Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lusterko...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lusterko...

    proszę mówić prawde
    90 kucyków - wystarczająco, chociaz... :hehe ale i tak bylo bliskie spotkanie trzeciego stopnia z `łowcami autografów aly ` ;d - 178 na ograniczeniu do 70 - ale wsio dobrze sie skonczylo :mryellow w koncu oni tez ludzie hehe
    RS BLUE

  • #2
    Lusterko...

    Dzisiejsza niedziela byla pechowa dla mojej octavki :cry: .Ojciec pojechal nia do kosciola i na drodze byla wielka dziora ,niechcac w nia wpasc troche zjechal na lewy pas i lusterko sie rozsypalo o lusterko jadacego auta z naprzciwka.
    Ile kosztuje cale lusterko w ASO?
    Czy mozna wymienic sama obudowe ,ta lakierowana i wklad?
    Mechanizm dziala ,niewiem jak podgrzewanie :roll:
    A oto fotka:
    link
    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

    Komentarz


    • #3
      Możesz kupić samą obudowę i same szkło.
      Obudowa w granicch 150 zł. szkło lusterka Elekt.+Podgrz. 160zł.
      Ceny orientacyjne z lutego.

      pozdrawiam
      RS BLUE

      Komentarz


      • #4
        sama obudowe??? lustro jest nie rozbieralne-teoretycznie bo kto sklepie potem te nity??? :shock: w ASO wystepuje jako jedna calosc wiec chyba ktos ci bajki naopowiadal

        w ASO mozna kupic cale lustro za okolo 400zl a ja na gieldzie kupilem za 150zl+ malowanie czywiscie

        Samiec: mialem identycznie rozawlone hahaha

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez danielpoz
          sama obudowe??? lustro jest nie rozbieralne-teoretycznie bo kto sklepie potem te nity??? :shock: w ASO wystepuje jako jedna calosc wiec chyba ktos ci bajki naopowiadal

          w ASO mozna kupic cale lustro za okolo 400zl a ja na gieldzie kupilem za 150zl+ malowanie czywiscie
          Popatrz sobie w ET'ce i zapytaj w ASO, jak chcesz mogę wyrecytwać nr katalogowe.
          a bajeczek nikt mi nie opowiadał, sprzedaję części więc wiem

          pozdro
          RS BLUE

          Komentarz


          • #6
            pytalem w ASO-cale lustro+ szklo

            a jak zapytalem na gieldzie o sam plastyk to ludzie sie smiali a jeden pokazal mi jak to jest skonstruowane i powiedzial ze rozebrac sie pewnie i da ale jak to zmotac w calosc?

            widzieles to na oczy???? chyba nie :wink:

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez danielpoz
              pytalem w ASO-cale lustro+ szklo

              a jak zapytalem na gieldzie o sam plastyk to ludzie sie smiali a jeden pokazal mi jak to jest skonstruowane i powiedzial ze rozebrac sie pewnie i da ale jak to zmotac w calosc?

              widzieles to na oczy???? chyba nie :wink:
              Widziałem,
              Twoja racja mój spokój.
              RS BLUE

              Komentarz


              • #8
                moje to jest cale lusterko za 150zl 8)

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez danielpoz
                  pytalem w ASO-cale lustro+ szklo

                  a jak zapytalem na gieldzie o sam plastyk to ludzie sie smiali a jeden pokazal mi jak to jest skonstruowane i powiedzial ze rozebrac sie pewnie i da ale jak to zmotac w calosc?

                  widzieles to na oczy???? chyba nie :wink:
                  :roll:

                  Co do ASO, to w ASO występuje listwa zapłonowa do Feli/Fabii/Octavii jako całość, więc w przypadku kłopotów z przebiciami musisz wybecelować 500zł :!: Powodzenia, wystarczy pojechać do sklepu z częściami, kupić same gumki listwy zapłonowej i za 40zł mieć taki sam efekt jak w ASO za 500. Wnioski sam sobie wyciągniesz, prawda :?:

                  pozdrawiam
                  Załączone pliki
                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                  http://www.disi-tune.pl
                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                  Był WRX
                  Była Octa

                  Komentarz


                  • #10
                    No o tym mówie, a co do giełd to jakiego pochodzenia jest taka część??
                    Twojego kolegi ??
                    Owszem 0,5% rozbity na części
                    RS BLUE

                    Komentarz


                    • #11
                      Hm..to jest wymienialna sama obudowa czy nie ? :roll: bo juz sie zamotalem ops:
                      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Sebastian
                        No o tym mówie, a co do giełd to jakiego pochodzenia jest taka część??
                        Twojego kolegi ??
                        Owszem 0,5% rozbity na części
                        masz jakis problem??? a co do gieldy to chyba zbyt pochopne oskarzenia co do mojej osoby!!!!! rozumiem ze Ty nigdy nie kupiles niczego uzywanego??? swietoszek sie znalazl-nastepny idealista :shock:


                        Misiek: widziels to lusterko od srodke? a ja ten temat juz przerabialem i jakos nie chce mi sie wierzyc ze jestes w stanie zabezpieczyc ta zapinka/nitem i sciskajac jednoczesnie sprezyna ktora jest wyjatkowo twarda-powodzenia zycze i nie rozwalcie platyku gdy bedziecie to motac bo nie ma nawet jak tego oprzec na stole :wink:

                        a co do numerow w etce to i tak pewnie ASO nie ma samych elementow tylko jako calosc-choc pewnie mozna zamowic z czach

                        moze jest jakas instrukcja w elsie jak to zlozyc w kupe? albo co do tego jest potrzebne

                        Komentarz


                        • #13
                          Na allegro maja cale lusterka po 100-150 pln - czasami mozna nawet pod kolor sobie dobrac. I jak kupis od super sprzedawcy to masz raczej pewne.
                          Pozdrawiam
                          Radek

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez danielpoz
                            masz jakis problem??? a co do gieldy to chyba zbyt pochopne oskarzenia co do mojej osoby!!!!! rozumiem ze Ty nigdy nie kupiles niczego uzywanego??? swietoszek sie znalazl-nastepny idealista :shock:
                            Problemu nie mam, po drugie czytaj kolego uważnie posty. Nie czepiam sie ciebie tylko towaru na giełdzie i jego pochodzenia. Świętoszku :lol:
                            Nic nie dasz sobie powiedzieć.
                            RS BLUE

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Radkow
                              Na allegro maja cale lusterka po 100-150 pln - czasami mozna nawet pod kolor sobie dobrac. I jak kupis od super sprzedawcy to masz raczej pewne.
                              Kiedys widzialem nowe za 150 zl w moim kolorze ,a teraz nie ma zadnego Zaluje ze nie kupilem zawczasu

                              [ Dodano: Pon 21 Mar, 05 09:46 ]
                              Zamieszczone przez danielpoz
                              a co do numerow w etce to i tak pewnie ASO nie ma samych elementow tylko jako calosc-choc pewnie mozna zamowic z czach
                              W sumie powino byc to chyba wymienialne skoro w etce to na czesci jest rozrysowane. U mnie poszla tylko ta obudowa lakierowana i wklad ,wiec to bylby koszt nie duzy , w porownaniu do lusterka w ASO. Jak zmienie sam wklad to moge czekac na obudowe jak by szla z czech Ale znajac nasze kochane ASO pewno powie ze tylko cale :?
                              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                              Komentarz


                              • #16
                                rozumiem Twoje oburzenie bo skoro sprzedajesz czesci i obudowa kosztuje 150zl a wklad 160 to faktycznie cale lustro kopmpletne za 150 lub mniej jest dla Ciebie konkurencja

                                Skoro mam gielde pod nosem to trudno zebym kupowal takie drogie elementy o jakich piszesz

                                A co do samej gieldy to jesli kogos nie zlapales za reke to nie mow ze ten towar jest kradziony :wink:

                                Jak Ci sie zdrowo wysra getribe to ciekawe czy nowa kupisz w ASO czy uzywke za 400-500zl? :twisted:

                                milego dnia

                                Komentarz


                                • #17
                                  A wiec bylem dzisiaj w ASO i wymienilem wklad 160zł ,zamówilem obudowe ~165zł plus ~70 malowanie = ok380zl
                                  TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    hmmm za tą kwotę pokusiłbym się o montaż lusterek od Superba z dolnym podświetleniem :szeroki_usmiech TAAAAAKIII BAJER !!!! k
                                    ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                                    www.wasilewski-foto.pl
                                    KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez wasyl
                                      hmmm za tą kwotę pokusiłbym się o montaż lusterek od Superba z dolnym podświetleniem :szeroki_usmiech TAAAAAKIII BAJER !!!! k
                                      Nie wiem czy za ta kwote by takie kupil :wink:
                                      W ASO za kompletne lusterko od octy chca 460zl plus malowanie :roll: Ciekawe ile by chcieli od superba.
                                      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        A dzis na allegro pojawilo sie to:
                                        Link
                                        Pozdrawiam
                                        Radek

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez Radkow
                                          A dzis na allegro pojawilo sie to:
                                          Link
                                          Bylo i w czoraj
                                          Tylko mi sie wydaje ze to jest inna obudowa niz od skody ,ma chyba takie przetloczenie z przodu,a skodowskie tego nie maja :roll:
                                          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Samiec
                                            Zamieszczone przez Radkow
                                            A dzis na allegro pojawilo sie to:
                                            Link
                                            Bylo i w czoraj
                                            Tylko mi sie wydaje ze to jest inna obudowa niz od skody ,ma chyba takie przetloczenie z przodu,a skodowskie tego nie maja :roll:
                                            Maja przetloczenie. Ogolnie te same lusterka sa w A3/golf/O1/leon/toledo, a nawet chyba w VW Sharan.
                                            "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                            Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                            STOP ECO-TERRORISM!

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Fabia chyba tez ma takie lusterka
                                              Pozdrawiam
                                              Radek

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Dzisiaj bylem odebrac i zamontowac ta lakierowana obudowe 8)
                                                Ale mnie skasowali 282zl z tego 40zl za monataz :shock: gosciu wyja dwa kabelki od wkladu ,wykrecil 2 srobki. Zajelo mu to moze z 5 min.(10 z pojciem po plstikowa ramke).
                                                Do tego jeszcze przy rozebraniu wyszlo ze taka ramka za 8zl jest peknieta , i pod spodem tej obudowy lakierowanej jest w tym czarnym plastiku urwany zaczep jeden(koszt tego plastiku 60zl). To olalem jakos sie trzyma i nic nie widac Dodatkowo wyszlo ze ucierpial lekko mechanizm sterowania,ale tez olalem wymieniac bo niby jeszcze chodzi.
                                                Koszt wyniusl 450zl A cale lusterko kosztuje 480zl plus lakierowanie 73zl.
                                                Zebym wiedzial ze jest jeszcze cos popsute i ze tyle kasy wyjdzie to bym na PZU zglosil z AC i cale wyminil :roll: Na drugi raz (oby nie) szukam na gieldzie :evil:

                                                Jak juz czlowiek poskladal do kupy lusterko w ASO ,to pojawilo sie na allegro , tylko przemalowac i wklad wsadzic :roll: moze komus sie przyda:
                                                Link
                                                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X