Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Migotanie podswietlenia wyswietlaczy.....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Migotanie podswietlenia wyswietlaczy.....

    Spokojnie dają sobie radę, przyspawają trochę rurki do tych końcówek i bedzie jak ulał pasować. Nie można tego nie zrobić :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech

  • #2
    Migotanie podswietlenia wyswietlaczy.....

    Czym moze byc spowodowanie migotanie podswietlenia wyswietlaczy od komputara i licznika kilometrow podczas pracy silnika na biegu jalowym (postoju) ?
    Antoine, member of Automobilklub Tomaszowski

    Komentarz


    • #3
      mi tez tak migalo ale wymienilem aku i jest ok

      nie pytaj mnie dla czego sie poprawilo ale stwierdzam tylko fakt

      Komentarz


      • #4
        U mnie przy słabym akumulatorze, też migało. Po wymianie nie miga.
        Obecnie na tapecie Subarak OBK 2.0D

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Kmab
          U mnie przy słabym akumulatorze, też migało. Po wymianie nie miga.
          aku ma 15 miesiecy, auto jest garazowane....
          Antoine, member of Automobilklub Tomaszowski

          Komentarz


          • #6
            mi migało w fabii, wymienili czujnik sciemniania oświetlenia i pomogło
            Uki
            Premium Car Care - Auto Kosmetyka

            S-maxD
            V 50

            325ic

            Komentarz


            • #7
              Linkż tak miałem tylko że mi wyłączało sie podświetlenie zegarów a czasem migało.Nastepnie siadło podświetlenie pokręteł regulacji dmuchawy.Sciagnąłem środkowe pokrętło delikatnie przez szmatkę kombinerkami i wymieniłem żarówkę bo była lekko przepalona i jak przestawiało sie napęd dmuchawy to sie włanczało.Teraz jest oki.Działa i podświetlenie zegarów i pokreteł od dmuchawy No i ja też niby wymieniłem akumulator na nowy ale to chyba nie wina akumulatora a gdzies nie było styku.Pozdrawiam
              octavka combi 1,9 tdi agr-ciekawa zabawka

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Adam32rst
                Linkż tak miałem tylko że mi wyłączało sie podświetlenie zegarów a czasem migało.Nastepnie siadło podświetlenie pokręteł regulacji dmuchawy.Sciagnąłem środkowe pokrętło delikatnie przez szmatkę kombinerkami i wymieniłem żarówkę bo była lekko przepalona i jak przestawiało sie napęd dmuchawy to sie włanczało.Teraz jest oki.Działa i podświetlenie zegarów i pokreteł od dmuchawy No i ja też niby wymieniłem akumulator na nowy ale to chyba nie wina akumulatora a gdzies nie było styku.Pozdrawiam
                znaczy sie ze mam jechac do ASO i maja mi to migotanie zlikwidowc?
                Antoine, member of Automobilklub Tomaszowski

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X