Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

propoycja czip-tuningu od kolegi-juz nieaktualne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Czesc Luca a jak tam wskazniczki dzialaja ?? mam tez od temperatury oleju i zastanawiam sie czy zamontowanie czujnika w misce nie dziala z opoznieniem jakie sa twoje wrazenia??

    sorry za OT

    Komentarz


    • #27
      Witam, wydaje mi się że pokazuje prawidłowo, teraz w końcu wiem jaka jest temp oliwki jak deptasz na pełnym gazie dosyć długo :wink: :wink:
      Ogólnie i doładowanie i temp oleju, działa i wygląda w końcu poprawnie,ale było troszkę dłubania. Teraz jeszcze tylko pewne nowe mody na wiosne i powinno wystarczyc na jakiś czas :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
      Ostatnie problemy z Octą, zostały usunięte i na razie chodzi rewelacyjnie, oby jak najdłużej, ale o tych małych problemach :evil: :evil: :evil: :evil: napisze osobny post, jak znajdę troszkę czasu...............ale widze że niektórym mogę sie tym postem narazić, ale co tam wolny kraj....... :wink: :wink: :wink: :wink:
      "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
      Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
      Pionek znów gra.......

      Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
      www.dynosoft.pl

      Komentarz


      • #28
        no Luca jakby co to nie ja zaraz tu koledzy jakis nasz wspolny spisek beda sie dopatrywac :lol: :lol: :roll:

        Komentarz


        • #29
          @da3 - zaczyna mnie lekko wqrwiac to co piszesz, bo najwyrazniej nie rozumiesz o czym sie do Ciebie rozmawia w tym topicu... :roll:

          @Luca - nie wiem komu i czym mozesz sie narazic na tym forum - nie bede tego nawet komentowal, bo mi zal dupe sciska... Tylko prosze Cie napisz tego posta....
          TDI 205PS

          Komentarz


          • #30
            Witam serdecznie, wydaje mi się że zaczynamy schodzić kompletnie z tematu tego posta, kolega piszący go, się nie odzywa, my tu zaczynamy jakąś mała kłótnie i po co to???
            Forum jest po to by się dzielić na nim różnymi problemami i radościami naszych Octami czyż nie???? Oraz doradzać co jest dobre a co złe......
            Resztę waśni można załatwić na priva.
            Mikrus nie spinaj się, napiszę co mnie boli na pewno……….szacuneczek w Twoją i innych stronę….
            "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
            Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
            Pionek znów gra.......

            Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
            www.dynosoft.pl

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez Luca
              Mikrus nie spinaj się, napiszę co mnie boli na pewno……….szacuneczek w Twoją i innych stronę….
              Luca nie spinam sie za bardzo, tylko, ze myslalem, ze zarowo ja jak i Purchawa, Maicroft i Jackal wyjasnilismy chyba o co chodzi.

              Wiec nie wiem po co dalej te ironiczne uwagi o narazaniu sie itd.

              No, ale dobra - mam nadzieje, ze juz wszystko jasne.
              TDI 205PS

              Komentarz


              • #32
                Również tak myśle PEACE k k
                "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
                Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
                Pionek znów gra.......

                Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
                www.dynosoft.pl

                Komentarz


                • #33
                  k

                  Komentarz


                  • #34
                    ops: Panowie przepraszam za odkopanie tematu ale chcialem PRZEPROSIC wszystkich ktorzy brali udzial w duskusji za to ze sie nieodzywalem.Wtedy napisalem posta z kawiarenki a niemaialem jeszcze internetu w domu.napisalem i niechodzilem do kawiarenki.Mam nadzieje ze Linkłem wtedy z uslug kolegi i nierzaluje bo teraz mam program zrobiony przez p.Marka i jest fajnie.Jeszcze raz przep[raszam wszystkich io prosba do adminow o zamkniecie tematu.
                    Pozdrawiam
                    -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                    Komentarz


                    • #35
                      Arek kurde zmieniles temat tematu i jak to teraz wygląda? Jak gowno w lesie.

                      Jaki byl wczesniej tytul? Wez to zmien po staremu, a zamknie sie swoją drogą.
                      TDI 205PS

                      Komentarz


                      • #36
                        MiKruS, boski avatarek :lol: wybacz za O/T ale nie mogłem się powstrzymać
                        Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                        Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                        BMW serii 3... Radość z jazdy.

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Tymon
                          MiKruS, boski avatarek :lol: wybacz za O/T ale nie mogłem się powstrzymać
                          A mnie ten avatar straszy i robi mi sie niedobrze na jego widok.
                          Przez to niemoge czytac postow Mikrusa.
                          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                          STOP ECO-TERRORISM!

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez Purchawa
                            Zamieszczone przez Tymon
                            MiKruS, boski avatarek :lol: wybacz za O/T ale nie mogłem się powstrzymać
                            A mnie ten avatar straszy i robi mi sie niedobrze na jego widok.
                            Przez to niemoge czytac postow Mikrusa.
                            Poza tym może być źle odczytany... Ktoś puści kaczkę polityczną gdzie trzeba i można mieć problemy... :diabelski_usmiech
                            Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

                            Komentarz


                            • #39
                              Sorry za OT
                              Ale przed chwila na Joe Monsterze zauwazylem cos co wspaniale puentuje nowy avatar Mikrusa:

                              - Dlaczego Prezydent w czasie orędzia trzymał ręce na stole?
                              - Nie trzymał. On się podciągał.

                              :diabelski_usmiech

                              Pozdrawiam
                              Zibi

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X