu znajde te bezpieczniki

    Komentarz


    • #3
      Ta blokada działa tylko na tylne włączniki przednimi dalej będziesz działać przeczyść gniazdo zapalniczki
      jakby co posiadam kabel vag

      Komentarz


      • #4
        weź miernik o zobacz czy dochodzi prąd przy zapalniczce później czy w gnieździe bezpiecznika również czy masz prąd jeśli jest w bezpieczniku a nie ma w gnieździe przy kablach to pośrodku masz gdzie problem czyli dół tapicerka do rozkręcenia i szukanie po kablu od bezpiecznika do zapalniczki albo być może gniazdo jest do bani

        Komentarz


        • #5
          co do blokady to wlasnie pisalem o tylnych oknach
          sprawdzilem i nie ma napiecia na kostce wpinanaej do gniazda wiec je wykluczam

          Komentarz


          • #6
            Re: Uwalone gniazdo zaplniczki

            Miałem podobny problem - juz działa
            po kolei:
            - rozkręciłem osłonę i wyciągnąłem puszkę z bezpiecznikami (tą obok włącznika świateł).
            - sprawdziłem czy nie mam zerwanych przewodów do zapalniczki (miernikiem)
            - kontaktem - płyn potraktowałem styki bezpieczników (w puszce) i w końcówce podłączanej do zapalniczki
            - pro forma wymieniłem bezpiecznik
            - wyczyściłem zapalniczkę
            Po tych operacjach znowu działa.
            Zamieszczone przez schab
            Octavia 2002
            Mam problem jak w temacie sprawdzialem bezpieczniki sa ok
            Wyczytalem ze moze byc to blokada szyb tylnich ktora odcina rozniez zapalniczke jednak ta widze u mnie wogole nie dziala. Nawet jak jest wcisnieta szyby tylnie moge otworzyc :?
            Na konkutrencyjnym forum znalazlem info o jeszcze jakis bezpiecznikach ktore znajduja sie pod kierownica za wlacznikiem swiatel . Zagladalem tam jednak udalo mi sie wypatrzyc caly jeden bezpiecznik . CZy ktos juz mial ten sam problem?
            W ktorym konkrenie miesjcu znajde te bezpieczniki

            Komentarz


            • #7
              głupie pytanie, ale miałem ten sam problem i u mnie się okazało, że wtyczka była wyciągnięta no ale dopiero to zobaczyłem jak rozebrałem podłokietnik i dostałem się do zapalniczki no ale chyba już to sprawdzałeś

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X