Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przyciemnianie szyb

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przyciemnianie szyb

    Zamieszczone przez MisiekWAW
    naklejki czynią cuda :
    U mnie to nie tyle naklejki ,bo myslalem nad poprzednim spotem ,ale wiado z jakich okolicznosci nie pojechalem
    Dzisiaj sie bede staral k

  • #2
    Przyciemnianie szyb

    Wiem ze nie można oklejac folia przyciemniająca przodnich szyb, ale czy jakoś można zrobic tak aby wszystkie szyby w Octavi były przyciemnione? No i jesli można to gdzie w Warszawie mozna to zrobic?

    z góry dzięki za info

    Komentarz


    • #3
      mozna oklejac przednie szyby, ale folia o przyciemnieniu do 30 %...

      wczoraj widzialem ze Mikrus ma ladnie zrobione... moze Mkirus sie wypowie jak ma zrobione szybki, bo bardzo mi sie podobaja
      bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
      Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
      Perfect service by DobryGrzesWawa

      Komentarz


      • #4
        Ja mam przyciemnione.

        Polecam Auto Folszyb Oferta sprzedaży domeny afs.pl (afs)
        Cen moze nie maja zbyt niskich, ale robota jest profi i folia dobrej jakosci.

        EDIT: heh Jackal w tym samym czasie pisalismy posta...
        TDI 205PS

        Komentarz


        • #5
          mikrus a masz moze zdjęcie?

          Komentarz


          • #6
            właśnie :!: dawaj fotke.... :diabelski_usmiech
            ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
            www.wasilewski-foto.pl
            KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

            Komentarz


            • #7
              Tak to mniej wiecej wyglada:
              Załączone pliki
              TDI 205PS

              Komentarz


              • #8
                Takie sa wlasnie zajebiste.... tylko trzeba miec stalowe nerwy przy smerfach :wink:
                bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
                Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
                Perfect service by DobryGrzesWawa

                Komentarz


                • #9
                  mozna oklejac przednie szyby, ale folia o przyciemnieniu do 30 %...
                  Nie jestem tego pewien. Dzisiaj oglądając TVN Turbo był poruszony ten temat. Jakiś policjant powiedział, że jakiekolwiek przeciemnienie bocznych szyb z przodu jest nie zgodne z przepisami... Już sam nie wiem. Część osób twierdzi, że można, a część że nie. W przepisach też to jest tak napisane, że trudno to zrozumieć. :niewiem

                  Komentarz


                  • #10
                    mikrus nieźle to wygląda...a ile zapłaciłes?
                    Mam nadzieje ze jak cię zatrzyma policjia to nie każą fili z przodu zrywac.

                    Komentarz


                    • #11
                      Przednie boczne szyby nie mogą być wogóle przyciemniane. Do niedawna można była przyciemniać szyby jeżeli ich przepuszczalność wynosiła właśnie 70-75%. Na chwilę obecną niestety nie można. Generalnie smerfy nie są doinformowani w tej kwestii, jednak lajtowe przyciemnienie puszczają płazem.

                      Natomiast problem może sie pojawić przy badaniu technicznym. Służbista nakaże usunąć folie.


                      EDIT: Oczywiście przepis nie dotyczy szyb przyciemnionych fabrycznie.
                      Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                      teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                      czarna AR 156 1.8 T.Spark

                      Komentarz


                      • #12
                        jezeli faktycznei nie mozna przyciemniac przednich to ja chyba zrezygnuje wogule z przyciemniania... :roll:
                        bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
                        Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
                        Perfect service by DobryGrzesWawa

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Guciek
                          mikrus nieźle to wygląda...a ile zapłaciłes?
                          Mam nadzieje ze jak cię zatrzyma policjia to nie każą fili z przodu zrywac.
                          ok. 800pln

                          Policja juz mnie kilka razy zatrzymywala i nie mialem problemu.
                          TDI 205PS

                          Komentarz


                          • #14
                            Jest jeszcze przyciemnianie termicznie. Można wtedy przyciemnić boczne z przodu.
                            Cena dla Octavi Combi to niestety 1350PLN. Zajmuje się tym Technicolor. Tylko strona coś szwankuje.

                            Komentarz


                            • #15
                              Auto Folszyb, przyciemniałem u nich szyby w moim poprzednim autku Honda Civic, przód delikatnie(przpisowo), tył o jeden odcień mocniej.
                              Ale robotę odpierdzielili, jakość wykonania mierna, miła Pani powiedziała, że purchelki na które zwróciłem uwagę, przy odbiorze, wciągną się i ślad po nich zaginie. Ale kurcze tak się nie stało i znowu mądra Pani rzekła, że to dlatego bo w samochodzie w środku było pewnie coś spawane i różne drobinki przykleiły się do szyb. Kopara w dół. Pomyslalem sobie debile, pies ich jeb...ł. Dla mnie to totalni partacze i nie polecam ich.
                              Idąc dalej tą ścieżką, jak instalowałem sobie w samochodzie głośniki to zdejmowałem boczki z przodu, a w konsekwencji i z tyłu, zauważyłem, że folia, która zapobiega przedostawaniu się wody(np. podczas deszczu) na wewnętrzną stronę boczka nie była przyklejona na swoje fabryczne miejsce.
                              Oto moja przygoda z firmą Auto Folszyb. Ogólnie kibel. :evil:
                              Była Octavia II Turbo Diesel i Miała Power

                              Komentarz


                              • #16
                                Ja tez nie polecam Auto Folszyb z wyzej wymienionego wzgledu nie milej obslugi, duzej ceny i spierdolenia skladania boczkow drzwi... za fabke 700zl zaplacilem :O
                                a za otavie tez combi tez cala na SZELIGOWSKIEJ 20 centrum sportu i tuningu (trax racing) tylko 600 wiec polecam chlopakow k

                                [ Dodano: Sro Mar 23, 2005 3:48 pm ]
                                Moja ma boczne 30% zieloną folia a tył 80% zieloną... z tym że fabryczne BIALE szyby (wersja drive) :diabelski_usmiech
                                Załączone pliki

                                Komentarz


                                • #17
                                  A czy ktoś miał do czynienia z firmą?

                                  Jak się dowiadywałem to obklejenie Octafki to coś w granicach 500-550 PLN.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    problem jest w tym ze przednia gola fabryczna szyba przepuszcza wlasnie ~70% swiatla,
                                    dodatkowo wedlug przepisow nie mozna zadnej folii nakleic na przod (nawet przezroczystej)

                                    takze kazde przyciemnienie (nawet piecowe) juz wypada za przepisy.

                                    przepuszczalnosc samej szyby potwierdzona na stacji diagnostycznej

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      o sit..... :lol:
                                      Miałem właśnie takie felgi sobie zamówić...!!To są TOORA 950 srebne...?
                                      A wziąłem TOORA 670...i czekam aż przyjdą :lol:

                                      Dedzio , nie chwaliłeś się nic wczoraj na spocie :wink:

                                      Czy już miałeś je wcześniej?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        czyli z tego wynika ze jeśli przyciemniac szyby to tylko mozna tylnie? Ech to chyba dam sobie spokój bo to troche dziewnie wyglada jak do połowy samochody sa szyby przyciemnione a z przodu sa białe? A wlasnie jak to jest z tym wypalaniem w piecu?
                                        Chyba przodnie szyby po wypaleniu wyglądaja jak fabryczne i jest szansa ze mniej zorientowani niebiescy sie niekapną?
                                        Jak parze na wasze autka to dostaje kompleksów :? Ile trzeba wydac na taki delikatny optyczny tuning czyli listwy, szyby, felgi? Coś mi sie wydaje ze z stypendium nie wystarczy :-(

                                        [ Dodano: Sro 23 Mar, 05 17:08 ]
                                        a bym zapomniał, jak oni mierza przepuszczalnośc swiatła? Bo po wypalaniu jest cos w rodzaju efektu lustra weneckiego czyli od srodka jest jak było a z zewnątrz odbija swiatło. Nie znam się na tym moze ktoś sie orientuje?

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          ja mam już 2 latka przyciemniony przód i jak na razie spokój z policją , zobaczymy jak będzie na przeglądzie w maju :?:
                                          jeżeli chodzi o Technicolor ( czyli piecowe przyciemnianie szyb ) to nie polecam, po pierwsze jest to nie odwracalna technika w porównaniu do folii ( którą w każdej chwili można usunąć i przywrócić szybie pierwotny wygląd ) natomiast przy piecowym przyciemnianiu wystarczy że szyba poleży dłużej w piecu - straci swoją naturalną sztywność i certyfikat który dają można sobie wsadzić :!:
                                          Załączone pliki

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            A co z tymi co juz sobie przod przyciemili ,czy ich ten przepis tez obowiazuje ze nie mozna ?
                                            Zamieszczone przez tomi98
                                            jeżeli chodzi o Technicolor ( czyli piecowe przyciemnianie szyb ) to nie polecam, po pierwsze jest to nie odwracalna technika w porównaniu do folii ( którą w każdej chwili można usunąć i przywrócić szybie pierwotny wygląd ) natomiast przy piecowym przyciemnianiu wystarczy że szyba poleży dłużej w piecu - straci swoją naturalną sztywność i certyfikat który dają można sobie wsadzić :!:
                                            A slyszales juz o takim zdarzeniu :?: :roll: bo mi wlasnie po glowie chodzi piecowka :diabelski_usmiech i teraz mnie troche postraszyles :?
                                            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              a czy założenie foli to jakies skomplikowane zajęcie? 800zeta za cały samochód można to jakoś przeboleć, a czy samemu d arade oblepic szyby folią? Ile kosztuje sama folia?

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Guciek
                                                a czy założenie foli to jakies skomplikowane zajęcie? 800zeta za cały samochód można to jakoś przeboleć, a czy samemu d arade oblepic szyby folią? Ile kosztuje sama folia?
                                                Mozna bez problemu ,potrzebna jest tylko opalarka :wink:
                                                Ogolnie nie polecam ,bo jak zle polozysz ,zrobisz sobie bable i wyjdzie z tego kicz ,a nie lansowy wyglad :szeroki_usmiech
                                                Koszt foli to pewno z polowa ceny co bierze warsztat lub mniej ,wszystko zalezy jakiej firmy itp.
                                                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  ad SAMIEC - firma Technicolor jest ma moim terenie i kilka niepochlebnych opinii słyszałem i dlatego nie ryzykowałbym przyciemniania u nich - ale wybór należy do Ciebie. 2 lata temu też miałem taki dylemat, wtedy za octę chcieli 850 zeta, ja zrobiłem folią za ok. 600.

                                                  ad Guciek - trudne zapewne to nie jest , ja się nie zabieram bo tego nie robiłęm, a szkoda uczyć się na swoim i za swoją kaskę, kupując folię i bawią się w samodzielny montaż - ile możesz zaoszczędzić 100-200 zł a efekt końcowy może być mizerny (z całym szacunkiem do Twoich umiejętności).
                                                  Ja wolałem oddać auto firmie którą znam i miałem pewność, że nie spartolą, a efekt końcowy

                                                  ps. dodam tylko, że czasami widzę jeden samochód, który był robiony u nich ok. 2 lata temu, totalna porażka, tytan którym pokrywają szybę troszeczkę się powycierał :szeroki_usmiech i nic nie pozostaje jak wymienić szybę :diabelski_usmiech

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X