Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podłokietnik i tunel do tura 2

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • podłokietnik i tunel do tura 2

    r2r, po co ta kłódka

    [ Dodano: Sro 25 Lis, 15 21:30 ]
    damjanq, pilnuj zasilania :diabelski_usmiech

  • #2
    podłokietnik i tunel do tura 2

    Witam
    mam tura 2 i chciałbym podmienić w nim tunel za taki z podłokietnikiem na co muszę zwrócić uwagę?????? ( różne modele itd)

    Komentarz


    • #3
      W zasadzie na:
      1. jego stan
      2. materiał podłokietnika - skórzany czy materiałowy
      3. ewentualnie na to czy ma gniazdo aux (jeżeli komuś potrzebne)

      Komentarz


      • #4
        nie ma różnic pomiędzy tunelem w o2/o2t/o2fl - w o2 mam założony z o2fl RS, bo taki akurat się trafił w sensownej cenie z alle..

        jeszcze warto zwrócić uwagę, czy faktycznie wszystko jest - śrubki, zaślepki i takie tam. przeczytaj ze 3 razy temat-manual o montażu podłokietnika, wynotuj wszystkie pojawiające się rzeczy, których ludziom brakowało przy montażach i będziesz wszystko wiedział

        Komentarz


        • #5
          A przede wszystkim, nie kup tunelu z anglika!!!

          Komentarz


          • #6
            Dzięki za pomoc
            a czy ktos wie czy z samochodu z 2005 roku będzie pasował do 2012 , a z kombi jest taki sam jak sedanie?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez tomcze
              czy z samochodu z 2005 roku będzie pasował do 2012 , a z kombi jest taki sam jak sedanie?
              Będzie pasować, liftback czy kombi bez znaczenia.
              Poza tym to tu masz odpowiedni temat, co by była jasność: Link
              SATYNOWA O2 Tour
              Z pozdrowieniami
              Bartek

              Komentarz


              • #8
                Dzięki bardzo za pomoc , a wiecie może jak te fotki otorzyć?

                Komentarz


                • #9
                  otworzyć tych fotek nie idzie.
                  pozostaje obejście tego typu, że w google wklejasz adres do tematu i przechodzisz do zakładki grafika - wtedy pojawią się ww. zdjęcia (nieduże, niestety) i dodatkowo w losowej kolejności - jako że są one obecne wyłącznie w cache gógla.
                  zapewniam jednak ze swojej strony, że powyższe + wnikliwa lektura wątku o montażu wystarczą, by sobie poradzić, a zwłaszcza rada, by montować na parkingu pod marketem budowlanym - jak czegoś nie masz to wchodzisz i za 5 minut masz

                  Komentarz


                  • #10
                    Zwróć też uwagę, czy w schowku podłokietnika jest wejście AUX do radia, które będziesz mógł ewentualnie wykorzystać. Ja ostatnio kupiłem na allegro kompletny podłokietnik za 199 PLN. W bardzo dobrym stanie, z tunelami do tylnego nawiewu i schowka, popielniczką tylną, zapalniczką, przełącznikiem ryglowania drzwi, wejściem AUX, gumową wkładką w miejsce, gdzie możesz wstawić kubek. Dokupiłem do tego u kolegi superbman (allegro) skórzaną oprawkę hamulca ręcznego. Te wszystkie rzeczy powinieneś mieć wraz ze swoim podłokietnikiem. Tutaj masz kompletny podłokietnik, ale - według mnie - w chorej cenie. Odczekasz troszkę i upolujesz taniej! Link
                    Skoda Octavia FL 1.6 HB '09
                    Skoda Octavia Tour 1.6 HB '12 + LPG BRC

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X