Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zamiana lusterek bialych na niebieskie ktos to robil

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zamiana lusterek bialych na niebieskie ktos to robil

    Panowie moderatorzy...wezcie ze soba naklejki OCP ( jesli sa ) ..... 8) jeszcze nie mam oklejonego samochodu,a chetnie bym to zrobil...moze znajda sie inni ktorzy tez nie maja :roll: ... co wy na to :?: jest szansa :?:

  • #2
    zamiana lusterek bialych na niebieskie ktos to robil

    Ciezko sie przeklada lustrka?
    nowy cSIMC od Aliego
    seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
    Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

    półosie seryjne przebieg 273 tyś

    Komentarz


    • #3
      rafalus, Jakie lusterka :?: Wklady czy plastiki lusterek, bo nie rozumie :!:
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Też sobie chce zmienić , i zaczynam grzebać w archiwum może coś znajde.Aha też zmienię na niebieski odcień , ciekawe czy coś dają .Jakby nic nie było to dobrze by było jakby kolega który zmieniał się wypowiedział na forum.Aha , jak zmienić same wkłady w lusterkach :wink: o to chodzi.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Maicroft
          rafalus, Jakie lusterka :?: Wklady czy plastiki lusterek, bo nie rozumie :!:
          Chyba wkłady :roll:
          Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
          Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
          BMW serii 3... Radość z jazdy.

          Komentarz


          • #6
            Chorobcia nic ni mogę wyszukać , na temat zmiany samych wkładów :roll: .Ale ciągle mi coś mówi że kiedyś czytałem coś na ten temat , hmm...

            Komentarz


            • #7
              Henio
              Wklad jest przyklejony do takiej plastikowej ramki/uchwytu ,a ona jest przymocowana na wcisk do silniczka elektrycznego od regulacji. Mozna sprobowac podwadzic srubokretem pod wklad i ta rameczkie(nawet mocno to sie trzyma). To wersja elektryczna nie wiem jak manual ,do tego sa 2 kabelki wepchniete we wklad.
              Tak to mniej wiecej zaobserwowalem jak moje lusterko rozbierali w servisie. Ale moj wklad byl stluczony i obudowa troche popekana ,ale raczej taka sama metoda demontazu powinna byc do sprawnego lusterka..
              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

              Komentarz


              • #8
                Henio
                Wklad jest przyklejony do takiej plastikowej ramki/uchwytu ,a ona jest przymocowana na wcisk do silniczka elektrycznego od regulacji. Mozna sprobowac podwadzic srubokretem pod wklad i ta rameczkie(nawet mocno to sie trzyma). To wersja elektryczna nie wiem jak manual ,do tego sa 2 kabelki wepchniete we wklad.
                Tak to mniej wiecej zaobserwowalem jak moje lusterko rozbierali w servisie. Ale moj wklad byl stluczony i obudowa troche popekana ,ale raczej taka sama metoda demontazu powinna byc do sprawnego lusterka..
                Serdeczne dzięki

                [ Dodano: Nie 26 Lut, 06 08:23 ]
                Link Kupiłem takie coś , komplet , ciekawe jedno było mniejsze pewnie ze względów oszczędnościowych, ale z tego co sprzedawca pisze to w wielu markach by tak było nie tylko w skodzie.W tych nowszych octavkach( 2004) też jest jedno mniejsze? czy już norma?

                Komentarz


                • #9
                  Nie ktore starsze occty mialy lusterko prawe male. Jak kupiles male do duzego to raczej nie zbyt bedzie pasic :roll: Ja mam 2003 i mam pelnow wymiarowe oba k
                  Mialem w A4 prawe male i bylo po prostu do dupy :? kiepska widocznosc.
                  TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                  Komentarz


                  • #10
                    Jak kupiles male do duzego to raczej nie zbyt bedzie pasic Ja mam 2003 i mam pelnow wymiarowe oba
                    U mnie prawe jest małe a lewe normalne, mam z 2000 r ale przed liftem :cry: ale znowu w środku niczym się nie różni oprócz liczników, i brakiem światełka w drzwiach .Tylko ten przód... wloty nie podobają mi się , ale i na to znalazłem sposóbLink

                    Komentarz


                    • #11
                      Chodzi o wklady ponoc lepiej w nocy sie jezdzi. Lepiej wyglada
                      zalezy mi tylko na orginale
                      chcialem tylko sie rozwiedziec o opreacje przelozenia
                      czy trudno czy sa jakies problemy?
                      nowy cSIMC od Aliego
                      seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
                      Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

                      półosie seryjne przebieg 273 tyś

                      Komentarz


                      • #12
                        ja mam ori niebieskie ale mozna kupic na gieldzie podrobe za 50zl sztuka-wyglada identycznie i tez lewe jest dzielone

                        nie zmieniasz samego szkla! tylko razem z plastykiem i mata grzejna

                        czy cos ten kolor daje??? mysle ze tylko fajnie wyglada bo istotnej roznicy nie zauwazylem

                        Komentarz


                        • #13
                          Rozbierałem to ostatnio i niezły jest dostęp do zaczepów wkłądu po odpkręceniu małego wkręta od dołu lusterka i wyjęciu czarnego plastiku. Podważając chyba 6 zaczepów wychodzi cały wkład...trzeba tylko odpiąć kabelki (jeśli to lusterko elektryczne)

                          Komentarz


                          • #14
                            a po co je wymieniać...? :roll:
                            ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                            www.wasilewski-foto.pl
                            KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                            Komentarz


                            • #15
                              a po co je wymieniać...?
                              Jak np. pęknie szkło , przestanie grzać, dla wyglądu po to się wymienia :wink:

                              Komentarz


                              • #16
                                michal77 a trzeba bylo cos rozklejac?
                                nowy cSIMC od Aliego
                                seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
                                Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

                                półosie seryjne przebieg 273 tyś

                                Komentarz


                                • #17
                                  jeśli masz na podmianę kompletny wkład (szkło przyklejone do plastiku z zaczepami - takie jak wyżej pokazał Henio) to nie. Wystarczy, po zdjęciu dolnego plastiku lusterka, podważyć zqczepy którymi jest przyczepiony wkład do całego układu sterującego (silniczków). Jeśli masz na podmianę tylko same szkiełka bo i takie są w sprzedaży, to chyba bez kleju sie nie obędzie.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez rafalus
                                    michal77 a trzeba bylo cos rozklejac?
                                    Jak kupiles same szklo to tak (musisz stare odkleic od tej ramki pod nim).
                                    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Jeszcze jedno pytanie czy prawe lusterka wystepowaly w wersji dzielonej?
                                      nowy cSIMC od Aliego
                                      seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
                                      Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

                                      półosie seryjne przebieg 273 tyś

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        w GB pewnie tak hahaha

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          w GB pewnie tak hahaha
                                          Potwierdzam, prawe lusterka występują w Octaviach w wersji dzielonej. Wiem, bo sam mam. Za to lewe mam niedzielone, o normalnym rozmiarze. Octa w wersji GB oczywiście
                                          Octavia 1.9TDI combi 2001 black (tuned by Skoda)
                                          Impreza WRX 2003 rally blue (tuned by Motherfucker's Tuning Team)

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X