Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jakie felgi do octavi II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jakie felgi do octavi II

    Zamieszczone przez junior
    aaaaa po naszemu ?
    Не каждый понимает русский

    Tłumacz Google|ru| - przydatne

    Sory za OT

    SMOG_84 Silnik - 8.193l lol

  • #2
    jakie felgi do octavi II

    witam

    Mam pytanie odnośnie otworu centrującego
    ponieważ w jednej aukcji jest on idealnie okrągły tak jak na tu Link

    a na innej taki bardziej "falisty" Link

    czy te felgi na pierwszej aukcji będą idealnie pasowały i odpowiednio przenosiły obciążenia ?

    pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Moze to kwestia zdjecia. Jak jedne i drugie pochodza z jakiegos VAGa i rozstaw srub jest 5x112 to felgi beda pasowac. Z tym, ze 6" szeroka do opony 205/55/16 to moze byc o te pol za malo. Fabrycznie jest 6,5" szeroka taka felga.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Poprosiłem sprzedającego żeby przysłał mi dokładniejsze zdjęcia felg 6,5" no i otwór centrujący jest tam okrągły. I nie wiemy czy zakupić te felgi czy szukać innych z otworem centrującym o kształcie dziesięciokąta.
        Zdj. poniżej
        Załączone pliki

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez tomek9300
          no i otwór centrujący jest tam okrągły. I nie wiemy czy zakupić te felgi czy szukać innych z otworem centrującym o kształcie dziesięciokąta
          otwór centrujący felgi (przynajmniej w Octavii) zawsze jest okrągły :P
          jak napisał Maicroft, jeśli felgi pochodzą z VAGa to bedą pasowac przy rozstawie 5x112
          a w Oktawce otwór centrujacy jest 57,5 bodajże-może byc większy ale wtedy potrzebujesz solidne pierścienie centrujace-nie jakieś plastiki ale w dobrym zakładzie zajmującym się felgami na pewno ci dotoczą
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X