Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ale sie załatwiłem .. - tapicerka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ale sie załatwiłem .. - tapicerka

    Zamieszczone przez Yarek
    O czym Ty piszesz?
    A której części nie rozumiesz?
    Ehmmm... Przegapilem Twoj post.

    W zasadzie to nie rozumiem niczego.
    To znaczy niby rozumiem, ale prosilbym o doprecyzowanie.

    Chodzi o to, ze Karol chce wymienic turbine i dostal termin na pazdiernik '05???

  • #2
    Ale sie załatwiłem .. - tapicerka

    kawałek samoprzylepnego rzepu (nie pytajce po co ) był przyklejony na deske. Od słonca mi sie ten kawałek rozjechał i go odkleiłem. I teraz został mi taki ślad - ze widać paseczek jak był naklejany. Czyściłem to woda, spirytusem, mydłem i nic wciąż widać. Co prawda nie jest to bardzo widoczne ale mnie drażni .. Kurcze czym to usunąć macie jakieś propozycje co pomoże ?

    >> FOTO TU <<

    Komentarz


    • #3
      Moze wez jakiegos Plaka do nablyszczania lub zmatowienia deski i spryskaj. Jak deska sie nawilzy od takeigo specyfiku do czyszczenia to moze nie bedzie tak razic
      Pozdrawiam
      Radek

      Komentarz


      • #4
        Deska wyblakla a pod rzepem zostal stary kolor. Poczyscic calosc nablyszczaczami. Za jakis czas mozliwe ze tez sie zrowna ten kolor.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Kurcze czym to usunąć macie jakieś propozycje co pomoże ?
          Pamiętam, że fajnym "czyścicielem" był środek...do konserwacji uszczelek....sam byłem zdziwiony jak kilka nieprzyjemnych plam potrafił usunąć...niestety nie pamiętam jakie firmy...zajrzę wieczorem do garażu może zostało go jeszcze trochę to odpiszę....
          Też bym spróbował jak @Maicroft pisze, najpierw nasmarować jakimś środkem do deski a potem nabłyszczaczem....

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Maicroft
            Deska wyblakla a pod rzepem zostal stary kolor.
            Napewno wyblakla? slad po rzepie jest jasniejszy :roll: Ostatnio kupilem preparat do usuwania naklejek, ale nie wiem czy by sie nadawal do deski
            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maicroft
              Deska wyblakla a pod rzepem zostal stary kolor. Poczyscic calosc nablyszczaczami. Za jakis czas mozliwe ze tez sie zrowna ten kolor.
              No zapomniałem dodać ze ten rzep był niecałe 2 tygodnie przyklejony wiec raczej deska nie wyblakła przez ten czas - a pozatym tam gdzie jest rzep jest jasniej niz cała deska

              Pamiętam, że fajnym "czyścicielem" był środek...do konserwacji uszczelek....sam byłem zdziwiony jak kilka nieprzyjemnych plam potrafił usunąć...niestety nie pamiętam jakie firmy...zajrzę wieczorem do garażu może zostało go jeszcze trochę to odpiszę....
              A z deski coś nim usówałeś ?

              Komentarz


              • #8
                Nie wyblakla tylko sie tak "utlenila" w tym miejscu - czy jak to nazwac.

                Najlepiej uzywac teraz kosmetykow do pielegnacji deski - jakis plak czy cus - jak bylo juz pisane.

                Po jakims czasie powinno byc okej.
                TDI 205PS

                Komentarz


                • #9
                  poszukam czegoś o tych srodkach w necie ..

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez neck
                    poszukam czegoś o tych srodkach w necie ..
                    Idziesz na pierwsza lepsza stacje benzynowa i kupujesz - zadna to filozofia. :wink:
                    TDI 205PS

                    Komentarz


                    • #11
                      A z deski coś nim usówałeś ?
                      z deski chyba nie, zresztą to było inne auto...ale wszelkiego rodzaju kleje schodziły bezproblemwo - a taki środek zawsze ci się przyda, szczególnie po zimie można nasmarować uszczelki :wink:

                      Komentarz


                      • #12
                        Re: Ale sie załatwiłem .. - tapicerka

                        Zamieszczone przez neck
                        (nie pytajce po co ) .
                        .
                        .
                        .

                        >> FOTO TU <<
                        po co ?? :szeroki_usmiech

                        Komentarz


                        • #13
                          Pewnie antyradar :diabelski_usmiech

                          Komentarz


                          • #14
                            Pewnie antyradar
                            k

                            Komentarz


                            • #15
                              mialem to samo i po jakims czasie slad po rzepie zginął ...
                              NajtFukinPatrol North-West

                              Komentarz


                              • #16
                                sam wyblaknie !!! słonko wyrówna !! i będzie git !!! :!: :roll: ale delikates...
                                ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                                www.wasilewski-foto.pl
                                KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                                Komentarz


                                • #17
                                  mialem to samo i po jakims czasie slad po rzepie zginął ...
                                  Sam od siebie ? czy stosowałeś cosik .. no i czy znikło tak całkiem czy jeszcze u ciebie widać ? ... a i najważniejsze (po jakimś czasie) znaczy miesiąc, dwa 6, rok ? :wink:

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez neck
                                    mialem to samo i po jakims czasie slad po rzepie zginął ...
                                    Sam od siebie ? czy stosowałeś cosik .. no i czy znikło tak całkiem czy jeszcze u ciebie widać ? ... a i najważniejsze (po jakimś czasie) znaczy miesiąc, dwa 6, rok ? :wink:
                                    nic nie stosowalem (czasami na myjce mi sprzatali wnetrze)
                                    nie pamietam po jakim czasie zginelo - nie przywiazalem jakos szczegolnej uwagi do tego elementu :szeroki_usmiech
                                    NajtFukinPatrol North-West

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      a znikło całkowicie ? czy jeszcze widać ?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Najlepiej obklej pozostałą - ciemniejszą część deski plastrem na dwa tygodnie :lol:

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez neck
                                          a znikło całkowicie ? czy jeszcze widać ?
                                          zniklo
                                          NajtFukinPatrol North-West

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Najlepiej obklej pozostałą - ciemniejszą część deski plastrem na dwa tygodnie
                                            :szeroki_usmiech

                                            zniklo
                                            oki oki .. dzieki to teraz cierpliwie czekać Dzięki !! :hura

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              A propos specyfików , ostatnio kupiłem spray z siliconem do konserwacji uszczelek. Zajebiście się nadaje do deski i plastików, nie pozostawia plam

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                a nie ma efektu odbicia kokpitu w szybie. Kurcze pamietam kieyś sobie popsikałem w poprzednim aucie i za pierona nie mogłem tego potem domyć. Miałem 2 kokpity :szeroki_usmiech z tego jeden wirtualny na szybie

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X