Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Lusterka z O2 FL do O2 przed FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • robreg, właśnie nie ,wszystko działa jak należy na chwile obecną
    Kiloscar

    Komentarz


    • temat o lusterkach tozapytam- czy z s2 są takie same jak o2fl?
      MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

      KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

      Komentarz


      • marcin607 tak
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • Ile pinów powinno mieć lusterko,które posiada:

          fotochrom
          el.składanie
          kierunki

          Komentarz


          • wachumlody, 11 pin
            Pozdrawiam,
            Grzesiek


            Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
            Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


            Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

            Komentarz


            • Deo,
              podgrzewane,fotochrom ,el.składanie,kierunki też mają 11 pinów czy już 12?

              [ Dodano: Wto 21 Cze, 16 17:50 ]
              Jak kupię te sterowniki:
              sterownik 5K0 959 793 A / LEWY
              sterownik 5K0 959 792 A / PRAWY

              + przełącznik + lusterka od FL 11 pinowe to wszystko będzie pasowało P&P???
              RS-a mam z samego końca 2008r przed lift
              Kompa mam,więc wszystko sobie zakoduje.

              Komentarz


              • Podepnę się pod temat.
                U mnie jest tylko lewe lusterko fotochrom.
                Czy może ktoś powiedzieć, w którym miejscu najwygodniej się wpiąć w instalację, aby dociągnąć sterowanie foto do prawego lusterka? Na których pinach w kostce drzwiowej powinno przechodzić to sterowanie?

                Komentarz


                • wachumlody, przepraszam, ale zapomniałem, że masz tam jeszcze dodatkowe 2 piny do podświetlenia przestrzeni wokół drzwi co daje 13 pinów.
                  szukaj czegoś takiego Link tylko do O2FL
                  Pozdrawiam,
                  Grzesiek


                  Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                  Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                  Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                  Komentarz


                  • może nie do końca w temacie ale potrzebuje numer katalogowy szkła do lusterka z podgrzewanie i fotochrom do O2 przed FL (2008r)
                    pozdrawiam
                    roberta

                    Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                    http://chomikuj.pl/Roberta9

                    Komentarz


                    • Odgrzewam kotleta, bo jestem przed wymianą lusterek, ale jak to w moim przypadku bywa warto doposażyć Octavię

                      Sprawa ma sie tak. Mam przełożonego angola na Europę. No i oczywiście lusterka maja inne katy patrzenia więc trzeba je wymienić. Aktualnie mam przedliftowe oryginalne lusterka elektryczne i podgrzewane.

                      Chciałbym zmienić je na poliftowe, gdyż więcej w nich widać, ale po przeczytaniu całego tematu wyszło, że można założyć tez składane.
                      Kilka pytań:

                      - Czy silniki w drzwiach obsłużą te lusterka (aktualnie są zamienione stronami czyli po stronie kierowcy mam podnośnik szyby od pasażera
                      - Czy wiązki w drzwiach są przystosowane do takiego doposażenia? Czy trzeba ciągnąć kable do modułu komfortu
                      - Jeśli okaże się że jest to wszystko zbyt skomplikowane, jest konieczność przekładania calych bebechów drzwi z Europy, żeby wszystko działało poprawnie? (aktualnie nie działa mi sterownik szyb, tylko jedna szyba się podnosi i opuszcza ;/)

                      Komentarz


                      • Ktokolwiek?
                        Podjąłem decyzję, że jednak zrezygnuję z elektrycznie składanych lusterek. Założyłem fotochromatyczne lusterko wewnętrzne więc warto założyć również zewnętrzne.
                        Ile pinów powinno mieć lusterko fotochrom, podświetlanie przestrzeni drzwi oraz kierunki? Oczywiście polift.
                        Moje auto to O2 2006.

                        Komentarz


                        • musisz mieć sterowniki drzwi poliftowe w wersji maksymalnej, żeby obsługiwały składanie luster
                          a to może wiązać się z wymianą także tylnych sterowików
                          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                          poprzednie modele:
                          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X