Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 FL Mint- montaz halogenow.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tylko ori
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • Dzięki chłopaki za opinie.

      No najlepiej by było znaleźć dawce któremu ktoś mocno wjechał w bok, tył tak aby przód był nietknięty, takiego co skasowali go zaraz po wyjeździe z salonu... nie żebym komuś źle życzył :roll: :diabelski_usmiech

      [ Dodano: Nie 22 Wrz, 13 13:44 ]
      A jeszcze jedno oryginały dedykowane do skody produkuje firma Hella? czy Skoda sama robi swoje lampy?
      Skodzinka kochana <3

      Komentarz


      • Hawk1985, na lampach ORI mam napis Hella ale znaczki Skody
        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Komentarz


        • Hawk1985, Pamiętaj że skoda tak naprawdę nie robi sama elektroniki , optyki itp , a robią to za nią renomowane koncerny z logiem skody . I czasami możesz znaleźć części takie same stosowane u innych ale z innym logiem albo z oryginalnym producenta .

          Co do halogenów to tylko ORI nie pchaj się w podróbki , sam kupiłem używki ale ori i mam je już dwa lata a dalej jak nówki , choć tak prawdę mówiąc to nie widziałem podróbek halogenów do O2 z opcją doświetlania .

          Komentarz


          • są podróbki, widziałem, montowałem, więcej nie chcę.... :x
            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
            poprzednie modele:
            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

            Komentarz


            • Będąc dziś w serwisie po śrubę dystansową (reduktor) do podłokietnika podałem symbole podane przez Enriquez-a w tym wątku Forum - Octavia Club Polska pomijając:

              1 kpl. - Lampy (1Z0 941 701 C - prawa + 1Z0 941 702 C - lewa)
              1 szt. - Moduł centralnej elektryki 1K0 937 087 H
              1 szt. - Przełącznik 1Z0 941 431 K

              oraz
              20 mb – przewód 1,5 mm2 linka
              2 rolki – taśma do formowania wiązek tekstylna – Castorama 11 PLN/szt
              1 szt. – Koszulka termokurczliwa
              Końcówka masy – lutowana z oczkiem 6 mm.

              Tak to wychodzi cenowo (mam nadzieje że nic nie pominąłem)
              Załączone pliki
              Skodzinka kochana <3

              Komentarz


              • pogadaj z Enriquez to tą kabelkologie będziesz miał duuuuużo taniej :wink:
                Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                Komentarz


                • Enriquez co prawda kabelków mi nie sprzeda ale podał mi namiar na kogoś, podziękować!

                  Dzis rozmawiałem ze znajomym i powiedział że jest jeszcze jedna możliwość, wymieniam Mint-owy włącznik świateł na ten z opcją halogenów, ale nie muszę podłączać się do modułu komfortu, i nie wywala błędów.
                  Halogeny działają, dzienne działają 300 zł za moduł zostaje w kieszeni. Taka wersja pół drut :P

                  Co wy na to jest to wykonalne? Jeśli tak jakie mogą być konsekwencje?

                  A i jeszcze jedno jak można sprawdzić jaki się ma moduł komfortu? po za rozbieraniem polowy auta aby go zobaczyć? Podłączenie do kompa? Czy można po numerze VIN?
                  Skodzinka kochana <3

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Hawk1985
                    Enriquez co prawda kabelków mi nie sprzeda ale podał mi namiar na kogoś, podziękować!
                    ops: pomyliło mi się - to kolega koleś

                    Zamieszczone przez Hawk1985
                    Taka wersja pół drut :P
                    nie wiem na ile to możliwe ale nawet jak da radę :shock: olej pół druta...wywal na moduł i dołożysz sobie od razu doświetlanie zakrętów

                    Zamieszczone przez Hawk1985
                    A i jeszcze jedno jak można sprawdzić jaki się ma moduł komfortu? po za rozbieraniem polowy auta aby go zobaczyć? Podłączenie do kompa? Czy można po numerze VIN?
                    podłączyć do kompa i jak dobrze pamiętam u siebie to chyba pozycja 9 opisuje CE :szeroki_usmiech
                    Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                    => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                    => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                    => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                    "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Hawk1985
                      Taka wersja pół drut
                      :evil: :x :?
                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                      poprzednie modele:
                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Hawk1985
                        Będąc dziś w serwisie po śrubę dystansową (reduktor) do podłokietnika podałem symbole podane przez Enriquez-a w tym wątku Forum - Octavia Club Polska pomijając:

                        1 kpl. - Lampy (1Z0 941 701 C - prawa + 1Z0 941 702 C - lewa)
                        1 szt. - Moduł centralnej elektryki 1K0 937 087 H
                        1 szt. - Przełącznik 1Z0 941 431 K

                        oraz
                        20 mb – przewód 1,5 mm2 linka
                        2 rolki – taśma do formowania wiązek tekstylna – Castorama 11 PLN/szt
                        1 szt. – Koszulka termokurczliwa
                        Końcówka masy – lutowana z oczkiem 6 mm.

                        Tak to wychodzi cenowo (mam nadzieje że nic nie pominąłem)
                        Forum - Octavia Club Polska - tu napisałem jak można zaoszczędzić na kostkach i pinach.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Wally
                          nie wiem na ile to możliwe ale nawet jak da radę :shock: olej pół druta...wywal na moduł i dołożysz sobie od razu doświetlanie zakrętów
                          mieszacie mi w głowie, już zgłupiałem :roll: nie myślałem nawet o doświetlaniu zakrętów, nie jestem pewien czy tego potrzebuje
                          to powiedzcie mi proszę czy moduł 1K0 937 087 R obsługuje też doświetlanie zakrętów

                          Zamieszczone przez krzynol
                          :evil: :x :?
                          cytując klasyka "Andrzeju nie denerwuj się!"

                          oki0302 dzięki napisze do niego
                          Skodzinka kochana <3

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Hawk1985
                            nie myślałem nawet o doświetlaniu zakrętów, nie jestem pewien czy tego potrzebuje
                            ...potrzebujesz :szeroki_usmiech na 100% a jak już robić coś to porządnie...

                            a tu masz temat co można w OII podokładać :
                            Forum - Octavia Club Polska

                            odnośnie sterownika to napisz do ktoregoś z forumowych elektroszpeców :wink:
                            krzynol, kropeck, Enriquez - przepraszam pominiętych :wink:
                            Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                            => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                            => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                            => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                            "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Hawk1985
                              to powiedzcie mi proszę czy moduł 1K0 937 087 R obsługuje też doświetlanie zakrętów
                              obsługuje
                              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                              poprzednie modele:
                              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                              Komentarz


                              • Drogi Krzynolu a czy jesteś w stanie mi powiedzieć czy można podłączyć halogeny+dzienne pod wymieniony przełącznik (ten osobno halogen przód, osobno tył) z pominięciem modułu komfortu? Tylko tak na spokojnie bez nerwów
                                Skodzinka kochana <3

                                Komentarz


                                • Można podłączyć przez przekaźnik - ie będzie doświetlania zakrętów i kontrolki na szafie. Jak możesz bez tego żyć, to tak zrób.
                                  Pozdrawiam
                                  Marcin

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Enriquez
                                    Można podłączyć przez przekaźnik - ie będzie doświetlania zakrętów i kontrolki na szafie. Jak możesz bez tego żyć, to tak zrób.
                                    Hawk1985, jw
                                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                    poprzednie modele:
                                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                    Komentarz


                                    • Aha, kontrolka na desce jednak może być przydatna, żeby nie zapomnieć ich wyłączyć.
                                      Dzięki panowie za informacje!
                                      Chyba jednak dołożę sterownik.
                                      Skodzinka kochana <3

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Hawk1985
                                        Chyba jednak dołożę sterownik.
                                        no, i po co druty uskuteczniać

                                        [ Dodano: Pią 27 Wrz, 13 12:46 ]
                                        zresztą jak masz R to nic nie musisz zmieniać
                                        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                        poprzednie modele:
                                        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez krzynol
                                          bordnetze nadające się do minta:
                                          1K0 937 087 E + regulacja jasności ręczna(dzienne na pinach C48/49)
                                          1K0 937 087 P + regulacja jasności ręczna
                                          1K0 937 087 R + regulacja jasności automatyczna (dzienne na pinach C48/49)
                                          1K0 937 087 H + regulacja jasności automatyczna lub ręczna
                                          1K0 937 087 AB + regulacja jasności ręczna
                                          1K0 937 086 G + regulacja jasności ręczna
                                          A czy ktoś może z kolegów potwierdzić czy 1K0 937 087 AL będzie pasował do miętówki?
                                          Gdzieś (chyba na ebay) wyczytałem, że zastępuję moduł z literką R, także teoretycznie powinien działać. Chcę taki zakupić, ale wywalić 100$ tylko po to, żeby sprawdzić czy zadziała trochę mi nie pasuje Szczególnie gdybym się jednak rozczarował

                                          Komentarz


                                          • w etce jest tak:
                                            A zamienia się na E
                                            D zamienia sie na H
                                            E zamienia się na H
                                            R zamienia sie na AB

                                            J zamienia sie na P
                                            K zamienia się na P
                                            Q zamienia się na AB

                                            przy czym D, J, Q, są w NIE Mintach
                                            jak to się ma do realnego odmintowienia, to tylko metoda prób i błędów
                                            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                            poprzednie modele:
                                            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                            Komentarz


                                            • To zastanawiam się czy sprzedawca się myli - czy czegoś ja nie rozumiem

                                              Kod:
                                              [url="http://www.ebay.com/itm/Skoda-VW-BCM-BC-control-module-1K0937087R-1K0-937-087R-1K0937087-/221238657464?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3382da01b8"]Error Page | eBay[/url]
                                              Part Numbers: 1K0937087R 1K0937087AE 1K0937087AL
                                              European version - key frequency 434 MHz
                                              If you make an order you will get "AL" model which is the successor of old "R" version.
                                              All our products are brand new, genuine, OEM (Original Equipment Manufacturer).[/b]

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez wyderkiewicz
                                                To zastanawiam się czy sprzedawca się myli - czy czegoś ja nie rozumiem

                                                Kod:
                                                [url="http://www.ebay.com/itm/Skoda-VW-BCM-BC-control-module-1K0937087R-1K0-937-087R-1K0937087-/221238657464?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3382da01b8"]Error Page | eBay[/url]
                                                Part Numbers: 1K0937087R 1K0937087AE 1K0937087AL
                                                European version - key frequency 434 MHz
                                                If ... make an order ... will get "AL" model which is the successor of old "R" version.
                                                All our products are brand new, genuine, OEM (Original Equipment Manufacturer).[/b]
                                                Zamówiłem ten model, tutaj podziękowania dla Enriqueza że podesłał mi ten namiar.
                                                Rozumiem to w ten sposób "to jest następca modelu R - bo jego już nie produkują" czyli nie powinno być z nim problemu. Oby :roll:
                                                Swoją drogą ~350 zł za nowy moduł to nie tragedia używki sprzedają na allegro za 200-300 zł, a tego konkretnego modelu nie było na allegro

                                                ---

                                                Jeszcze jedno pytanko bo trafiłem na pewne zdjęcie:


                                                Czy po za innymi wtyczkami do lamp jest różnica w wymaganym module/instalacji aby cieszyć się ledami i halogenami z RSa?

                                                Octavka w moim kolorze wygląda z nimi pięknie, będzie mi się śniła po nocach :P
                                                Skodzinka kochana <3

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Hawk1985
                                                  Zamówiłem ten model, tutaj podziękowania dla Enriqueza że podesłał mi ten namiar.
                                                  Rozumiem to w ten sposób "to jest następca modelu R - bo jego już nie produkują" czyli nie powinno być z nim problemu. Oby :roll:
                                                  I jak kolego udało się podłączyć wszystko pod ten moduł? Ja za ChRL nie mogę urucomić dziennych. Doświetlanie zakrętów po halogenach działa bez problemu (25 pin we wtyczka A i C), natomiast dzienne nie chodzą mi na pinach 48,49 wtyczka C (we wtyczce A brakuje pinów 7,8) Dziwnie też trochę wyglądają te piny (jeden wąski, jeden szeroki) - myślałem, że będą identyczne.

                                                  Już sam nie wiem czy robię coś nie tak, ale wątpię - krok po kroku wg. tutoriala kolegi Enriquez.

                                                  No chyba, że coś się z pinami zmieniło w tym sterowniku?

                                                  Jeszcze jutro zobaczę kodowanie w 18 ustawić z ręki 35, bo dzisiaj o tym zapomniałem.


                                                  Zadziałało wszystko - w bajcie 18 ustawiłem bit 38 i jest ok.

                                                  Komentarz


                                                  • wyderkiewicz póki co moduł i przełącznik leżą w szafce bo nie mam jeszcze lamp, no i jeszcze zdecydować się nie mogę :P

                                                    Ja Ci niestety nie pomogę bo się nie znam, jedyne co mogę zrobić to wkleić zdjęcie sterownika, może ktoś zerknie i pomoże.

                                                    404 Not Found
                                                    404 Not Found
                                                    Skodzinka kochana <3

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X