Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Wymiana lamp przednich na soczewkowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Dachu, Tobie chodzi o same soczewki jako wkład, czy o cały reflektor soczewkowy?

    Komentarz


    • #52
      Dachu, ja mam ORi i piszę to co na lampach jest wybite. A w ASO to oni sami czasami nie wiedzą co sprzedają...
      120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

      Smarowanie zapewnia

      Komentarz


      • #53
        M-461, chodzi mi o cale kompletne lampy.
        Skoda Octavia II 1.9 TDI BJB 105/250 niestety juz nie ma(ale w pamieci pozozstanie

        obecnie Skoda Octavia II 2.0 TDI 187 km i 390 Nm + banan na twarzy

        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ck+king++dachu

        Komentarz


        • #54
          Dachu, tak jak napisał D2mian, na pierwszy montaż szły Autopal. Lampy soczewkowe są jak najbardziej osiągalne poprzez ASO. Osobiście kupowałem w ASO Bednarek w Łodzi i nie robili żadnych problemów. Jedna lampa była osiągalna z dnia na dzień ponieważ była w Poznaniu, drugą musieli zamawiać z fabryki, czas oczekiwania 3 tygodnie. Lampy nówki sztuki w pięknych pudłach z ze wszystkimi możliwymi znaczkami VW i takie tam .
          Nie wiem jaki producent, jutro mogę sprawdzić.
          Łachy nie robią, po prostu trafiłeś na lenia któremu nie chciało się poklikać w ETCE i powiązanej z nią aplikacji magazynowej.

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez M-461
            Lampy soczewkowe są jak najbardziej osiągalne poprzez ASO. Osobiście kupowałem w ASO
            ile płaciłeś za sztukę?
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • #56
              tez jestem ciekaw ceny kolega się podzieli? :szeroki_usmiech
              Skoda Octavia II 1.9 TDI BJB 105/250 niestety juz nie ma(ale w pamieci pozozstanie

              obecnie Skoda Octavia II 2.0 TDI 187 km i 390 Nm + banan na twarzy

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ck+king++dachu

              Komentarz


              • #57
                piotrek_os, ja brałem od gościa z allegro (mogę podać namiary) komplet ORi nówki w pudełkach za 900zł
                120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

                Smarowanie zapewnia

                Komentarz


                • #58
                  Zapłaciłem w ASO 1520 zł. brutto za kpl.
                  Miałem już dosyć sprzedających z allegro i ich bajerowania.
                  Na początku kupiłem komplet z allegro, po długich zapewnieniach że nie są połamanie i nie z UK. Jak dotarły do mnie to nawet przez chwilę byłem zadowolony i cieszyłem się jak murzyn bateryjką, ale jak założyłem to czar prysł. Okazało się że jednak są z UK tylko złamas poopuszczał przesłony na blaszce miedzy odbłyśnikiem , a soczewką żeby świeciło prawie jak Europa. I później oczywiście problemy ze zwrotem.

                  Komentarz


                  • #59
                    D2mian, jak bys mógł podeslac jakiegoś linka na te lampy?
                    Skoda Octavia II 1.9 TDI BJB 105/250 niestety juz nie ma(ale w pamieci pozozstanie

                    obecnie Skoda Octavia II 2.0 TDI 187 km i 390 Nm + banan na twarzy

                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ck+king++dachu

                    Komentarz


                    • #60
                      Dachu, Brałem od tego usera Link napisz do niego może coś będzie miał
                      120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

                      Smarowanie zapewnia

                      Komentarz


                      • #61
                        Ja mam angliki przestawione na Eu i nie narzekam
                        Diesel kopci, diesel czadzi, DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI!

                        Komentarz


                        • #62
                          Cześć koledzy

                          Zastanawiam się nad wymianą zwykłych lamp na soczewkowe z tym że nie chce używek - za dużo jest tzw. okazji na allegro a ja nie znam się na tym i wolałbym przełożyć że tak powiem P&P :szeroki_usmiech

                          Jeśli chodzi o oryginały - czytałem już parę tematów i ciągle zastanawiam się czy nie wystarczy zainwestować w zamienniki firmy "TYC" z tego co piszecie jesteście z nich zadowoleni czy faktycznie dołożyć do oryginałów - tutaj różnica widzę spora (od 900-1500 za kpl) Do kogo mogę napisać o jakąś ofertę jeśli chodzi o oryginały ? bo zamienniki na allegro są obecnie po 540 za kpl. to za 1500 mam 3 kpl :-) Trochę mam mętlik w głowie po lekturze forum :evil:

                          Komentarz


                          • #63
                            Dołącze się do pytania przedmówcy.

                            Również jestem ciekaw jak wygląda sprawa zamienników firmy TYC.

                            Muszę wymienić lewą lampę (przy próbie jej wyczyszczenia, cóż....rozleciała mi się w rękach, widać poprzedni właściciel coś sztukował byle tylko sprzedać :evil: ).

                            Do wymiany jest tylko lewa, ale myślę że najlepiej by było wymienić obie żeby to wyglądało

                            Dodam tylko, ze pytalem w ASO Zimny w Łodzi i koszt jednej lampy to 821zl !!!!!!! :shock:

                            Komentarz


                            • #64
                              "Dodam tylko, ze pytalem w ASO Zimny w Łodzi i koszt jednej lampy to 821zl !!!!!!! :shock:"

                              Cóż, czasy fiata 126p już się skończyły teraz będzie tylko drożej

                              Ja w ASO na Szczecińskiej zapłaciłem tyle ile trzeba było i nie żałuję.
                              Żeby było tanio musi być drogo.

                              Komentarz


                              • #65
                                Zamieszczone przez gstawiak
                                Cześć koledzy

                                Zastanawiam się nad wymianą zwykłych lamp na soczewkowe z tym że nie chce używek - za dużo jest tzw. okazji na allegro a ja nie znam się na tym i wolałbym przełożyć że tak powiem P&P :szeroki_usmiech

                                Jeśli chodzi o oryginały - czytałem już parę tematów i ciągle zastanawiam się czy nie wystarczy zainwestować w zamienniki firmy "TYC" z tego co piszecie jesteście z nich zadowoleni czy faktycznie dołożyć do oryginałów - tutaj różnica widzę spora (od 900-1500 za kpl) Do kogo mogę napisać o jakąś ofertę jeśli chodzi o oryginały ? bo zamienniki na allegro są obecnie po 540 za kpl. to za 1500 mam 3 kpl :-) Trochę mam mętlik w głowie po lekturze forum :evil:
                                ja raz kupiłem zamienniki TYC-a - były nimi na szczęście tylko przednie kierunkowskazy do Mondeo MK1. Na szczęście, bo kierunki to lampy prymitywne, nie wymagające dużej precyzji wykonania elementów optycznych jak odbłyśniki czy elementy optyczne kloszy.

                                Dość powiedzieć, że lamp tych nie dało się spasować z oryginalnymi błotnikami samochodu, nie mówiąc o tym, że nie świeciły wcale tam, gdzie kierunkowskazy przednie świecić powinny. Pojeździły na sztukę wsadzone, taśmą przyczepione, by nie wypadły tydzień i poszły do śmieci.

                                Kolega zakupił tej firmy reflektory do Audi 80. Z lamp wykorzystał tylko tylne części obudowy, bo na tej konstrukcji nie dało się nijak uzyskać jakkolwiek zbliżonej do poprawnej linii światło-cień żarówek mijania.

                                Ale może ja miałem pecha...
                                Pozdrawiam, Robreg.
                                ----
                                furmanka.blogspot.com fan ;-)

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X