Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Osłony przeciwsłoneczne na tylne boczne szyby?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Osłony przeciwsłoneczne na tylne boczne szyby?

    mając do wyboru BP i neste zdecydowanie neste.
    TDI 205PS

  • #2
    [O2] Osłony przeciwsłoneczne na tylne boczne szyby?

    Hej,
    Czy korzysta ktos z jakis sensownych rolet i tym podobnych, ktore pelnia role oslony przeciwslonecznej na tylnych bocznych szybach drzwiowych?

    W Corsie mam genialny IMHO patent - są to ori akcesoria Opla, bardzo szybko i łatwo montowane, dedykowane osłony, ktore zakrywają całe okno.
    Daje to super efekt i co wazne wyglada to imho bardzo fajnie, bo nie daje wrazenia lipy z supermarketu na przyssawke... :?
    Ponizej umieszczam fote czegos takiego.

    Czy jest cos podobnego do O2? Ewentualnie cos co chociaz jest namiastką czegos takiego?
    TDI 205PS

    Komentarz


    • #3
      Nie w temacie spytam - rezygnujesz z przyciemnienia bocznych tylnych szyb?? Bo efekt obie te rzeczy robia podobny.

      Osobiscie nie widzialem takich rolet, jedynie cos takiego widzialem w OII na tylnej szybie, ale nie wiem skad to nawet bylo.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        rezygnujesz z przyciemnienia bocznych tylnych szyb??
        Tak Grzegorz - nie zamierzam przyciemniac szyb.
        TDI 205PS

        Komentarz


        • #5
          kurcze... takie cos to i ja bym kupił.

          przyciemnianie nie jest najlepsze jesli chcesz uzywać tego tylko w słoneczne dni...

          Moj ojciec z Scenicu 2 ma cos takiego... naprawde jest to super

          Komentarz


          • #6
            Re: Osłony przeciwsłoneczne na tylne boczne szyby?

            Mikrus - swojego czasu przetrzepałem wszystko co możliwe - niestety, tylko badziewie naklejane na przyssawkę za 7 zł

            To może w temacie owiewek-brewek p.deszczowych na przednie boczne szyby.

            Toyota ma taki patent, że owiewkę przeciwdeszczową nakleja się na ramę drzwi a nie jak to co mamy w Skodach wciskane pomiędzy szybę a uszczelkę. Widział może ktoś coś takiego?
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

            Komentarz


            • #7
              @ Mikrus - Milotec ma , zdaję sie takie osłony jak masz w Corsie Akcesoria samochodowe | AGcar.pl ..... tylko ta cena :hehe .
              Kliknij na instrukcję montażu .

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez greszczyn
                @ Mikrus - Milotec ma , zdaję sie takie osłony jak masz w Corsie Akcesoria samochodowe | AGcar.pl ..... tylko ta cena :hehe .
                Kliknij na instrukcję montażu .
                O rany, cena iście promocyjna
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez MiKruS
                  nie zamierzam przyciemniac szyb.
                  dlaczego nie chcesz skorzystac z tego rozwiazania ?? przeciez to tez ma swoje zalety a i auto ladnie prezentuje sie....

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Janusz
                    dlaczego nie chcesz skorzystac z tego rozwiazania ?? przeciez to tez ma swoje zalety a i auto ladnie prezentuje sie....
                    Tyle co u nas świeci słońce to nie warto , jeżeli masz klimę to po co przyciemniać , wiem że zatrzymuje temperature , ale wieczorami czy zimą według mnie widoczność jest do dupy i pewnie tego Michał się trzyma.
                    Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                    Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                    Jest O1 1.6 BFQ

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez greszczyn
                      @ Mikrus - Milotec ma , zdaję sie takie osłony jak masz w Corsie Akcesoria samochodowe | AGcar.pl ..... tylko ta cena :hehe .
                      Kliknij na instrukcję montażu .
                      Dzieki! Dokladnie o to chodzi...

                      Szkoda, ze cena kosmos. W Oplu zaplacilem w ASO 155 PLN... :?

                      [ Dodano: Wto 01 Maj, 07 08:56 ]
                      Zamieszczone przez Janusz
                      dlaczego nie chcesz skorzystac z tego rozwiazania ?? przeciez to tez ma swoje zalety a i auto ladnie prezentuje sie....
                      Po prostu nie chce przyciemniac szyb.
                      TDI 205PS

                      Komentarz


                      • #12
                        MiKruS, gdyby udało Ci się znaleźć coś fajnego, to daj znać, bo też od dłuższego czasu szukam takiego patentu, ale jakoś Kubusie Puchatki i inne Hefalumpy póki co mnie nie przekonały...
                        Tylko, że wcześniej, czy później coś będę musiał kupić ze względu na małego pasażera.
                        Już nie skoda, ale grupa ta sama

                        Komentarz


                        • #13
                          Boczne osłony

                          Ja kupiłem zestaw osłon na szyby boczne w Milotec. Kosztowało sporo bo ok. 500 zł ale było warto. Idealnie pasują i zapewniają komfort pasażerom

                          Komentarz


                          • #14
                            greszczyn, fajne ale ta cena idzie się posikać ze szczęścia
                            Takie zwykłe Ambiente

                            Komentarz


                            • #15
                              Hm, cena wysoka może dlatego, że te zasłonki pełnią nie tylko funkcę antysłoneczną ale też działają jako moskitiera :lol: :P

                              Komentarz


                              • #16
                                To nie to, to sa akcesoria Miloteca i one z zasady sa drogie, bo to sa extasy, a nie seria. To tak jak z nakladkami alu na pedaly od Miloteca a ori z GTI, roznica cenowa zabija :twisted:
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • #17
                                  Cena niestety dosc skutecznie mnie zniecheca - nawet juz zaczalem sie zastanawiac, ale zona mnie powstrzymala i powiedziala, ze to troche za drogo jak na taki gadzet.

                                  Wolalbym tez zobaczyc to live przed ewentualnym zakupem, ale raczej wyglada, ze jest okej.
                                  TDI 205PS

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Maicroft
                                    Nie w temacie spytam - rezygnujesz z przyciemnienia bocznych tylnych szyb?? Bo efekt obie te rzeczy robia podobny.

                                    Osobiscie nie widzialem takich rolet, jedynie cos takiego widzialem w OII na tylnej szybie, ale nie wiem skad to nawet bylo.
                                    Moża zamówić O2 fabrycznie wyposażoną w taką roletę - polecem, sprawdza się znakomicie. Jak by boczne były dostępne, to też bym wziął.
                                    Jarecki
                                    Octavia II, 2.0 TDI, Elegance

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      zaslonke na tylna szybe do o2 mozna kupic w akcesorich skody cos ok 200 zł jak dobrze pamietam

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        onyx73, jarek_wt, ale Mikrus ma combi

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          takie osłony robi firma auto-klima z czech albo ze słowacji. Są one produkowane specjalnie dla Skody. Mozna je dostać na tylne szyby w drzwiach do wszystkich modeli O2 + można tez kupić taką siatkę na tylną szybę w kombi i limuzynie.
                                          Mam takie zabaweczki i jestem cholernie z nich zadowolony, bo pomijając funkcję przeciwsłoneczną spełniają rolę moskitierki, a ich niewatpliwa zaleta to montaż nie do szyby tylko do ramy drzwi, dzięki czemu możemy swobodnie otwierać szybę.
                                          To że sa one w ofercie miloteca jest dość zabawne, bo przychodzą z oryginalnymi naklejkami i kodami skody i ze skodowską instrukcją montażu

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            oorsoo, czy wg Ciebie jest to dokładnie to samo, co proponuje Milotec????
                                            Staram się pisać poprawnie po polsku.

                                            Komentarz


                                            • #23


                                              [ Dodano: Nie 06 Maj, 07 21:37 ]
                                              oorsoo - kupiłeś w serwisie Skody ? Możesz zapodać jakieś fotki ?

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                oorsoo, i jaka cena takiego zestawu?Bardzo przebijaja Miloteca?
                                                NajtFukinPatrol North-West

                                                UNIDEN 510 XL + ML145

                                                BYŁ ASZ
                                                PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                                BYŁA TEŻ CEGA
                                                A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                                MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  dobra - pytanie nie całkiem w temacie ale mnie korci to spytam
                                                  a co z rozwiązaniami tego typu do O1 liftback - jakieś pomysły?

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X