Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TDI - przebieg w ECU ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • TDI - przebieg w ECU ?

    Zamieszczone przez karmel
    sztuk cena 23 złote
    To ja wysyłam przelew z kwotą 30zł , powinno wystarczyć na przesyłkę com ?

  • #2
    TDI - przebieg w ECU ?

    Może ktoś wie, w którym miejscu w pamieci ECU siedzi informacja o przebiegu samochodu, żeby VAGiem można bylo ją odczytać ?

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      margra, Jak nie masz VAG-a w wersji 6.xx to mozesz nawet nie podchodzic do tematu :twisted:
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        margra, Jak nie masz VAG-a w wersji 6.xx to mozesz nawet nie podchodzic do tematu :twisted:
        Jadę do ASO testować furę przed zakupem i potwierdzać książkę serwisową, to poprosibym, żeby odpowiedni blok pamięci przeczytali, tylko nie wiem który.
        VAGa nowego to raczej mają.

        Komentarz


        • #5
          raczej VAS'a niz VAG'a

          Komentarz


          • #6
            IMO VAS tez nie ma takiej opcji. Przeciez na byle przegladzie mogliby to sprawdzic, a uwierzcie ludzie robia takie walki na nowych autach, ze mozna sie przerazic. Nie mowie o takich co rocznie robia 15kkm tylko o jedno zero wiecej :twisted:

            A ja zle sie wyrazilem, chodzilo mi o VAG-COMa, czyli interfejs do hobbystycznej diagnostyki i nie tylko

            margra, Zadzwon na numer telefonu z baneru na pierwszej stronie naszego forum, powinienes uzyskac taka informacje.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              margra, to lepiej podjedz do Mastersa na Alejach w Wawie, 2 minutki i juz bedzie wszystko jasne. W ASO nie maja pojecia o takich rzeczach, czesto kryja krecenie zegarkow.
              :: O1 AXR Kombi

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Pulse
                margra, to lepiej podjedz do Mastersa na Alejach w Wawie, 2 minutki i juz bedzie wszystko jasne. W ASO nie maja pojecia o takich rzeczach, czesto kryja krecenie zegarkow.
                Chciałem, ale Master pracuje do 18, a z właścicielem mogę się umówić najwcześniej na 19.

                Byliśmy w ASO w Opaczu, potwierdziliśmy przebieg z książki serwisowej i z 90 minut mechanicy się nad smochodem pastwili.

                Wyszło, że ma małe ślady oleju w dolocie - czyli turbina trochę popuszcza (majsry nie kazali się przejmować, bo tak prawdopodobnie bywa przy przebiegu rzędu 120 kkm) klocki z tyłu i płyn hamulcowy do wymiany. Mówili też, że tylne tarcze są cienkie, ala jeszcze jeden komplet klocków przeżyją. Poprosiłem o podpmpowanie mieszka turbiny i było w porządku, w ECU też nic złego nie było zapamiętane.
                Fura wygląda na zadbaną i zdecydowałem się, że kupuję - umówiliśmy się na sobotę.
                Wreszcie będę jeździł czymś porządnym.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez margra
                  bo tak prawdopodobnie bywa przy przebiegu rzędu 120kkm
                  spoko u mnie już przy 75tys była już spocona turbosprężarka , ale nie ma się czym przejmować

                  To bezawaryjnej jazdy życzę
                  Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                  Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                  Jest O1 1.6 BFQ

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez margra
                    potwierdziliśmy przebieg z książki serwisowej
                    Wiesz, ja nie mowie, ze kazdy jest zlodziejem, ale zyjemy w 21 wieku i ksiazke to mozna zawsze zrobic. Wazne jest co jest wpisane w komputerze I najlepiej jakbys ostatni wpis w kompie widzial na wlasne oczy
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Maicroft
                      Zamieszczone przez margra
                      potwierdziliśmy przebieg z książki serwisowej
                      Wiesz, ja nie mowie, ze kazdy jest zlodziejem, ale zyjemy w 21 wieku i ksiazke to mozna zawsze zrobic. Wazne jest co jest wpisane w komputerze I najlepiej jakbys ostatni wpis w kompie widzial na wlasne oczy
                      Wiem, że da się zrobić i dlatego pojechaliśmy do ASO, gdzie samochód był serwisowany. Na własne oczy nie widziałem, bo monitor stał pupą do mnie ale, myślę że nic nie było tam kiwane.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez margra
                        i dlatego pojechaliśmy do ASO, gdzie samochód był serwisowany.
                        a czy to akurat było dobre wyjście??
                        no nie wiem........, ale życzę Ci, żeby przebieg był jak najbardziej oryginalny
                        Chcesz zarobić przez internet ??

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X