Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

obniżenie lusterka prawego przy cofaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • obniżenie lusterka prawego przy cofaniu

    Zamieszczone przez rkb
    No, to jest power szkoda tylko ze dopiero od 3 biegu jest full moment dostepny w tym aucie, ale jak znam zycie da to sie jakos obejsc :diabelski_usmiech
    możesz mi wierzyć (lub nie :szeroki_usmiech ), że tego momentu na pierwszych dwóch biegach i tak jest za dużo :lol: :zlosnik:

  • #2
    obniżenie lusterka prawego przy cofaniu

    Chodząc po różnych salonach samochodowych w poszukiwaniu samochodu, w pamięci zapadła mi taka ciekawa rzecz w VW. Otóż w pakiecie do Golfa dodawana była funkcja obniżania o parę stopni lusterka prawego, tak aby np. obserwować krawężnik przy parkowaniu równoległym. Tak się zastanawiam - skoro Skoda należy do VAG może i tu dało by się uruchomić taką funkcję. Co o tym myślicie?
    Mój liftback scout

    Komentarz


    • #3
      bzik13, Jak masz elektryke foteli to tak, da się.
      A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
      AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
      O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
      -------------------------------------------------
      Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez splawik
        bzik13, Jak masz elektryke foteli to tak, da się.
        Z tym że Golf nie posiadał takiego wyposażenia, tzn. elektryki foteli a obniżanie lusterka i owszem. Rozumiem że w przypadku Skody jest to oblig...
        Mój liftback scout

        Komentarz


        • #5
          Tak, to komplet. Jak sa elektryczne fotele to obniza sie prawe lusterko.

          Dodatkowo u nas np nie ma skladanych lusterek bocznych, a w Leonie sa
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Maicroft
            Tak, to komplet. Jak sa elektryczne fotele to obniza sie prawe lusterko.
            Wydaje mi się, że jest to kwestia jakiegoś sterownika który jest zamontowany gdy posiada się elektryczne fotele. Pytanie więc czy można "przełożyć" sam sterownik - bez foteli.
            Gdyby ktoś kto ma w swojej Octavii elektryczne fotele podesłał autoscan z VCDSa to wiedzielibyśmy więcej.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maicroft
              Dodatkowo u nas np nie ma skladanych lusterek bocznych, a w Leonie sa
              ale w O II FL juz są skladane lusterka
              12,6 ET @ 1,1 bara Street FWD

              13,1 ET @ Street RWD N/A

              Komentarz


              • #8
                Widac, robia postepy
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  odgrzewa temat, czy może ktoś to już przerobił? W golfie VI jest to lusterko opuszczane w opcji bez elektrycznych foteli, może wystarczy dodać jakiś sterownik lub coś aktywować. Najbardziej mnie interesuje czy to rozwiązanie uda się zaaplikować w OIIFL

                  Komentarz


                  • #10
                    rrysio, to sterownik foteli i jeszcze sterownik w drzwiach kierowcy
                    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                    Komentarz


                    • #11
                      Opuszczanie lusterka po wbiciu wstecznego

                      Jak w temacie, czy ktoś wie czy jest możliwość aktywowania owej funkcji VAGiem lub jakimś innym interfacem ?? Jeżeli tak to może ktoś napisze jakiś tutorial ? Na pewno taka wiedza przyda sie potomnym

                      Komentarz


                      • #12
                        Wydaje mi się że już coś takiego było na forum ale nie mam jak teraz poszukać, a opuszczane lusterko chyba jest tylko przy skrzyniach automatycznych
                        RENT COMPLEX

                        DACAR.team

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Andrev3
                          Wydaje mi się że już coś takiego było na forum ale nie mam jak teraz poszukać, a opuszczane lusterko chyba jest tylko przy skrzyniach automatycznych
                          Mi też się wydaje że gdzieś o tym czytałem, niestety nie mogę tego odszukać.

                          Komentarz


                          • #14
                            A powiedzcie panowie czy w O1 jest też taka możliwość?

                            Komentarz


                            • #15
                              Kiedyś był ten temat...stanęło na tym że jest to funkcja uruchamiana VAGiem ale tylko w przypadku gdy masz elektryczne fotele (chodziło chyba o to że one mają pamięć czy jakoś tak).
                              A w upalne dni...Honda CB 750

                              Komentarz


                              • #16
                                Forum - Octavia Club Polska
                                ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                Komentarz


                                • #17
                                  Jaka szkoda.....Temat do śmietnika

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Andrev3
                                    opuszczane lusterko chyba jest tylko przy skrzyniach automatycznych
                                    Jest w pakiecie z elektrycznie sterowanymi fotelami.
                                    Natomiast pytanie o możliwość aktywacji bez tych foteli skierowałbym do kolegi Kropeck.

                                    [ Dodano: 2010-06-16, 06:48 ]
                                    PiotrekDK, ten temat dotyczy O2 sprzed FL, więc może da rade z FL?
                                    Mój "Batmobil"

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Ja sprawdziłem jak to wygląda w Fordach, i faktycznie lusterko się opuszcza tylko wtedy jak jest elektryka foteli, jak jest jej brak to lusterko stoi w miejscu i faktycznie jest to związane z pamięcią ustawień foteli i lusterek. Nawet na chłopski rozum, jezeli lusterko opadnie to musi pamiętać w jakie położenie ma wrócić 8)
                                      RENT COMPLEX

                                      DACAR.team

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        mój brat ma Chevroleta Epice, i ma taki bajer,ciekawe że nawet nie ma wszystkich szyb auto :P , fotel też bez elektryki

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          W VW Jetta lusterko się opuszcza nawet bez elektrycznych foteli...
                                          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Odgrzewam kotleta. Moze sie komus udalo? Jak gdzies wyczytalem, ze nie musi byc pamieci fotela. moze ktos podrzucilby schematy elektryczne podlaczen lusterek z obnizaniem i bez. Wazne, zeby byly z opcja skladania Kodowanie zalatwia, jakby co dodatkowa opcje w MaxiDocie.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Jiro, ja to byłbym bardziej szczęśliwy gdyby prawe lusterko tez było samościemniające :roll:
                                              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Czyli to działa tylko jak się ma elektryczne fotele?

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez piotrek_gdy
                                                  Jiro, ja to byłbym bardziej szczęśliwy gdyby prawe lusterko tez było samościemniające :roll:
                                                  To moze sprowadzic lusterko z jUKeja? myslalem juz o tym

                                                  [ Dodano: Czw 23 Gru, 10 12:20 ]
                                                  Zamieszczone przez hotrain
                                                  Czyli to działa tylko jak się ma elektryczne fotele?
                                                  moze nie jasno napisalem. Chyba nie trzeba miec foteli na prad. W golfiarzach jest skladanie a nie ma pamieci.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X