Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda znowu druga w brytyjskich badaniach satysfakcji klient

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda znowu druga w brytyjskich badaniach satysfakcji klient

    Martinez to pierwszy twój notfaul??? przy jakim przebiegu? i ile od założenia virusa?? Po zgaszeniu motoru i odpaleniu wszystko ok ? :|
    "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
    Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
    Pionek znów gra.......

    Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
    www.dynosoft.pl

  • #2
    Skoda znowu druga w brytyjskich badaniach satysfakcji klient

    samar:
    Jak wynika z najnowszych badań satysfakcji klienta, opracowanych w Wielkiej Brytanii przez firmę J.D. Power & Associates, marka Skoda zajęła w tym roku wysokie drugie miejsce, ustępując jedynie Lexusowi i to tylko jednym punktem. Skoda zdobyła 847 punktów na 1000 możliwych, co stanowi poprawę o 4 punkty w porównaniu z wynikiem za rok 2003. Co ciekawe, model Octavia zajął pierwsze miejsce w kategorii samochodów rodzinnych, powtarzając osiągnięcie z roku ubiegłego.

    W tym roku - po raz dziesiąty z rzędu - Skoda znalazła się w pierwszej piątce rankingu marek samochodowych pod względem zadowolenia klientów.

    Skoda zajęła pierwsze miejsce w kategorii kosztów eksploatacji (w tym zużycia paliwa, cen ubezpieczenia, serwisowania i napraw), trzecie pod względem standardu obsługi dealerskiej, czwarte pod względem jakości i niezawodności oraz ósmą lokatę za wygląd pojazdu (wzornictwo, osiągi, komfort i wyposażenie). W tej ostatniej kategorii dominują tradycyjnie samochody luksusowe. W porównaniu z wynikami osiągniętymi w rankingu z roku 2004 Skoda poprawiła notowania w każdej z ocenianych kategorii.

    Jak pokazała ankieta wśród brytyjskich użytkowników samochodów Skoda, 98% właścicieli chętnie poleciłoby kupno auta tej marki swojemu znajomemu, a 94% deklaruje, że zdecydowałoby się na zakup kolejnego auta marki Skoda.

    Komentarz


    • #3
      nic dodac, nic ujac....
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez MiKruS
        nic dodac, nic ujac....
        Dokladnie :twisted:
        Nawet Klarkson zlego slowa bal sie powiedziec A Fabia RS byla zachwycony, mimo ze do diesli ma "chore" uprzedzenie
        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

        STOP ECO-TERRORISM!

        Komentarz


        • #5
          Skoda bardzo się stara, aby wyrobić sobie dobrą opinię i renomę, niestety jakość obsługi w serwisach i salonach psuje to staranie, jeśli chodzi o techniczną stronę to wypada bardzo dobrze. Co do stylistyki to kwestia gustu, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.
          Jeśłi chodzi o Anglików to jest to naród trochę specyficzny i hermetyczny(typowe dla wyspiarzy), ale skoro Skoda plasuje się u nich tak wysoko to coś w tym musi być.
          Była Octavia II Turbo Diesel i Miała Power

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez mr.diablin
            niestety jakość obsługi w serwisach i salonach psuje to staranie
            To do dotyczy raczej tylko Polski, bo w Anglii serwis Skody jest podobno rewelacyjny.

            Niestety nasze patalachy sa w stanie zepsuc radosc z posiadania jakiegokolwiek samochodu, nie tylko Skody. Problem dotyczy praktycznie kazdej marki w Polsce.
            TDI 205PS

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez MiKruS
              To do dotyczy raczej tylko Polski, bo w Anglii serwis Skody jest podobno rewelacyjny.
              Wlasnie. :evil: Wszystko pieknie gdyby nie to podejscie do klienta.
              Jak kupujesz jestes dla nich "panem" jak juz kupiles to jestes intruzem.
              To niestety, ale nasza szara rzeczywistosc i to nie tylko na rynku motoryzacyjnym. :evil:
              "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
              Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

              STOP ECO-TERRORISM!

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez MiKruS
                Zamieszczone przez mr.diablin
                niestety jakość obsługi w serwisach i salonach psuje to staranie
                To do dotyczy raczej tylko Polski, bo w Anglii serwis Skody jest podobno rewelacyjny.

                Niestety nasze patalachy sa w stanie zepsuc radosc z posiadania jakiegokolwiek samochodu, nie tylko Skody. Problem dotyczy praktycznie kazdej marki w Polsce.
                Tak oczywiście, to dotyczy tylko Polski.
                Opowiem krótki przykład jakości obsługi w Londynie w salonie samochodowym Toyoty:
                Swego czasu spędziłem w Londynie 10 miesięcy, któregoś razu wstąpiłem tam do salonu Toyoty obejrzeć Corollę, 5-drzwiowego hatchbacka, wersja z okrągłymi światłami z przodu. Sympatyczny sprzedawca w turbanie na głowie zapytał mnie czy może w czymś pomóc, odpowiedziałem mu, że tylko oglądam i ewentualnie będę kupował ale po powrocie do Polski, ku mojemu zaskoczeniu nie zauważyłem na jego twarzy gymasu w stylu, jak nie kupujesz to spie...alaj stąd. Sprzedawca powiedział żebym sobie obejrzał samochód i jeśłi będę miał jakieś pytania to żebym walił do niego a on na nie odpowie.
                Mógł mnie zignorować, udawać, że nie widzi(tak jak to ma miejsce w naszych salonach) ale zachował się profesjonalnie. Wot, inny kraj, inna mentalność.
                Była Octavia II Turbo Diesel i Miała Power

                Komentarz


                • #9
                  My tu narzekamy na serwisy skody, czytał ktoś pare miesięcy temu porównanie placówek Mercedesa w "Auto, Moto i Sport". Właściciele tych samochodów to dopiero mają duży problem!!!

                  Komentarz


                  • #10
                    O mercedesie lepiej nie wspominać, koleś już na drugą skrzynie biegów ( ML 270 CDI ).
                    JEDNAK BOBRZE ZROBILIŚMY, ŻE W SKODĘ OCTAVIĘ KUPILIŚMY

                    Komentarz


                    • #11
                      No i jak mam sie nie cieszyć że tatuś kupił SKODE.. wreszcie ma pożądny samochód.... no i ja czasami sobie pośmigam... k:
                      BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                      Było O1 jest O3

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez QBA
                        My tu narzekamy na serwisy skody, czytał ktoś pare miesięcy temu porównanie placówek Mercedesa w "Auto, Moto i Sport". Właściciele tych samochodów to dopiero mają duży problem!!!

                        poptwierdzam dodatkowo również posiadacze peugot-ów nie mają sie czym cyhwalić, znajomy zakupił 307 brend-new, po pewnym czasie okazalo sie ze samochod sciaga na jedna strone, po interwencji w serwisie przestalo sciagac do czasu gdy zlapal gume okazalo sie ze znow sciaga w ta sama strone okazalo sie ze poprostu upuscili powietrze w kole po drugiej sronie by sily sie zrownaly :diabelski_usmiech
                        była czeszka jest franca ale wolałem czeszkę

                        Komentarz


                        • #13
                          :jaja

                          Komentarz


                          • #14
                            Co do Peugeota to mojemu bratu w 307-ce mieli wymienic zarowke w tylnej lampie.

                            Nawet dziecko chyba wie, ze wystarczy dostac sie do lampy od tylu, przekrecic "dekielek" i juz jest dostep do zarowki. Roboty na dwie minuty.

                            Jednak mechanik z ASO Peugeota byl sprytniejszy, bo wymontowal cala lampe i ja rozkrecil, zeby dostac sie do zarowek.... !!!!! :shock: :shock: :shock:
                            Zrobil sobie tym samym roboty na prawie godzine... :shock: :shock:

                            Bratu, jak to zobaczyl, opadly jajka na podloge...
                            TDI 205PS

                            Komentarz


                            • #15
                              Niech z robia takie polskie badania :diabelski_usmiech
                              Ja zaglosowal bym tak : z technicznego punktu widzenia przez 80kkm wsumie nic takiego sie nie popsulo wiec jestem zadowolony,ale zadowolenie z jazdy skutecznie psuja zgrzyty/trzaski tapicerki. O servisie w ASO wypowiem sie tyle ze ogolnie porazka i ostatnia(moze przed ostatnia zalezy co wnim dokladnie oceniac) nota ,salon jak kupywalem byl oki.
                              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X