Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NEODESIGN Octavia - poszukiwany samochód!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    tak sobie mysle ze mozesz tak to rozwiazac jak ten koles,chyba podobny zderzak
    Załączone pliki
    -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez Arek
      tak sobie mysle ze mozesz tak to rozwiazac jak ten koles,chyba podobny zderzak
      problem w tym, że tam właśnie mam intercooler, a nie chcę go zasłaniać. skończy się pewnie na umieszczeniu tablicy nad środkowym wlotem, lub z boku (podobnie, jak miałem). Nie wiecie, jak wygląda sprawa takich małych tablic - od czasu do czasu je widuję, ale ta opcja jest chyba niezbyt legalna...

      Pozdrawiam,
      Bartek
      była mocna Octa, a jest konik
      Greckie Delikatesy

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez BaPit
        Nie wiecie, jak wygląda sprawa takich małych tablic - od czasu do czasu je widuję, ale ta opcja jest chyba niezbyt legalna...
        Trzeba sie dowiedziec w wydziale komunikacji, ale wydaje mi sie ze sa jak najbardziej legalne.
        Widzialem juz kilka takich naklejanych i wygladaly jak ori miniaturka i z hologramem, tak wiec chyba mozna takie wyrobic.
        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

        STOP ECO-TERRORISM!

        Komentarz


        • #54
          Purchawa, niestety z tego co mi wiadomo to w przepisach masz okreslona wielkosc tablic i po telefonie do zaprzyjaznionej pani w wydziale komunikacji dowiedzialem sie ze nie ma mniejszych tabliczek (tylko dwa rozmiary prostokat i kwadrat) dla samochodow te male tabliczki robi 3m z tego co wiem (chyba ze pogciagniecie octe pod jednoslad to wtedy mozna miec jedna mala tablice ale to chyba nierealne)
          SZŁEM BOKIEM BO NIE SZŁO INACZEJ IŚC
          Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

          Komentarz


          • #55
            A jak maja zrobione rajdowki, tam z przodu jest taka mala tablica, a przed rajdem czesto takie auto ma przejsc badanie techniczne, wiec teoretycznie za to mogli by nie dopuscic do rajdu.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #56
              Maicroft, naprawde nie wiem mysle ze po prostu na to przymykaja oko (to moje przypuszczenia) padlo pytanie wiec wykonalem telefon by sie dowiedziec czy jest taka mozliwosc a znam rozmowczynie bardzo dlugo (jak byly kolejki w wydziale to zalatwialem przerejestrowywanie w srody ktore sa wolne od interesantow) i jakby bylo to mozliwe to by mi powiedziala ale oki zadzwonilem jeszcze raz i poprosilem by poszukala czy nie ma jakiegos ustempstwa i powiedziala ze do wieczorka da mi odpowiedz
              SZŁEM BOKIEM BO NIE SZŁO INACZEJ IŚC
              Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez howard7
                ale oki zadzwonilem jeszcze raz i poprosilem by poszukala czy nie ma jakiegos ustempstwa i powiedziala ze do wieczorka da mi odpowiedz
                Dzięki za reakcję! Z tego, co kiedyś słyszałem, jakiś czas temu była większa dowolność, jeśli chodzi o blachy, ale teraz sprawa wygląda cienko. Jeśli jednak okaże się, że jest taka opcja (ale na legalu, bo powodów do zabrania dowodu mam wystarczająco dużo - nie chcę kolejnego ), chętnie się z nią zapoznam.

                Pozdrawiam!
                Bartek
                była mocna Octa, a jest konik
                Greckie Delikatesy

                Komentarz


                • #58
                  howard7, ale jest przeciez jeszcze tablica "amerykanska" i ona jest mniejsza.
                  "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                  Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                  STOP ECO-TERRORISM!

                  Komentarz


                  • #59
                    no przez tablice "amerykanska" kumpel stracil dowod z tego co mi wi wiadomo to ludzie sami sobie zmniejszaja tablice a dla tablic prostokatnych jedynym slusznym (dla wydziału komunikacji) rozmiarem jest 52x11 cm.
                    pozatym panowie nie jestem specem od tych spraw ale zadzwonilem i przekazuje tylko informacje ktore otrzymalem
                    SZŁEM BOKIEM BO NIE SZŁO INACZEJ IŚC
                    Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez howard7
                      po telefonie do zaprzyjaznionej pani w wydziale komunikacji dowiedzialem sie ze nie ma mniejszych tabliczek (tylko dwa rozmiary prostokat i kwadrat)
                      jakie wymiary ma tablica kwadratowa i jakie sa warunki jej uzyskania :?: wiesz moze albo mozesz w jakis w miare prosty sposob sie dowiedziec :?: a moze ktos wie gdzie znaleźć te warunki w necie :?:
                      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                      http://www.disi-tune.pl
                      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                      Był WRX
                      Była Octa

                      Komentarz


                      • #61
                        MisiekWAW, wymiary to z tego co pamietam 26x22 cm (wiec to tez delikatny prostokat) a z uzyskaniem to bardzo prosto przed dostaniem numerow prosisz o zestaw z tablica kwadratowa (jak do malucha) i dostajesz bez problemu (przynajmniej w pruszkowie)
                        SZŁEM BOKIEM BO NIE SZŁO INACZEJ IŚC
                        Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

                        Komentarz


                        • #62
                          a moze potrzebujecie jeszcze jednej O I prze liftem ??? k
                          DACAR.team

                          Komentarz


                          • #63
                            zawwsze kwestie rejestracji mozna rozwiazac tak...

                            FOTKA ZDERZAKA NEO
                            www.VAGserwis.pl naprawy bieżące, diagnostyka, serwis, oleje, części tel. 669 51 76 75

                            Komentarz


                            • #64
                              Zamieszczone przez mammoth
                              zawwsze kwestie rejestracji mozna rozwiazac tak...
                              FOTKA ZDERZAKA NEO
                              No to o takim montazu pisalem gdzies w tym topicu ,tylko ze przymocowanie tablicy bez ramki
                              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                              Komentarz


                              • #65
                                wow sukces ktos dostal zderzaki bez procesu i wterminie,normalnie szok

                                http://fabryka-mocy.com.pl

                                Komentarz


                                • #66
                                  Bartek zakładaj coś takiego i nie pękaj.
                                  Jeżdze już z taką tablicą ponad pół roku i nie miałem problemów.
                                  Ori wożę w bagażniku i jak coś to mam "koło ratunkowe" :wink:
                                  Kontrolowała mnie policja: jedni nie widzieli a na innych dobra gadka zawsze działa.
                                  Uważam jedynie na rondach w okolicy Marszałkowskiej i Nowego Ś. bo tamci "Panowie" nie są zbyt uprzejmi.



                                  Pozdro dla New Port :wink:

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    kilka fotek z niemiec (jeszcze bez progów)





                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Zamieszczone przez NEODESIGN
                                      kilka fotek z niemiec (jeszcze bez progów)
                                      Moja ładniejsza :helm :spin: :bigyellow A swoją drogą ciekawe, jak daleko koleś nią zajechał - z obniżonym zawiasem to nawet płaska autostrada może nie być bezpieczna Ale wygląda na to, że wersję sprzed face liftingu udało się naprawdę ładnie spasować :bajer k

                                      Pozdrawiam,
                                      Bartek

                                      PS Dotarł mój ostatni mail ?? Miałem kilka pytań, ale odpowiedź jeszcze do mnie nie dotarła ops:
                                      była mocna Octa, a jest konik
                                      Greckie Delikatesy

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X