Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podgrzewanie lusterka nie działa w O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • podgrzewanie lusterka nie działa w O2

    Gienek najlepszego


    ale na spota byś kiedy wpadł
    przekładki anglików
    tel 500 244 252
    gg 22 61 476

  • #2
    podgrzewanie lusterka nie działa w O2

    Napiszcie proszę jaka jet najczęstsza przyczyna nie działającego podgrzewania lusterka.
    Mam O2, nie działa TYLKO prawe. Chyba czeka mnie wizyta w ASO i boję się, że mi każą wymienić całe drzwi. Druga sprawa to gdzie do cholery jest bezpiecznik odpowiedzialny za podgrzewanie lusterek. Nie ma takiego w spisie w instrukcji. Dzięki za pomoc.

    Komentarz


    • #3
      sprawdź bezpiecznik ogrzewania tylnej szyby. W OI lusterka elektr. są podpięte pod bezp. tylnej szyby ogrzewanej. Po podpięciu pod vaga powinna wyjść przyczyna.
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • #4
        Rafi2007, Mi grzeje slabiej lusterko lewe, Jak jest mroz to tego tak bardzo nie widac. jednak przy "zamglonych" lusterkach odparowanie trwa 5 min , natomiast prawe po 30 sek jest czyste.
        pzdr
        hamster

        Octavia II 1.9 TDI BXE Elegance + Xenon

        Komentarz


        • #5
          Też zdaje mi się, że mam problem z podgrzewaniem prawego lusterka, ale jeszcze nie miałem porządnie zmrożonego, zeby to dobrze sprawdzić...

          Komentarz


          • #6
            widać to nawet w deszczowy dzień. Po jakimś czasie od włączenia lewe jest suche a prawe całe usiane kroplami i nic w nim nie widać.

            Bezpiecznik jest ok, ogrzewanie tylnej szyby działa. Czy Vag da odpwiedź na pytanie co się dokłądnie zepsuło czy tylko pokaże że to prawe lusterko nie grzeje?

            Komentarz


            • #7
              Rafi2007, widac ze to czeste , ja mam dokladnie takie same objawy ale lusterka lewego. Bylem w serwisie i niby cos tam poustawiali ale dalej nie dziala. Teraz mi wymienia chyba wklad grzejny.
              pzdr
              hamster

              Octavia II 1.9 TDI BXE Elegance + Xenon

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X