Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Gniazdo elektryczne w bagazniku liftbacka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Gniazdo elektryczne w bagazniku liftbacka

    greszczyn Ważne że ci się nic nie stało...a swoją drogą to jakaś fama panuje teraz....albo wjeżdżają w dupę albo zajeżdżają :evil:
    Spritmonitor.de

  • #2
    [O2] Gniazdo elektryczne w bagazniku liftbacka

    Czy ktos dokladal takie cos, czy jest przygotowana juz wiazka czy nie bardzo.

    W combi cos takiego jest, a w liftbacku niestety nie dali. Czy mozna takie cos dolozyc i wysypie sie komp, bo w CAN zaprotestuje??
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      Dokładnie wczoraj rozmawiałem na ten temat z elektrykiem z ASO.
      Wg niego podłączenie bezproblemowe ale najlepiej (ze względów estetycznych) mieć oryginalne gniazdo z Combi.
      Wiązki nie ma ale jest gdzieś miejsce na wpięcie sie do instalacji.
      Czyli ideałem byłoby gniazdo + wązka zakończona wtyczką...

      Tyle informacji od niego

      PS. Sam jestem zainteresowany kupnem takiego gniazda

      Komentarz


      • #4
        Mieć gniazdo i podpiąć najlepiej równolegle do istniejącego i wydaje mi się ze nie będzie problemu. AJ robiłem w OI u kolegi z takim czymś podobnym w bagażniku: Link

        Link
        [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

        Komentarz


        • #5
          daneczek76, Tylko ze takowego w tej chwili nie ma. Jest jedynie przy konsoli srodkowej.

          Ale gdzies musi byc jakas mozliwosc, bo jesli by podlaczyc hak z instalacja 13 pinowa, to trzeba gdzies sie podlaczyc Chyba ze taka wiazka z can high & low potrafi sama to rozwiazac, jakos inaczej
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Maicroft
            Jest jedynie przy konsoli srodkowej.
            no i zniego pociągnąć kable równolegle i zakończyć takim jak na fotkach i napewno się nic nie będzie diało.

            Co do świateł i zakończenia 13 pinowego pod przyczepke może być troszke bardziej skomplikowane. bo podłączając sie równolegle do nprawego tylnego światła jak to robili w OI mogło by coś zgłupieć Ale popytam.
            [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez daneczek76
              Mieć gniazdo i podpiąć najlepiej równolegle do istniejącego i wydaje mi się ze nie będzie problemu. AJ robiłem w OI u kolegi z takim czymś podobnym w bagażniku: Link

              Link
              ja zrobile dokladnie to samo, tnz takie samo gniazdo zamontowałem u mnie w bagazniku a prad wziołem z listwy kolo przekażników
              DACAR.team

              Komentarz


              • #8
                Tak sie zastanawiam nad tym aby jednak gniazdko podłączyć bezpośrednio do 12V a nie równolegle do zapalniczki.
                Tzn, żeby było możliwe zasilanie lodówki gdy auto jest wyłączone.
                (Mam układ zapobiegający rozładowaniu akumulatora)

                Czy może komuś z kolegów przychodzi do głowy jakiś pomysł czemy tak nie należy robić ? Lepiej to wiedzieć zanim sie zdecyduje

                PS. Może sie ktoś orientuje jak to jest rozwiązane w combi i fabrycznym gniazdku ?

                Komentarz


                • #9
                  ostatnio kazałem sobie cos takiego dołozyć przy okazji serwisu czeszki, wraz z dodatkowymi kablami ukrytymi pod tapicerką. jak będe montował elektryczną roletę to będą jak znalazł.
                  komplet gniazdka w ASO to jakies 60 zł, robocizane trudno mi określić bo robili kilka rzeczy, ale sprawili się idealnie, bo zamontowali w zajebistym miejscu a w dodatku na sztywno, że gniazdko ani drgnie, a oryginalnie wymyślone jest tak, że mocuje je się do tapicerki, jak to nie kombi

                  Komentarz


                  • #10
                    Oczywiscie mówimy o liftback

                    Mógłbyś mniej więcej sprecyzować gdzie to zamontowali ?
                    Rewelacją byłoby zdjecie
                    Czy masz zasilanie po wyciągnięciu kluczyka ?

                    Komentarz


                    • #11
                      foty wrzuce jutro

                      wiesz co, zadałes mi trudne pytanie bo nie sprawdzałem, ale jutro rano sprawdzę
                      tak naprawde gniazdo u mnie jest efektem ubocznym

                      koniecznie chciałem osobna wiązke zasilania do rolety, która mam nadzieje zamontuje w przyszły weekend (oczywiscie kompletna dokumentacja foto będzie na forum), a szkoda mi było robić to tylko dla samej rolety, więc postanowiłem, że tak jak w kombi zrobię sobie gniazdko i będe miał na wakacje jak znalazł wejście pod lodóweczkę

                      [ Dodano: Nie 03 Cze, 07 23:08 ]
                      oczywiście liftback

                      [ Dodano: Pon 04 Cze, 07 17:29 ]
                      oto fotki zamontowanego gniazda zapalniczki. Chciałem pokazać jak jest zamontowana wewnątrz ale na razie się nie dostałem

                      jak widać zamontowane tuż nad wnęką nadkola pod haczykiem na zakupy

                      zasilanie jest w gniazdku po wyjęciu kluczyka.

                      [ Dodano: Nie 10 Cze, 07 19:31 ]
                      do kompletu
                      Załączone pliki

                      Komentarz


                      • #12
                        taż muszę dorobić gniazdo

                        jaki jest nr tego gniazda ??

                        dodatkowo zainteresował mnie ten haczyk na zakupy którego u mnie nie ma poproszę również o jego nr

                        pozdrawiam

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez bersoft
                          taż muszę dorobić gniazdo

                          jaki jest nr tego gniazda ??

                          dodatkowo zainteresował mnie ten haczyk na zakupy którego u mnie nie ma poproszę również o jego nr

                          pozdrawiam
                          to jest w 0II a Ty masz zapewne 01. Gniazdo jest uniwersalne...
                          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                          Komentarz


                          • #14
                            ta dziura pod gniazdo to czy została przez ASO wywiercona? bo coś mi sie wydaje że nie zabezpieczyli jej rantów i będzie rdzewieć?
                            Witam, jeżdżę skodą octavią 2 FL Mint 1.4 tsi Antracyt, pozdrawiam
                            Była:
                            Jest:
                            1) Octavia 1,4 TSI

                            jak sobie kupię jeszcze więcej aut to będę miał jeszcze dłuższy podpis

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X