Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] lampy tylne led

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • no wlasnie a mi do hb trzeba czyli dupa narazie
    BYŁA o1 rs
    BYŁA o2 1.6
    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

    Komentarz


    • Zamieszczone przez blackrs
      no wlasnie a mi do hb trzeba czyli dupa narazie
      wymień zderzaki na eresowe :P
      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

      Komentarz


      • Generalnie lampy led (oprócz wybranych wzorów) mi sie podobają...
        Co się stanie gdy niewiadomo jakim cudem spali sie jedna dioda? Da się to jakoś
        w łatwy posób wymienic? Bo jeździć tak ze spaloną to już katastrofa

        Komentarz


        • łatwo sie nie da ale sie da, tylko trzeba dobrac odpowiedni typ zeby potem i tak "uwalonego" piksela nie bylo (ciemniejszego lub jasniejszego niz reszta).

          Inna sprawa ze w przeciagu x lat widzialem na ulicy tylko raz uwalona lampe i to w seryjnym Audi. W zasadzie mozna zalozyc ze przy tych lampach z sensownej polki to auto pojezdzi az trafi na zlom lub na stłuczke.

          Komentarz


          • blackrs, a jeżeli nie RSowy to chociaż po FL tam też były odblaski. no ale wtedy przód RS musiałby być bo głupio by wyglądało.
            PS. ja miałem te LEDowe i mi się mega podobały te lampy nie mówiąc jak fajnie świeciły w nocy.
            Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

            Komentarz


            • no jak wymienie tylny zderzak an fl czy rs to tzreba i przednia to mi już nie podchodzi bo nie będe z 1.6 robił rs-a bo troche to nie ma sensu + do tego wlew gazu widać :]
              BYŁA o1 rs
              BYŁA o2 1.6
              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

              Komentarz


              • Zamieszczone przez blackrs
                jak wymienie tylny zderzak an fl czy rs
                jak na FL to nowe czujniki parkowania
                jak na RS to pasują stare
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • tylni zderzak z przedliftowego RS i temat z głowy

                  Komentarz


                  • tego robił nie będę tak jak pisałem
                    BYŁA o1 rs
                    BYŁA o2 1.6
                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                    Komentarz


                    • bzyq_74, piękne lampki! gratuluję

                      Są z tego samego źródła co moje czy mi się wydaje ?>


                      blackrs, to załóż zderzaki z RSki i wymień motor na 2.0 TFSI 200 KM :P:P

                      Ja na taki już poluję :lol: :lol: może uda się już pojeżdzić takim na wiosnę

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Widmo07
                        bzyq_74, piękne lampki! gratuluję
                        Są z tego samego źródła co moje czy mi się wydaje ?>
                        Dzięki Źródło to samo. 8)
                        MARCIN
                        Mój szkodnik

                        Komentarz


                        • nie chodziło mi o to ze są to chińskie lampy, widocznie są to orginały skody tylko ze wygladają jak z tjuningowanego golfa III, dla mnie ledy wygladaja wieśniacko na tego typu samochodzie nie będe pokazywał swoich swiateł, Ja mam samochód taki jak wyszedł z fabryki i jeżeli jest to wieśniackie (tak jak ktos tam napisał) to po co kupiłeś Skode :lol:
                          wyraziłem swoją opinie, ledy pasują mi do samochodów za 300 tys zł gdzie to fajnie wyglada i jest zaprojektowane do całej bryły auta, a tutaj niestety robi kaszane. Dziekuje pozdrawiam

                          Komentarz


                          • bzyq_74, haha tak właśnie czułem :P źródło godne polecenia


                            Hiszp4n, to poco narażasz się na ogólne zniesmaczenie i oglądasz ten wątek?
                            może dla własnej satysfakcji powinieneś omijać go :lol:

                            Komentarz


                            • Hiszp4n, osobiscie te lampy ledowe tez mi nie leżą :szeroki_usmiech
                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                              Komentarz


                              • Widmo07,

                                zobacz tu:
                                Link
                                to chyba to, czego szukasz...
                                Pozdrawiam
                                Marcin

                                Komentarz


                                • Widmo07, chyba nie nadajesz sie na forum ogólne źle przyjmujesz krytyke :diabelski_usmiech

                                  Zapamiętaj że każdy ma inny gust, dla mnie te lampy są paskudne i koniec kropka. po co dyskutujesz i odrazu naskakujesz na mnie?? Nie panujesz nad swoimi emocjami :lol:

                                  Komentarz


                                  • Enriquez, Bardzo ładny przebieg dziękuję ale jeszcze organizuje fundusze, chociaż może i do tego czasu nikt nie kupi :P
                                    P.S. nie jest zbyt tani ?




                                    Hiszp4n, bądź poważny , moje emocje bardziej podnosi poranna kawa.

                                    Po prostu sugeruję ci żebyś nie skupiał się na rzeczach których nie lubisz, bo to strata swojego czasu :lol:

                                    Komentarz


                                    • Hiszp4n, Miałem podobne zdanie do Twojego aż zobaczyłem na żywo i efekt naprawdę fajny.
                                      Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                                      Komentarz


                                      • kupię sobie takie jak będą kosztowały pincet za 2 szt 8)
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=42786

                                        Komentarz


                                        • 5, 6 lat temu nikt by nie powiedział ,ze wyglada trochę ludowo :szeroki_usmiech .

                                          Ta srebrna żarówa na środku , zupełnie nie potzrba , miało być na ledowo to powinna być całość ledowa, wtedy fajny efekt mógłby być :roll:

                                          Wstawcie jak świeci migacz i cofania.

                                          Komentarz


                                          • rozumiem ze mowisz o kombi.... od wstecznego to nie jest srebrna zarowka tylko "kapturek" zeby seryjna wsteczna zarowka Cie nie oslepiala bo odblysnik sam w sobie jest duzo mocniejszy niz w serii.


                                            A po wymianie na led wyglada to tak - imo swiatla az nadto (zdjecie z komorki wiec troche "zdławione" zeby bylo cos widac wogole):

                                            Komentarz


                                            • poszukuje linka do rosyjskiej strony z przerobka lamp led,chodzi o to ze swieca za jasno i chce je sciemnic.
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                              Komentarz


                                              • mozna zamowic u nas gotowe kity do lamp z wersji v1.0

                                                przykladowe rozwiazanie tutaj:
                                                403 — Доступ запрещён

                                                Komentarz


                                                • nie wiem jaka mam wersje ale bralem od ciebie.a jaki koszt za taki kit???
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                  Komentarz


                                                  • masz starą

                                                    50 + wysyłka

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X